Typ: Wizytówka

Wino hiszpańskie

Wino hiszpańskie
Data dodanie:
23 sie 2011
Typ:
Prosta
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Gorąca Hiszpania to nie tylko piaszczyste wybrzeża i tancerki flamenco, które znamy z kartek pocztowych. To także kuchnia hiszpańska słynąca z produktów, wśród których znajdują się: oliwki, oliwa z oliwek, ocet winny czy też wytworne wino hiszpańskie. Dodatkowo Extenda ujawnia tajniki kuchni śródziemnomorskiej. Celem rozpowszechnienia andaluzyjskich produktów oraz ułatwienia bezpośrednich kontaktów z producentami powstała Agencja Promocji Regionu Andaluzji - Extenda. Oficjalny serwis internetowy extenda.pl udostępnia także informacje o gospodarce, kulturze i turystyce w Hiszpanii.

Domy Bielsko

Wino hiszpańskie
Data dodanie:
24 sie 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Nieruchomości Bielsko-Biała. Oferujemy nieruchomości - domy, mieszkania, działki, nieruchomości komercyjne oraz obsługę kredytową w zakresie kredytów hipotecznych, kredytów firmowych, leasingu, ubezpieczeń i produktów inwestycyjnych. Nieruchomości - Kredyty SZKOLNA 1.

Plyty drogowe

Wino hiszpańskie
Data dodanie:
24 sie 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Zajmujemy się wyrobem najprzeróżniejszych wyrobów z betonu. Nasza betoniarnia wykona każdy projekt oparty na materiale betonowym.

Jednym z takich wyrobów są przykładowo płyty drogowe Jumbo.
Drugim rodzajem płyt drogowych są płyty Meba, które to płyty bez zarzutu nadają się do wypełniania skwerków jako wyłożenie autostrad i budowy ulic. Płyty drogowe są klasy Mon i Ażurowe.
Zakład ma własną zautomatyzowaną taśmę produkcyjna dzięki której płyty drogowe są konkurencyjne jakościowo i w przystępnych kosztach.

W zakładzie nie produkuje się jedynie płyt drogowych ale również Stropy Teriva. Stropy Teriva są leciutkie, proste w montażu i atrakcyjne wizualnie. Stropy Teriva to innowacyjny trend projektowania stropów w budownictwie jak też również najszybszy i najtańszy. Produkujemy wytrzymały Strop Teriva o dużym udźwigu wytrzymujący nawet kilkumetrową pokrywę śniegu. Oprócz produkcji stropów Teriva zakład znany jest jako producent płyt drogowych, które rekomendujemy do budowy autostrad.

Innymi wyrobami są krawężniki o dowolnych kształtach też nadproża również obrzeża.
Cały czas poszerzamy asortyment, aby sprostać oczekiwania naszych zleceniobiorców.

Przedsiębiorstwo Witusza zaprasza zakłady budowlane do podjęcia kooperacji na terytorium województwa Łódzkiego.

Księgowość firm Łódź

Wino hiszpańskie
Data dodanie:
01 wrz 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Biuro rachunkowe FAIK świadczy swoje usługi firmom na terenie całego województwa łódzkiego od kilkunastu lat. Cieszymy się współpracą z kilkudziesięcioma firmami z różnych dziedzin gospodarki. Zakres usług przedstawiony na stronie internetowej biura. Fachowa i miła obsługa na najwyższym poziomie. Atrakcyjny cennik usług księgowych Łódź. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenie nas w siedzibie biura w Łodzi przy ul. Kwiatowa 10.

Usługi księgowe Krakow

Wino hiszpańskie
Data dodanie:
07 wrz 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Biuro rachunkowe Finanse i Rachunkowość jest rodzinną firmą powstałą w 2007 roku, w której łączymy pasję z zawodem. Specjalizujemy się w usługach księgowych i kadrowo-płacowych dla firm. Oprócz usług księgowych dodatkowo proponujemy szkolenia BHP, HACCP oraz pomoc przy wyborze i wdrażaniu systemów gastronomicznych. Mamy specjalną ofertę dla firm należących do branży gastronomicznej. Nasze 25-letnie doświadczenie zawodowe gwarantuje profesjonalną i w pełni zgodną z obowiązującymi przepisami obsługę, a także doradztwo księgowe niezależnie od formy prawnej podmiotu gospodarczego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy zakres usług do postawionych wymagań. Poza standardowymi usługami świadczonym przez biura rachunkowe proponujemy Państwu dodatkowo: sporządzanie miesięcznych raportów do analiz typu rachunek zysków i strat,bieżąca analiza kont, nadzór nad terminowym i prawidłowym regulowaniem zobowiązań Firmy, transport dokumentów z dogodnego dla Klienta miejsca w cenie świadczonych usług, wykonywanie spisu środków trwałych i wyposażenia, wystawianie faktur VAT sprzedaży zgodnie z umowami handlowymi z kontrahentami, przeprowadzanie i rozliczanie miesięcznych inwentaryzacji oraz uzgadnianie sald magazynowych, przygotowanie wezwań do zapłaty, rozliczanie i księgowanie ZFŚS. Proponujemy nasze usługi na terenie Krakowa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

Drukowanie wielkoformatowe

Wino hiszpańskie
Data dodanie:
07 wrz 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Lenka to profesjonalne studio reklamy wizualnej. W skład naszej oferty wchodzi między innymi kasetony z dibondu, druk wielkoformatowy, dekorowanie wnętrz oraz sporo innych działań, które pomogą się Państwu zareklamować w sposób innowacyjny. Charakteryzujemy się rzetelnością, ogromnym doświadczeniem oraz indywidualnym nastawieniem wobec zleceniodawców. Umiemy dostosować się do wszystkich wymagań, niezależnie od rodzaju wybranej usługi oraz niezależnie od Waszych możliwości gotówkowych. Jeżeli zatem interesuje Was oklejanie aut lub jakakolwiek inna usługa wizualna, nakłaniamy do współdziałania z firmą Lenka. Nasze kasetony z dibondu, dekoracje pomieszczeń, druk wielkoformatowy jak i wszelkie inne działania są uznane przez nabywców w całej Polsce. Wielkoformatowy druk z wykorzystaniem najnowszych technologii, dotrzymywanie ustalonych terminów oraz niesłychanie atrakcyjne ceny.

Drzwi stalowe i drzwi przeciwpożarowe

Wino hiszpańskie
Data dodanie:
12 wrz 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Systemy stalowe JANSEN opracowane i produkowane przez szwajcarską firmę JANSEN AG znane są od wielu lat na rynku europejskim jako produkty doskonałej jakości spełniające najwyższe wymagania techniczne. Oferowane na polskim rynku systemy JANSEN posiadają Aprobaty Techniczne ITB oraz Certyfikaty Zgodności. Posiadamy bogatą ofertę drzwi stalowych wykonanych w systemie Jansen. 
Nowoczesna technologia i klasyczny wygląd produktów powoduje, że mogą być one wykorzystywane zarówno w nownoczesnych jak i wiekowych obiektach.
Oferowane przez nas systemy stalowe umożliwiają budowę drzwi jedno i dwuskrzydłowych z naświetlami bocznymi i górnym a także budowę zewnętrznych ścian szklanych.
Dostępne kolory profili okiennych są praktycznie nieograniczone. 
Drzwi stalowe doskonale dostosowują się do innych produktów marki Jansen (np. drzwi przeciwpożarowych) nawet gdy spełniają odmienne wymagania techniczne. 

Master of Business Administration

Wino hiszpańskie
Data dodanie:
29 wrz 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Witryna poświęcona studiom MBA - z ang. Master of Business Administration proponowanym przez WSH we Wrocławiu zapewniającym naukę na najwyższym poziomie. Na stronie można znaleźć opis tego międzynarodowego programu nauczania wyższego przygotowującego przyszłych specjalistów zarządzania. Studia MBA prowadzone są w trybie zaocznym.
MBA zapewnia zdobycie wiedzy z zakresu księgowości, finansów, marketingu, zarządzania przedsiębiorstwem a także prawa. Wyższa Szkoła Handlowa Wrocław oferuje program MBA o idealnie wyważonych proporcjach wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Studia podyplomowe promowane pod hasłem "Poland MBA - The Best MBA" skierowane są do kandydatów z całej Europy.

wizerunek firmy w internecie

Wino hiszpańskie
Data dodanie:
29 wrz 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

W dzisiejszych czasach poprawny wizerunek firmy jest myślą czołową. Social media wspierają w kreowaniu odpowiedniej reputacji spółki, aczkolwiek nie zawsze mamy oddziaływanie na to, co dają do netu nasi pracownicy. Monitoring social media wspomoże mnie uzbierać wiadomości z social mediów, za pomocą czego kierowanie reputacją będzie łatwiejsze. Pr w necie wspiera w uformowaniu korzystnego wizerunku firmy.
W wypadku pytań i wątpliwości zapraszamy na nasz wortal guarda.pl, na której przedstawiamy wersję DEMO naszego oprogramowania, również dokładniej opisany jest cała platforma jej rola i działanie.

Tłumaczenia język niemiecki Wałbrzych

Wino hiszpańskie
Data dodanie:
12 paź 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Biuro Tłumaczeń EnGeLin (jednoosobową firmę) prowadzę na terenie dolnego śląska przede wszystkim dzięki zadowolonym klientom. W 2003 roku ukończyłam studia w Niemczech na. Po studiach pracowałam kilka lat dla przedsiębiorstwa japońsko-niemieckiego, gdziecodziennie zajmowałam się tłumaczeniem pisemnym lub ustnym na potrzeby przedsiębiorstwa.

Jako tłumacz zapewniam swoim Klientom:

* rzetelne tłumaczenia,
* szybki termin realizacji tłumaczenia,
* solidność i terminowość,
* wygodną współpracę,
* korzystne konkurencyjne ceny tłumaczeń,

Zajmuję się tłumaczeniami dla przedsiębiorstw, instytucji i osób nie prowadzących działalności gospodarczej głównie z języka niemieckiego na język polski oraz w drugą stronę, w tym także tłumaczeniami ustnymi oraz z dziedziny prawa.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos