Typ: Wizytówka

Wynajem Sal Wrocław

Wynajem Sal Wrocław
Data dodanie:
25 sty 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Wynajem sal, sala konferencyjna, sala szkoleniowa sala komputerowa Wrocław. Sale mieszczą się na I piętrze w budynku C.H. Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Sale idealnie nadają się do zorganizowania szkoleń, konferencji, wykładów, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych i spotkań biznesowych.
Proponujemy Państwu nowoczesną, ergonomiczną i klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 25 m2, dla sześciu osób i trenera/szkoleniowca oraz nowoczesną, ergonomiczną, przestronną salę szkoleniowo - komputerową o powierzchni 75 m2

Radca Prawny Kalisz

Wynajem Sal Wrocław
Data dodanie:
31 sty 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Oferujemy w pełni kompleksowe usługi notarialne. Zrobimy wszystko, aby przed sądem godnie reprezentować każdego klienta. Porady prawne przekazujemy klientom w sposób zrozumiały. Współpraca z Nami to gwarancja znajomości prawa! Mamy nadzieję, że będziemy mogli Państwu pomóc. Prowadzimy wszystkie sprawy z należytą starannością. Wierzymy w owocne działanie. Na rynku działamy już wiele lat. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorstw oraz klientów prywatnych. Celem działania kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej. Reagujemy natychmiastowo. Gorąco wierzymy, iż Nasza oferta wzbudzi Państwa zaufanie. Na naszej stronie www, pełen opis naszej działalności. Owocna współpraca z Nasza kancelarią to coś pewnego. Tworzymy zgrany oraz przygotowany naukowo zespół pracowników. Oferujemy kompleksową obsługę prawną. Pomożemy Państwu także w zakresie prawo rodzinnego i opiekuńczego. Unieważnienie sakramentu małżeństwa? Wiemy jak Ci pomóc. Gwarantujemy bezpośredni kontakt radcy prawnego z klientem. Nasza bogata oferta sprawia, że warto z niej skorzystać. Ambitne działania, charakteryzują Naszą firmę. Swoje obowiązki traktujemy priorytetowo.

Telefonia VoIP darmowe rozmowy

Wynajem Sal Wrocław
Data dodanie:
04 lut 2011
Typ:
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. Są też numery we wszystkich strefach miejskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Geoprogress - Geodeta Kraków

Wynajem Sal Wrocław
Data dodanie:
04 lut 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Geoprogress to firma geodezyjna zajmująca się obsługą osób prywatnych oraz firm. Świadczymy usługi w zakresie: geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych, tyczenie domów jednorodzinnych, mapa do celów projektowych, geodezyjne inwentaryzacje powykonawcze, podział nieruchomości, wznowienie znaków granicznych oraz wiele innych prac geodezyjnych. Działamy głównie na terenie miasta Kraków oraz powiatów: krakowskiego, wielickiego oraz myślenickiego.

Leczenie alkoholizmu

Wynajem Sal Wrocław
Data dodanie:
14 lut 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

Kassaraba- projektowanie wnętrz

Wynajem Sal Wrocław
Data dodanie:
20 lut 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Kassaraba - Specjalizacją firmy jest projektowanie wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Dodatkowe opcje to również projektowanie elewacji, poszczególnych elementów małej architektury, wystaw sklepowych oraz witryn.

Konfekcjonowanie

Wynajem Sal Wrocław
Data dodanie:
28 lut 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

CUP - PAMAR to działalność usługowa która wykonuje usługi pocztowe(pakowanie, druk masowy, kopertowanie, obsługa korespondencji) oraz zajmujemy się również konfekcjonowaniem i wysyłką mailingu.

Szczeble działania na jakie można sklasyfikować nasze nasz projekt wykonania usługi:
Przygotowanie i wysyłka materiałów mailingowych,
Codzienna lub cykliczna obsługa poczty i przesyłek wychodzących,
Pomoc wysyłkowa sklepów online, wydawnictw i innych firm.


Usługi pocztowe Pamar to fachowcy którzy właściwie obsłużą Twoją działalność wszystkimi usługami związanymi z wysyłką masową. Pamar Sp. z o.o Zakład Pracy Chronionej działa na rynku od 1996 roku, w tym okresie wykonano bardzo duże zaplecze w obsłudze przesyłek, w magazynie, w rozdzielniach i punktach spedycyjnych przesyłek. Usługi pocztowe - PAMAR zatrudnia dziesiątki pracowników którzy posiadają odpowiednią praktykę, nabyte podczas współpracy z Pocztą Polską, która pozostaje naszym priorytetowym klientem do czasu teraźniejszego. Usługi pocztowe PAMAR to działalność dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Współpracuje przede wszystkim z firmami.

Ziemia bieląca

Wynajem Sal Wrocław
Data dodanie:
01 mar 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Współpracujemy z takimi firmami jak KWH PIPE, PIPELIFE, AEON, INSTALPLAST ŁASK i inne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rynku stworzyliśmy firmę handlową, która specjalizuje się: w produkcji parafiny i wosków specjalnych, w handlu systemów WOD-KAN-GAZ, dystrybucji sorbentów i ziem bielących.

Kolektory słoneczne dofinansowanie

Wynajem Sal Wrocław
Data dodanie:
08 mar 2011
Typ:
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Ravisson to najnowocześniejsze rozwiązania, najwyższa jakość i profesjonalizm. Nasze kolektory słoneczne oraz inne elementy instalacji solarnych projektowane są specjalnie by osiągnąć maksymalną wydajność w polskich, trudnych warunkach klimatycznych. Oferowane przez nas rozwiązania są szeroko stosowane w Niemczech, Szwecji, Danii i Finlandii, doskonale sprawdzając się w surowych warunkach klimatycznych. Oznacza to, że w Polsce, gdzie klimat jest dużo łagodniejszy, nasze kolektory słoneczne pracują z maksymalną wydajnością, by wykorzystać dla Ciebie każdy dostępny promień Słońca. Ravisson gwarantuje niezawodność oferowanych urządzeń. O jakości oferowanych przez Ravisson urządzeń świadczy 60-cio miesięczna gwarancja na kolektory słoneczne! Najlepsze komponenty i nowoczesne systemy projektowania oraz testowania urządzeń gwarantują, że oferowane przez nas systemy solarne niezawodnie służą przez długie lata. Restrykcyjna kontrola eliminująca potencjalnie wadliwe urządzenia na każdym etapie produkcji oznacza, że trafia do Ciebie sprzęt wyłącznie najwyższej jakości. Pracują dla nas najlepsze ekipy instalatorskie. Najważniejsze dla nas jest Twoje zadowolenie, dlatego Ravisson współpracuje z najlepszymi ekipami instalatorskimi w Polsce. Zapewniamy im system profesjonalnych szkoleń, co pozwala nam mieć pewność, że prawidłowo zainstalowany system solarny będzie działał długo i bezawaryjnie, dostarczając ekologiczne ciepło Tobie i twojej rodzinie. Ravisson to profesjonalne doradztwo. Instalacja systemu solarnego to wybór rozwiązania, które będzie dostarczało ciepło przez wiele lat. Dlatego niezwykle ważne jest dokonanie wyboru właściwego systemu, który idealnie spełni wymagania Twoje i twojej rodziny. Doświadczeni, profesjonalni doradcy Ravisson pomogą Ci dokonać wyboru, który zapewni twojemu domowi darmową energię i ciepło na długie lata.

Combo Jazzowe

Wynajem Sal Wrocław
Data dodanie:
09 mar 2011
Typ:
Portal
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Strona krakowskiego zespołu, wykonującego standardy jazzowe we własnych aranżacjach. Kameralny skład obejmuje żeński wokal oraz gitarę i bas. Utwory wykonujemy w następujących stylach: swing, bossa nova, blues, funk, niekiedy też reggae. W doborze repertuaru i grze kładziemy nacisk na różnorodność w rytmie oraz brzmieniu. Nasza łagodna muzyka doskonale sprawdza się w klubach, restauracjach oraz jako oprawa muzyczna przyjęć, bankietów, wydarzeń kulturalnych, a także uroczystości weselnych. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania utworów demo zamieszczonych na naszym portalu.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos