Typ: Wizytówka

Bejcowanie i lakierowanie podłogi

Bejcowanie i lakierowanie podłogi
Data dodanie:
10 mar 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Ważnym składnikiem każdego domu jest parkiet – często to właśnie na niej skupiamy nasz wzrok. Jeśli chcesz mieć profesjonalnie ułożony parkiet to zadzwoń do nas. Budomax zajmuje się profesjonalnym kładzeniem podłóg. Oferujemy rozsądne ceny, wysoką jakość oraz fachowe wykonanie. Zarazem w każdym momencie możesz się poradzić. Nasi specjaliści udzielą Ci potrzebnych rad. Jeśli chciałbyś żeby twoja podłoga drewniana przez wiele lat była jak nowa, to wykonamy konserwację. Na naszej stronie możesz obejrzeć zdjęcia pokazujące różne gatunki podłóg drewnianych.
Zapraszamy na forum o parkietach.

Ogrodzenia

Bejcowanie i lakierowanie podłogi
Data dodanie:
10 mar 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Jeżeli interesują Cię najlepsze ogrodzenie jakie możesz dostać na polskim rynku to niezwłocznie zgłoś się do nas. Oferujemy wszystkim swoim klientom ogrodzenia kute, panelowe, metalowe i wiele innych. Jeżeli nie masz pomysłu na to w jaki sposób powinno wyglądać Twoje ogrodzenie nie przejmuj się. nasz specjalista z pewnością będzie w stanie doradzić Ci odpowiedni dla Ciebie model ogrodzenia. Nie czekaj więc i czym prędzej zgłoś się do naszej firmy. Tutaj masz pewność solidności wykonania wszystkich naszych produktów a przede wszystkim stu procentowej satysfakcji zakupu.

Siłownia fitness aerobik Wrocław

Bejcowanie i lakierowanie podłogi
Data dodanie:
15 mar 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

FITNESS ACADEMY dba o Państwa wyjątkowe samopoczucie. Pomagamy osiągnąć specyficzne cele z jakimi przychodzi do nas Klient. W sferze naszego zainteresowania są potrzeby i wymagane wartości każdego uczestnika oraz priorytety w ich realizacji. Tworząc dla Państwa ofertę, zawsze mamy na uwadze myśl „… bo każdy człowiek jest kimś wyjątkowym”. Realizując tą ideę chcemy Państwa wysłuchać, pomóc, doradzić, by realizacja celu i pokładanych w nas oczekiwań została w pełni zaspokojona. Dołącz do naszego grona, bo inwestycja w zdrowie zawsze popłaca. Wizja to marzenie, wiara, odwaga i czyn. Składa się po części z patrzenia na horyzont, po części z patrzenia w głąb siebie, z wyobraźni, oceny sytuacji i często sporej dawki odwagi.Klub FITNESS ACADEMY zapewnia opiekę specjalistów, gdzie pod ich bacznym okiem mogą Państwo odnowić ciało i wzmocnić siły (siłownia Wrocław, fitness Wrocław, aerobik Wrocław), co nie pozostanie bez wpływu na jakość życia i wykonywaną pracę. Ruch bowiem wyzwala pozytywną energię, odpręża, relaksuje oraz uodparnia na stres. Osoby aktywnie uczestniczące w treningu zdrowotnym cieszą się zdrową sylwetką, rzadziej zapadają na choroby cywilizacyjne, choroby układu krążenia, nie skarżą się na bóle pleców i stawów, gdyż ciało wspomagane przez regularną aktywność to świetne samopoczucie, a przede wszystkim zdrowie. Dzięki specyficznej atmosferze w naszym klubie, każdy uczestnik aktywności nie będzie już kojarzył ruchu z nieprzyjemnym zmęczeniem i bólem mięśni, a jedynie ze zrozumiałym wysiłkiem, z miło spędzonym czasem wśród przyjaciół, uśmiechem, zdrowiem i satysfakcją z własnych osiągnięć.

Wyciskarka do owoców i warzyw

Bejcowanie i lakierowanie podłogi
Data dodanie:
15 mar 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Ranczo Zdrowia Sp. z o.o. powstało w 2006 roku we Wrocławiu. Firmę tworzy zespół pasjonatów od lat zainteresowanych tematyką prozdrowotną, zmotywowanych by stworzyć ofertę, której w Polsce do tej pory nie było. Od początku działalności poszukujemy dla naszych klientów najnowszych trendów z zakresu ekologii, zdrowego odżywiania, kosmetyki naturalnej i innych rozwiązań koncentrujących się na popularyzowaniu idei zdrowego stylu życia. Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem najwyższej klasy urządzeń i akcesoriów dla osób dbających o urodę i zdrowie - swoje i swoich bliskich.

Ubezpieczenie OC

Bejcowanie i lakierowanie podłogi
Data dodanie:
15 mar 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

W naszym serwisie znajdziecie bardzo dużo informacji na temat ubezpieczeń (ubezpieczenie OC, ubezpieczenie AC). Oto kilka przykładowych tematów podejmowanych w serwisie domubezpieczeniowy.pl
Najtańsze OC samochodu?
Śledzę od dłużego czasu oferty ubezpieczeniowe samochodów osobowych i trzeba przyznać, że jest ich sporo, a rozpiętość cenowa spora. Ostatnio na czoło wysuwa się Liberty Direct, choć Aviva nie jest wcale gorsza. Zależy to głównie od miejsca zamieszkania i warto sprawdzić obie oferty przed dokonaniem ostatecznego wyboru.
Tanie OC, to już koniec?
Ubezpieczyciele ostrzegają, że kończą się dobre czasy dla właścicieli samochodów. Od przyszłego roku ceny za obowiązkową polisę OC wzrosną i to wzrosną skokowo.
Ciekawa oferta na ubezpieczenie samochodu w AVIVA CU
Czy warto ubezpieczyć samochód w AVIVA Commercial Union Direct? Parę słów komentarza do nowej na rynku oferty ubezpieczenia komunikacyjnego OC AC w ramach ciągłego poszukiwania najtańszego OC dla naszych klientów.
Jak znaleźć najtańsze ubezpieczenie OC?
To skomplikowane pytanie. Szczerze powiem, że nie ma takiej siły, by za pomocą paru kliknięć myszką otrzymać odpowiedź. Dlaczego tak jest?
Tanie ubezpieczenie motocykla
Często wchodzą na nasz serwis osoby z zapytaniem o najtańsze ubezpieczenie OC motocykla. Firmy umykają od tego rodzaju ubezpieczenia, bo ryzyko jest duże i skutki wypadków są często tragiczne z udziałem motocyklistów, przez co koszty likwidacji szkody są duże. Jedyną radą jest ubezpieczenie OC motocykla w PZU. To jedyna firma, która proponuje takie stawki, jakich nie ma żadna firma na rynku.Niestety, ale na tę chwilę nie ubezpieczysz motocykla online. Miejmy nadzieję, że niedługo zmieni się ten stan rzeczy.
Ubezpieczenie AC
Ubezpieczenia AC, to ubezpieczenie komunikacyjne dobrowolne, a nie jak ubezpieczenie OC, które jest ubezpieczeniem obowiązkowym.

Pensjonat Zakopane Zakopiański Dwór

Bejcowanie i lakierowanie podłogi
Data dodanie:
19 mar 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Pensjonat i Restauracja Zakopiański Dwór - ku zaskoczeniu to jedyny, rdzenny pensjonat w centrum Zakopanego.
Jego klasyczny styl i pełne regionalnej ornamentyki wnętrza oddają charakter regionu.
Restauracja serwująca dania z kuchni regionalnej i polskiej to świetna alternatywa dla klienta szukającego czegoś wykwintnego bez konieczności wydawania całych oszczędności.
Bezkonkurencyjna wobec masowych jadłodajni Krupówek.
Pensjonat to także idealne miejsce wypoczynku dla Gości anglojęzycznych - obiekt kieruje się ambicją obsługi w języku angielskim na najwyższym poziomie.

Wentylacja

Bejcowanie i lakierowanie podłogi
Data dodanie:
19 mar 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Alen, sklep z grzejnikami - rekuperatory, ogrzewanie elektryczne, centrala wyciągowa, programator jednostrefowy, nawiewniki okienne, wentylacja mechaniczna. Sklep poleca: grzejniki elektryczne, grzejniki łazienkowe, systemy grzewcze i systemy wentylacjne, rekuperator i odzysk ciepła, kabiny prysznicowe, kratki wentylacyjne, kanały wentylacyjne. Atrakcyjne ceny na grzejniki Noirot, Campa. W sprzedaży także końcówka serii. Technika wyciągowa - ogrzewanie elektryczne, odzysk ciepła, rekuperatory, kratki i systemy wentylacyjne, kabiny prysznicowe. Zapraszamy po grzejnik elektryczny, grzejnik łazienkowy i grzejnik elektryczny. Współpaca z Recuvent, Duolix, Eolix, Noirot, Campa.

Zielona herbata

Bejcowanie i lakierowanie podłogi
Data dodanie:
23 mar 2011
Typ:
Prosta
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Serwis poświęcony herbatom, ich właściwościom i sposobom parzenia. W serwisie znajdziesz wiele interesujących artykułów i ciekawostek na temat każdego rodzaju herbaty. Przeczytasz o odchudzających właściwościach herbaty, ich leczniczym działaniom i kojącym właściwością. Zapraszam do czytania serwisu i zachęcam do picia herbaty!

ITSOFTKOM

Bejcowanie i lakierowanie podłogi
Data dodanie:
24 mar 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Firma informatyczna ITSoftKom Częstochowa oferuje serwis komputerowy u klienta na terenie częstochowa świadczony przez informatyka i konsultanta, nasze pogotowie komputerowe jest do Waszej dyspozycji 24h/dobe, świadczone przez nas usługi informatyczne są na najwyższym poziomie, Nasz informatyk dojedzie do Waszej firmy na terenie Częstochowy Zapraszamy na naszą stronę: http://itsoftkom.pl

Spektakle dla dzieci

Bejcowanie i lakierowanie podłogi
Data dodanie:
28 mar 2011
Typ:
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Edukacja poprzez zabawę. Nietypowe działania interakcyjne dla dzieci. Pełna gama różnorakich warsztatów poprawiających koncentrację niosących jednocześnie ogromną radość uczestnikom. Dzięki grom i zabawom z udziałem szczudlarzy poznają tajniki teatru ulicznego, obejrzą niezwykły pokaz gigantycznych baniek mydlanych, a nawet będą tworzyć je samodzielnie podczas warsztatów bańkarskich, spróbują swoich sił żonglując piłeczkami, talerzami etc.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos