Typ: Portfolio

Stylizacja Warszawa

Stylizacja Warszawa
Data dodanie:
19 mar 2013
Typ:
Portfolio
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Podobno nie szata zdobi człowieka. Usługi osób zorientowanych w najnowszych trendach i potrafiących precyzyjnie dobrać strój, idealny dla konkretnej sylwetki i osobowości, w dzisiejszych czasach stają się jednak niemalże bezcenne. Jeżeli więc szukasz osobistej stylistki w Warszawie, zatrzymaj się, bo prawdopodobnie trafiłaś w dziesiątkę. Analiza sylwetki, analiza kolorystyczna czy pomoc w zakupach to tylko niektóre z usług, na które możesz się zdecydować. Sprawdź!

Poznańska Akademia Tańca

Stylizacja Warszawa
Data dodanie:
22 mar 2013
Typ:
Prosta
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Naszą pasją, jest taniec i muzyka. Oferujemy doskonałej jakości, różnego rodzaju kursy tańca. Jeśli organizujecie np. targi, gale, imprezy firmowe, imprezy integracyjne lub przeglądy, zawody sportowe- pokaz tańca jest jedną z ciekawszych form wzbogacenia imprezy. Tańce takie jak: samba, pasodoble, quickstep.Poznańska Akademia Tańca biuro@akademia-tanca.pl , tel. 0 501 01 18 18 Nasz adres ul. Głogowska 92 Poznań.

Zrób badanie kierowców

Stylizacja Warszawa
Data dodanie:
28 mar 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Poszukujesz przychodni, która wyda Ci zaświadczenie lekarskie dla pracodawcy? Pomoże w tym nasz lekarz medycyny pracy. Jaworzno posiada jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu w regionie, dzięki czemu badania okresowe wykonywane są w komfortowych warunkach. Posiadamy najnowszy, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapewniamy także niskie ceny, co czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Oferujemy zniżki tym, którzy wykupili nasze szkolenia zawodowe. Poznaj naszą całą ofertę!

dwapiksele

Stylizacja Warszawa
Data dodanie:
05 kwi 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Firma DWAPIKSELE.PL to zgrany zespół fachowców w dziedzinie IT oraz szeroko pojętych Innowacji Technicznych. Projektujemy strony www, jak również sklepy internetowe, portale, blogi itp. Tworzymy aplikacje webowe oraz lokalne, projektujemy grafikę na potrzeby dtp (druk) i www. W zakres naszych działań wchodzi również techniczna obsługa przedsiębiorstw w zakresie informatyki, elektryki, automatyki itp. Serdecznie zapraszamy.

Producent sukienek

Stylizacja Warszawa
Data dodanie:
18 kwi 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Kaskada to niespotykany fason i klasa. Firma zajmuje się szyciem odzieży. Dzięki działaniu na rynku od 15 lat posiada szeroką ofertę ciuchów dla pań. Nowoczesne wzornictwo i klasa to cechy odróżniające przedsiębiorstwo na rynku. Kaskada szyje także ubrania większych rozmiarów. Prowadzi także sprzedaż hurtową. Kaskada to synteza najwyższej troski o jakość i satysfakcja klientek.

Wynajem busa Jaworzno

Stylizacja Warszawa
Data dodanie:
22 kwi 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

CEZ Cargo prowadzi wynajem autokarów m.in.: dla biur podróży, szkół, parafii i osób prywatnych. Osobom prywatnym udającym się we własnym gronie na wycieczkę po kraju wystarczy bus (Jaworzno zaś jest dobrą bazą wypadową) łatwy w prowadzeniu, nie potrzebuje dużo miejsca do parkowania, a nadto wycieczkowicze mogą w dowolnym czasie poruszać się nim po okolicy. Nie są ograniczeni żadnym rozkładem jazdy, nie muszą dbać każdorazowo o bilet. Wycieczkom szkolnym potrzebny będzie jednak autokar. Jaworzno i jego okolice są chętnie odwiedzane przez uczniów. Przy mniejszej grupie wystarczy wynajem busa. Jaworzno – jak już wyżej wspomniano – będzie pierwszym etapem podróży. Gościom weselnym, na przykład, również odpowiada wynajem autokaru. Jaworzno ma dobrą bazę gastronomiczną i autokarem szybko dotrą na ucztę. Wszystkim ludziom dotarcie do różnych miejsc zapewni wynajem autokarów. Jaworzno posiada także rozwiniętą sieć sklepów różnych branż, niekiedy znajdujących się na obrzeżu miasta i wtedy nie ma jak wynajem autokarów! Łatwy to i bezpieczny środek lokomocji niemający sobie równych. Nie czekasz na przystankach autobusowych, masz dla siebie, swoich sąsiadów i znajomych „osobisty” autokar. Mniejszej grupie osób udających się w podróż wystarczy bus. Jaworzno znane jest z ich wypożyczaniem czy wynajmem. I dobrze! Autokarem lub busem wszędzie dojedziesz, a może Ci to ułatwić wynajem autokarów.

Pokrycia dachowe w Krotoszynie

Stylizacja Warszawa
Data dodanie:
28 kwi 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Fachowa firma ciesielsko-dekarska funkcjonująca od 2007 r. w woj. wielkopolskim. Mamy profesjonalne urządzenia, znaczne doświadczenie i profesjonalne grupy cieśli. Na naszej witrynie internetowej odnajdziesz portfolio z sukcesem wykonanych zamówień.

Daszki szklane w biurze

Stylizacja Warszawa
Data dodanie:
29 kwi 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Na witrynie internetowej przedsiębiorstwa zajmującego się wyrobem trwałych okuć do drzwi szklanych odnajdziesz ciekawą ofertą na dodatki między innymi do szkła hartowanego czy mocowania punktowe. Całą paletę różnych akcesoriów do szkła wyszukasz w zakładce Oferta a także na stronie głównej. Przedsiębiorstwo CDA stawia na fachowość i bez ustanku dąży do postępu i rozwijania swoich usług, stąd też w ofercie znajdziesz newsy i ciekawe rabaty, a sekcja Certyfikaty utwierdzi cie w przeświadczeniu że firma ceni każdego klienta i oferuje najwyższej jakości drzwi szklane. Co więcej w Galerii znajdziesz wykonane przez firmę realizacje w obrębie zainstalowania okuć do drzwi szklanych. Jeśli wyszukujesz mocowań punktowych do drzwi szklanych czy też interesują cię daszki szklane zapraszamy do kontaktu z firmą. Potrzebne dane znajdują się w zakładce Kontakt bądź na każdej podstronie strony.

Tworzenie stron www Kraków

Stylizacja Warszawa
Data dodanie:
20 maj 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Tworzenie stron www Kraków, projektowanie stron internetowych i administracja witryną. Wsparcie w zakresie uruchomienia strony www w sieci oraz wsparcie marketingowe, optymalizacja i pozycjonowanie stron www. Tworzę strony internetowe w oparciu o cms. Priorytetem jest dla mnie zadowolenie odbiorcy połączone z szybkością i jakością wykonania. Zapewniam projekt, utworzenie, optymalizację witryny pod względem pozycjonowania w wyszukiwarkach, oraz pozycjonowanie, administrację i dalszą opiekę istniejąca stroną. Projektowanie stron www jest moją pasją, więc na koniec zawsze doszlifowuje działanie oraz funkcjonalność do ich pełnej finalnej jakości. Zapraszam -Kraków i okolice.

Copywriter

Stylizacja Warszawa
Data dodanie:
29 maj 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Copywriter zajmuje się tworzeniem tekstów reklamowych, nazw dla firm i ich produktów, sloganów i haseł reklamowych oraz wieloma innymi usługami związanymi z kreatywną treścią dla różnych form komunikacji przedsiębiorstwa z potencjalnym klientem. Na tej stronie internetowej znajdziesz portfolio Awangardowego Copywritera, wraz z wykazem oferowanych przez niego usług, orientacyjnym cennikiem oraz autorskimi publikacjami dotyczącymi pracy copywritera i wielu innych aspektów marketingu internetowego.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos