Typ: Portfolio

Noclegi Kraków

Noclegi Kraków
Data dodanie:
15 sty 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Kraków to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miejscowości w naszym kraju - według dużej ilości osób, Kraków jest tak naprawdę najpiękniejszym miastem w Polsce. I trudno dziwić się, iż zasadniczo ludzie - nasi rodacy, lecz również obcokrajowcy uwielbiają Kraków. Trzeba dodać, iż jedną z większych zalet byłej stolicy Polski są całkiem niskie ceny. Na przykład hostel Kraków - ceny w hostelach są bardzo atrakcyjne. A należy otwarcie powiedzieć, iż krakowskie hostele to klasa sama w sobie. Oczywiście są różne hostele, lecz bez najmniejszego problemu można znaleźć hostel Kraków, który jest tani, lecz jest do tego miejscem, gdzie dobrze wyśpimy się, zjemy i oczywiście rozerwiemy się.

projektowanie stron internetowych

Noclegi Kraków
Data dodanie:
18 sty 2013
Typ:
Portfolio
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Blurum to miejsce pełne kreatywnych pomysłów, realizowanych z najwyższą jakością i z pełnym zaangażowaniem. Potwierdza to portfolio pełne zrealizowanych i wdrożonych w życie projektów. Podstawową działalnością Blurumu jest projektowanie i tworzenie unikalnej grafiki użytkowej odpowiadającej wymaganiom klienta w zakresie tworzenia identyfikacji graficznej, logotypów, opakowań, materiałów reklamowych, nadruków na tkaniny, odzież, akcydensów firmowych, plakatów, folderów, katalogów, ulotek reklamowych.
Blurum zawsze oddaje w ręce klienta nietuzinkowe i przede wszystkim skuteczne prace. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta oferując mu nowoczesne, wyróżniające się projekty. Dopracowane szczegóły i profesjonalizm to domena Blurumu.
Współpraca z każdym klientem jest traktowana indywidualnie, co daje możliwość elastycznego ustalenia harmonogramu i zakresu prac projektowych oraz dopasowania się do specyficznych wymagań każdego projektu.
Chcesz zobaczyć kto urzęduje w Blurumie? - sprawdź.
Blurum - więcej niż projektowanie.

Bar kawowy

Noclegi Kraków
Data dodanie:
23 sty 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Kawa – któż z nas jej sobie nie ceni? Zdecydowana większość ludzi pija ten napój praktycznie każdego dnia, i to z całego mnóstwa przyczyn – z jednej strony odznacza się ona rewelacyjnym smakiem, a oprócz tego skutecznie może pobudzać nasz organizm w momencie zmęczenia. Warto przy tym zauważyć, że w chwili obecnej w dużych miastach każdy z nas może z łatwością zagwarantować sobie ciągły dostęp do preferowanego przez siebie napoju. Odgrywa on przykładowo bardzo istotną rolę na najróżniejszych firmowych przyjęciach, gdzie wykorzystywane są specjalne przenośne maszyny umożliwiające sprawne przygotowywanie wielu jego rodzajów. Ponadto możemy znaleźć wiele firm zajmujących się jedynie przygotowywaniem kawy podczas takich właśnie okazji, co już samo w sobie jest doskonałym dowodem na to, jak wielką uwagę przykładają do niej niektórzy ludzie.

kancelaria adwokacka Jaworzno

Noclegi Kraków
Data dodanie:
23 sty 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Dr Izabela Dzierwa-Pabin jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz doktorem nauk prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego z dziedziny procedura cywilna.
Kancelaria adwokacka Dr Izabelli Dzierwa – Pabin świadczy uslugi z zakresu prawa gospodarczego i handlowego, prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa kanonicznego (unieważnianie małżeństw kościelnych) a także prawa karnego. Kancelaria posiada filię w Jaworznie.

FOTOGRAF KIELCE FOTOGRAF ŚLUBNY

Noclegi Kraków
Data dodanie:
31 sty 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Fotograf Kielce Fotograf Ślubny Kielce. Od wielu lat pasjonuję się fotografią, to moja pasja. Ślub to piękna historia, którą uwieczniam w taki sposób, by po wielu latach wracać do nich i od nowa przywracać wspomnienia towarzyszące temu niezwykłemu wydarzeniu. Oferuję -Usługi fotograficzne Kielce - Fotografia Ślubna Kielce -Do Wynajęcia Kabriolet w stylu lat 30 -Fotograf Jędrzejów – Fotograf Skarżysko - Fotograf Ostrowiec – Fotograf Pińczów. Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami na http://fotografdurlik.kielce.pl/


Onkolog Nowy Sącz

Noclegi Kraków
Data dodanie:
06 lut 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Poradnia medyczna powołana dla ludzi z Nowego Sącza, którzy chcieliby leczyć bez uciążliwych kolejek u najlepszych specjalistów. Poradnia All Medica to najnowszy sprzęt medyczny na którym możną robić zaawansowane zabiegi. Inwestujemy w doktorów medycy i sprzęt dostosowując poradnie do potrzeb pacjentów i obecnych standardów. Każdy pacjent może zarezerwować konsultację u laryngologa, chirurgia dermatologa, onkologa praktycznie do każdego fachowcy. Lekarze zatrudnieni w All Medice to specjaliści z paroletnim stażem, którzy ciągle zwiększają własną wiedzę oraz umiejętności.

Orkiestra na wesele

Noclegi Kraków
Data dodanie:
06 lut 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Jeżeli masz nadzieję otrzymać od zespołu weselnego zawodowego poprowadzenia imprezy, zaśpiewania utworów na profesjonalnym poziomie, oraz ciekawy repertuar który jest w stanie zaspokoić gości z każdej grupy wiekowej to idealnie trafiłeś.
Nasz zespół muzyczny dołoży wszelkich starań, aby impreza na której mamy zagrać, nie uszła szybko w niebyt, ale żeby była długo i ciepło wspominana przez wszystkich gości.
Dlatego też zatrudniając nasz zespół muzyczny, otrzymasz wszystko to co do świetnej zabawy jest potrzebne. Czyli ogromną dawkę świetnej muzyki, konferansjerkę i dużo serca włożonego w zagranie wszystkich numerów.

Grafika dtp Kraków

Noclegi Kraków
Data dodanie:
11 lut 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Miliony słów, setki marek, tysiące reklam. Firma chcąca się wyróżnić musi być głośniejsza, czytelniejsza i w wyższym stopniu wyrazista niż cały reklamowy szum naokoło. Przebojowa reklama musi intrygować, przyciągać, pobudzać emocje. Krakowski grafik komputerowy proponuje pasjonujące projekty billboardów, ulotek, plakatów. Założycielka Graffo, to doceniona projektantka i grafik DTP działający w branży od wielu lat. Jej profesjonalne projekty graficzne pomagają wykreowaniu właściwego wizerunku, co przekłada się na zdobycie rynkowej pozycji. Interes, reklamę i sztukę łączy świadomość, że liczą się jedynie najlepsi.

spacery wirtualne

Noclegi Kraków
Data dodanie:
19 lut 2013
Typ:
Portfolio
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Nasza firma zajmuje się fotografowaniem panoram 360 stopni i wirtualnych wycieczek. Jesteśmy na rynku od 2008 roku i od tego czasu wykreowaliśmy kilkaset realizacji na światowym poziomie. Wirtualne spacery to coraz częściej stosowane narzędzie używane do reklamy oraz prezentowania różnego rodzaju obiektów, wnętrz czy walorów regionu. Spacery wirtualne są wspaniałym sposobem zaprezentowania i promocji m.in: sklepów handlowych, hotelarstwa, restauracji, kultury i sztuki, obiektów sportowych, klubów fitness, urzędów państwowych, kwater prywatnych, muzeów oraz wnętrz samochodów. Panoramy wirtualne spełniają kluczową rolę marketingową w różnych multimedialnych stronach Internetowych. Panoramy 360 pozwalają użytkownikowi patrzenie we wszystkich kierunkach naokoło, oprócz tego istnieje funkcjonalność zoomowania interesujących miejsc. Wycieczka wirtualna składa się z wielu panoram 360 stopni tworząc wirtualną prezentację. Daje to użytkownikowi poczuć klimat wnętrza bez wychodzenia z domu oraz zapewnia bardzo realistyczne odczucia.

Motoexpert Rzeczoznawca samochodowy

Noclegi Kraków
Data dodanie:
11 mar 2013
Typ:
Portfolio
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Wielu polskich obywateli przebywa w Niemczech, gdzie niestety także dochodzi do wypadków samochodowych. Z tego powodu warto spojrzeć na stronę internetową wypadek-w-niemczech24.pl, z jakie dowiedzieć się można o różnorakich usługach wykonywanych przez firmę. Zapewnione jest na przykład zastępcze auto, albo też przetransportowanie samochodu do Naszego państwa. Wszelkie informacje otrzymać można kontaktując się pod numerem +48 32 746 07 77. Nie należy tracić czasu na zamartwianie, bowiem sporo spraw można zlecić innym.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos