Zarządzanie Projektami
Data dodanie:
06 gru 2010
Typ:
Firmowa
CMS
Kolor:

O stronie:

Firma UNIVERSE-IBS Sp. z o.o. to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy
Na internetowej stronie internetowej przedsiębiorstwa UNIVERSE-IBS Sp. z o.o. można zapoznać się z ofertą firmy, a takżę odnaleźć kontakt, zapraszamy wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy.
Universe nastawia się na twórcze innowacyjne rozwiązań dla firm, przedsiębiorstw, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych organizacji które dążą do rozwoju. Specjalnością naszej firmy jest consulting wdrożeniowy, szkolenia. Skupiamy się na odpowiednio najlepszym zarządzaniu projektami. Wykonujemy także usługi outsourcingowe dla firm, głównie w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT. Zarządzanie Projektami przez firmę UNIVERSE-IBS Sp. z o.o. to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.
UNIVERSE-IBS Sp. z o.o.
Poznańska 2c
35-084 Rzeszów
Tel.: 17 778 85 94 wew.1

Może zainteresują Cię podobne strony:

 • Biuro rachunkowe

  Biuro rachunkowe

  Biuro księgowe Vindex fantastycznie będzie prowadzić sprawy rachunkowe w Twojej firmie. Współpracujemy jednocześnie z klientami biznesowymi, mającymi małe oraz średniego formatu działalności, a także z osobami fizycznymi. Zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju rozliczeń rocznych dla gospodarstwa...

 • Organizacja imprez integracyjnych

  Organizacja imprez integracyjnych

  Poznańska Grupa Eventowa trudni się organizacją festynów okolicznościowych, szkoleń motywacyjnych, dni miast oraz innymi, z którymi można się zapoznać na naszej firmowej stronie internetowej. Prosta, ale przejrzysta łatwo pozwoli każdemu odnaleźć wszystko czego szuka.

 • IndyCar geometria kół Wrocław

  IndyCar geometria kół Wrocław

  Nasza firma jest jednym z najtańszych lokalnych warsztatów samochodowych. Prowadzimy naprawy m.in. zbieżności i geometrii kół ,a także mechaniki zawieszenia. Do naszych najważniejszych czynności włączyć należy także serwis kół , wymianę ogumienia w aucie i przeglądy okresowe. Warsztat został założony...

Dodaj swoją opinię na temat tej strony:

Podaj swoje imie lub nick pod którym jesteś znany
Adres twojej strony (opcjonalne)
Treść komentarza.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat stron w naszym katalogu

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos