Xvision - interaktywna podłoga
Data dodanie:
12 gru 2010
Typ:
Firmowa
CMS
Kolor:

O stronie:

Xvision to dynamicznie rozwijająca się agencja reklamowa, która specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych interaktywnych technologii reklamowych.

Oferujemy wynajem takich produktów jak: Interaktywna Podłoga, Interaktywny bar, ekrany dotykowe oraz wszelkie nośniki reklamowe związane z detekcją ruchu człowieka.

Nasze rozwiązania reklamowe sa niezwykle skuteczne, ponieważ umożliwiają człowiekowi wejście w najbardziej bezpośreni kontakt z reklamą.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie i zawsze dopasowujemy najbardziej skuteczne rozwiązania reklamowe tak aby każdy z naszych Klientów był w pełni zadowolony.

Zajmujemy się również kreowaniem wizerunku firm w internecie. Wykonujemy strony www, projekty graficzne, wirtualne zwiedzanie lokali oraz prowadzimy kampanie reklamowe w internecie.

Może zainteresują Cię podobne strony:

 • Apeks Ogród

  Apeks Ogród

  Firma Apeks Ogród zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń ogrodniczych. Mamy w ofercie : - kosiarki, - pilarki, - kosy spalinowe, - traktorki ogrodowe, Proponujemy sprzęt takich firm jak : John Deere, Makita, MTD Zapraszmy : tel. 33/ 474-05-15

 • rejsy seszele

  rejsy seszele

  Rejsy Chorwacja to firma zajmująca się czarterowaniem jachtów w Chorwacji oraz na Seszelach i w Tajlandii. Polecamy rejsy na Seszelach, które są archipelagiem złożonym ze 115 wysp na terenie Oceanu Indyjskiego. Jest to miejsce niezwykłe, położone z dala od cywilizacji oraz turystycznej komercji. Z rejsów...

 • Wirtualne biuro Kraków

  Wirtualne biuro Kraków

  Zapraszamy na naszą stronę internetową przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z atrakcyjnej cenowo oferty kompleksowych usług outsourcingowych, zmierzających w stronę optymalizacji bieżących kosztów firmy. Proponujemy m.in. pomoc w rejestracji spółki pod unikatowym adresem na Rynku Głównym 28, wynajem...

Dodaj swoją opinię na temat tej strony:

Podaj swoje imie lub nick pod którym jesteś znany
Adres twojej strony (opcjonalne)
Treść komentarza.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat stron w naszym katalogu

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos