Typ: Wizytówka

Okna PCV Kraków

Okna PCV Kraków
Data dodanie:
27 lip 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

"OknoKrak" to firma która zlokalizowana jest w Krakowie. Oferuje doradztwo w zakresie wytwarzania oraz instalacji okien. Posiadają np:: okna drewniane, dzwi drewniane, żaluzje oraz pozostałe dodatki. Kompetentni konsultanci pomogą Państwu wybrać przydatne okna a dodatkowo solidna ekipa montażowa wmontuje je dobrze i profesjonalnie. Zapraszamy na stronę internetową aby sprawdzić pełną ofertę firmy.

Szkoła florystyczna

Okna PCV Kraków
Data dodanie:
28 lip 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

MCEF czyli Małopolskie Centrum Edukacji Florystycznej to placówka ćwiczeniowa która zlokalizowana jest w Krakowie. Organizuje zajęcia i szkolenia florystyczne które są skierowane do klientów którzy nie posiadają informacji w zakresie florystyki. Prowadzone są także kursy 1 i 2 stopnia, ale też warsztaty dla zaawansowanych. Oprócz tego, MCEF oferuje szkolenia florystyki weselnej i cmentarnej. Istotny nacisk w czasie zajęć firma kładzie na prace praktyczne. Sprawdź witryne internetową MCEF aby zobaczyć całkowitą możliwością szkoleniową.

Gadzęty reklamowe

Okna PCV Kraków
Data dodanie:
31 lip 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Team Delight realizuje kompleksową i profesjonalną reklamę i tworzenie wizerunku firmy oraz produktu.

Doradzamy jaką formę reklamy wybrać, tak by trafiła ona do odbiorców z każdej dziedziny.
Zapewniamy najwyższą jakość druku w krótkich terminach i także po atrakcyjnych kosztach. Posiadamy studio projektowe oraz wykwalifikowanych webmasterów.

Gadżety reklamowe w tym długopisy, parasole, kubki z nadrukiem, przedmioty ekologiczne a nawet galanterię skórzaną i wiele odmiennych gadżetów znajdą Państwo w naszej ofercie. Naszym celem jest skuteczne budowanie prezentacji marki poprzez gadżety promocyjne.

W naszym, bogatym asortymencie znajdziesz akty erekcyjne, oprawy dyplomów, zaproszenia ślubne, dyplomy, telefony komórkowe, ulotki, billboardy oraz inne akcesoria reklamowe.

Zapraszamy do współpracy – Agencja reklamowa Delight.

Serwis laptopów Bochnia

Okna PCV Kraków
Data dodanie:
02 sie 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Nasz serwis laptopów powstał w odpowiedzi na stale powiększające się zapotrzebowanie naszych klientów na usługi tego gatunku. Początkowo zajmowaliśmy się przede wszystkim serwisowaniem komputerów stacjonarnych, jednakże rosnąca liczebność urządzeń mobilnych zmotywowała nas do utworzenia odrębnego pionu naszej firmy jakim jest profesjonalny serwis laptopów. Działalność swoją prowadzimy na terenie całej Polski (serwis wysyłkowy). Posiadamy wiele swoich punktów i oddziałów na terenie południowej Polski. Jesteśmy w stanie zreperować każdy powierzony nam sprzęt.

Garaże blaszane i konstrukcje stalowe

Okna PCV Kraków
Data dodanie:
02 sie 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Jesteśmy obecnie największą w Europie firmą, specjalizującą się w produkcji blaszaków. Głównym profilem produkcji przedsiębiorstwa DIDEX-STAL są: garaże blaszane, blaszaki, stragany blaszane, pawilony z blachy, wiaty blaszane. Efektem dynamicznego postępu naszej firmy jest posiadanie bardzo dużego asortymentu lekkich konstrukcji stalowych. Każdego roku naszą firmę wybiera kilkadziesiąt tysięcy nabywców z Polski jak również pozostałych państw Unii Europejskiej, jako wykonawcę różnorakiego rodzaju konstrukcji stalowych, typowych a także według indywidualnych schematów zamawiających. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć garaż do każdego miejsca w kraju. Nasze konstrukcje dostarczane są odbiorcom najszybciej jak tylko jest to możliwe (od 1 do 15 dni roboczych). Podczas realizacji wszelakiego zamówienia umieszczamy ogromny nacisk na to, aby garaż został wręczony w wyznaczonym wspólnie z klientem czasie – nasza skuteczność przekracza 98%. Nasze konstrukcje osiągalne są na terenie całego państwa we wszystkich oddziałach sprzedaży sieci "Didex-Stal" gdzie na Państwa pytania i zamówienia czekają wysokiej klasy fachowcy służący fachowa poradą, proponujący nasze wyroby zawsze w bardzo konkurencyjnych cenach jak i w sprzedaży ratalnej. Gwarantujemy także montaż garaży, wiat i kiosków blaszanych. Profesjonalni, kompetentni jak również, przede wszystkim doświadczeni pracownicy zagwarantują porządne wykonanie montażu.

Altany

Okna PCV Kraków
Data dodanie:
05 sie 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Producent obiektów modułowych, pawilonów z przeznaczeniem dla gastronomii, usług, ogródków piwnych. W ofercie altany, drewniane domki kempingowe, oparte o wysokiej jakości materiały. pawilony modułowe, usługowe, ogródki piwne, obiekty na plaży,Kioski przenośne,

Opakowania jednorazowe

Okna PCV Kraków
Data dodanie:
10 sie 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się sprzedażą opakowań jednorazowych i kartonowych.Działamy na terenie Dolnego Śląska, zaopartując bary, restauracje, pizzerie, firmy cateringowe oraz sklepy w opakowania jednorazowe.Potencjał naszej firmy tkwi w świetnie przygotowanym, dynamicznym zespole.Proponujemy naszym klientom wysokiej jakości produkty: opakowania OPS, opakowania PP, PET, pojemniki aluminiowe, kartony do pizzy z możliwością indywidualnego nadruku, reklamówki przy możliwie niskiej cenie.Naszymi atutami są gwarancja rzetelnej realizacji zamówienia i szybka dostawa.Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, starając sie realizować indywidualne zamówienia.

szkoła językowa Szczecin

Okna PCV Kraków
Data dodanie:
11 sie 2011
Typ:
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Zapraszamy Państwa do nauki w naszej mobilnej szkole językowej. Chcą Państwo nauczyć się szybko lub odświeżyć swoją znajomość języka obcego, a są Państwo zajęci pracą i obowiązkami życia prywatnego, proponujemy kursy języków obcych z dojazdem lektora do klienta. Znajdą Państwo na nich dokładnie to, czego Państwu potrzeba i w czasie, jakim Państwo dysponują. Jeżeli nie posiadają Państwo odpowiedniego miejsca do nauki, szkoła oferuje zajęcia w multimedialnej sali w siedzibie firmy na terenie Szczecina.

Agencja reklamowa

Okna PCV Kraków
Data dodanie:
15 sie 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Kompleksowa reklama to nasza główna cecha, wszystkie nasze projekty są tworzone według wspólnego schematu graficznego firmy, przez co efekt naszych działań jest skuteczniejszy na tle obecnej konkurencji. Agencja freshone.pl – specjaliści, kreatywni graficy, którzy w swej pracy odnajdują pasję, a realizacje powierzonych zleceń porównujemy do przyjemności, jakie daje nam zadowolenie naszych klientów. Nasza oferta to głównie projektowanie stron www, proste strony internetowe wizytówki oraz zaawansowane portale wyposażone w system zarządzanai treścią strony CMS (autorski system edycji treści, zarządzania działami strony, możliwość edycji newsów, dodawania tekstów oraz galerii + indywidualne moduły). Działamy na terenie całej Polski

Projektowanie stron internetowych cms

Okna PCV Kraków
Data dodanie:
16 sie 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Firma Smilesoft- świadczy usługi z zakresu branży IT w szczególności związane z internetem i tworzeniem stron. Nasza oferta kierowana jest do firm, instytucji oraz
klientów prywatnych. Naszą domeną jest tworzenie stron ( w tym wysoko eleganckich i ekskluzywnych stron wizytówek ). Nasi klienci chwalą sobie nasz autorki system
CMS ( SmileCMS - system zarządzania treścią w którym można edytować treść strony podobnie jak w wordzie a nawet łatwiej ). Idea polega na tym, że dajemy Państwu
produkt prosty w obsłudze i dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Unikamy przeładowania funkcji w panelu, dostępne są tylko i wyłącznie funkcje, które
zamówi klient i które będą mu potrzebne

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos