Typ: Portfolio

RAAN-UV SYSTEMS LAMPY SPECJALISTYCZNE

RAAN-UV SYSTEMS LAMPY SPECJALISTYCZNE
Data dodanie:
22 maj 2012
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Przedmiotem działalności firmy RAAN-UV SYSTEMS jest dystrybucja promienników UV i promienników IR do zastosowań komunalnych, przemysłowych jak i medycznych, a także lamp specjalistycznych z działu Entertainment wykorzystywanych w projektorach kinowych oraz do oświetlenia studyjnego, scenicznego, klubowego, jak i architektonicznego. Poza tym w swojej ofercie posiadamy również urządzenia do ogrzewania strefowego - reflektory ciepła IR.

Kreator Stron WWW

RAAN-UV SYSTEMS LAMPY SPECJALISTYCZNE
Data dodanie:
24 maj 2012
Typ:
Portfolio
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Nasz kreator stron www jest w pełni nowoczesnym narzędziem, umożliwiającym stworzenie profesjonalnej witryny www. Jego obsługa jest bardzo prosta i jednocześnie intuicyjna, dzięki czemu z łatwością poradzą sobie nawet osoby nie znające żadnego języka programowania. KlikSite to system posiadający wiele ważnych zalet. Najbardziej istotne to: możliwość rejestrowania własnej domeny, dostępność 4 wersji językowych, wielofunkcyjne moduły do umieszczania oferty o produktach. Dzięki kreatorowi można tworzyć strony internetowe tanio i szybko. Poza tym każdy nabywca ma szansę skorzystać z naszej domeny oraz ze skrzynki e-mail. Tworzone przez nasz kreator tanie strony www bez wątpienia będą dobrą wizytówką każdej nowoczesnej firmy.

Tworzenie stron internetowych

RAAN-UV SYSTEMS LAMPY SPECJALISTYCZNE
Data dodanie:
04 lip 2012
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Agencja kreatywna SlickArt.pl zajmuje się tworzeniem stron internetowych , internetowych sklepów online oraz szablonów allegro. Dodatkowo wykonujemy projekty graficzne oraz całe identyfikacje wizualne dla firm. Sprawdź nasze portfolio na slickart.pl#portfolio jeśli spodoba Ci się skontaktuj się z nami.

fotograf ślubny Opole

RAAN-UV SYSTEMS LAMPY SPECJALISTYCZNE
Data dodanie:
12 lip 2012
Typ:
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Jestem wprawnym fotografikiem wyspecjalizowanym w domenie Obsługi uroczystości ślubnych. Fotografią ślubną zajmuje się od 4 lat. Posiadam nadzwyczaj duże doświadczenie w niniejszej sferze. Dzierżę dyplom zaświadczający o odbyciu i zrealizowaniu kursu liturgicznego dla fotografów. Dzięki temu swoją obecnością nie ingeruje w proces liturgiczny podczas aktu ślubu w kościele. W każde zlecenie wkładam pełnię moich umiejętności, dzięki czemu zdołam dostrzec nawet najbardziej nastrojowe momenty podczas ceremonii. Moje fotografie cechuje całkowity profesjonalizm odbijający sie w metodzie kadrowania, doborze oświetlenia oraz ustawieniu fotografa w stosunku do obiektu fotografowanego, którym w wypadku ślubu jest młoda para. Praktykuję fotografię weselną przeważnie na terenie Wrocławia, Opola. Jednak na specjalne życzenie Klienta zdołam dojechać do dowolnego zakątka w kraju. W mojej propozycji znajduję się wykonanie fotografii podczas ceremonii ślubnej oraz późniejszych zdjęciach portretowych młodej pary po opuszczeniu kościała. Dzięki mojej wiedzy potrafię doradzić odpowiedniego pleneru dla zdjęć portretowych. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moim portfolio dostępnym na stronie Szczepaniak-foto.pl. Zapraszam serdecznie do kontaktu zainteresowanych klientów.

Kursy tańca Kraków

RAAN-UV SYSTEMS LAMPY SPECJALISTYCZNE
Data dodanie:
19 lip 2012
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Taneczna fala zalewa Polskę. Daj się jej porwać i rozpocznij wywijać na parkiecie z Kreacją Tańca. Szkoła taneczna oferuje obszerny wachlarz możliwości – od kursów tańca towarzyskiego po zajęcia fitness i cieszącą się co raz większą modą Zumba. Na witrynie kreacjatanca.pl wypatrzysz zobrazowanie ćwiczeń, scenariusz i możesz zaznajomić się z sylwetkami prowadzących – profesjonalistów w swej dyscyplinie i osoby, jacy przeznaczyli własne życie manii tańca. Skorzystaj z oferty zajęć osobnych w każdej akuratnej dla Ciebie porze lub napełniaj się przyjemnością wspólnej zabawy na schadzkach grupowych.

Fotograf ślubny Kalisz

RAAN-UV SYSTEMS LAMPY SPECJALISTYCZNE
Data dodanie:
22 lip 2012
Typ:
CMS
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Aktualnie fotograf jest najczęściej wybierany. Fotograf tworzy piękne wspomnienia waszego wspaniałego dnia. Profesjonalny fotograf ślubny nigdy nie oddaje wszystkich zdjęć. Optymalna ilość zdjęć ślubnych z całego dnia reportażu wynosi ok. 200 sztuk. Taka ilość jest bardzo dobra do pokazania: rodzinie, znajomym, oraz do umieszczenia w albumie. Dobry fotograf nigdy nie idzie na ilość tylko, na jakość. Ponadto fotograf wykona również autorski plener w miejscu wybranym przez klienta lub jeśli zna super miejsce to również zaproponuje.

Oprogramowania na smartfona

RAAN-UV SYSTEMS LAMPY SPECJALISTYCZNE
Data dodanie:
31 lip 2012
Typ:
Portfolio
CMS
Kolor:

O stronie:

Aktualnie jesteśmy na etapie postępu technologicznego. Każdy nowy rok przynosi grad innowacyjnych technologi technologi. Wielkim dokonaniem są programy mobilne, dzięki którym zadania możemy przetwarzać w miejscu pracy i innym typowym miejscu pracy. Oprogramowania takie ułatwiają pracę przedstawicielom handlowym i innym użytkownikom. Ich przydatność honorują wszyscy ci, którzy użytkują nowe technologie w swoich dziennych profesjach. Poprzednie lata ujawniają pomnożenie aplikacji rozrywkowych i edukacyjnych. Wykorzystanie takich oprogramowań sprawi, że własna witryna stanie się bardziej znana dla przypuszczalnych konsumentów.

Wirtualne biuro na Słowacji

RAAN-UV SYSTEMS LAMPY SPECJALISTYCZNE
Data dodanie:
31 lip 2012
Typ:
Portfolio
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Chce Państwo rozpocząć prowadzenie biznesu na Słowacji i nie dajecie sobie rady? Pomożemy Wam! Poradzimy Wam jakie wybrać najbarzdiej wygodne formy prawne spółki(sp. z o.o., s.a.), przygotujemy wszystkie potrzebne dokumenty i załatwimy sprawy administratywne na urzędach.
Założymy Państwu spółkę (przedsiębiorstwo) gdziekolwiek na Słowacji. Przygotujemy wszystkie potrzebne dokumenty. Wy tylko odwiedzicie notariusza, dalsze biura i urzędy załatwimy my. Udzielimy Państwu także numer rejestracji spółki na Słowacji (Kancelaria wirtualna, Virtual Office). W pakunku wirtualnej kancelarii znajduje się także odbiór i przechowywanie poczty. Dostępne są pomieszczenia reprezentatywne w centrum miasta Żylina, asystentka dostępna na telefonie, wyposażone sala posiedzeń dla zgromadzeń.

Kurs Angielskiego

RAAN-UV SYSTEMS LAMPY SPECJALISTYCZNE
Data dodanie:
13 sie 2012
Typ:
Portfolio
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Chcesz zdobyć certyfikat LCCI, TELC, FCE? Przeprowadzamy lekcje językowe dla słuchaczy na każdym poziomie zaawansowania z angielskiego. Zajęcia organizowane są w małych zespołach. Oferta skierowana jest także dla osób, które potrzebują poszerzyć umiejętności z języka angielskiego.

Poszukujesz dobrej szkoły językowej w Krakowie? Profesjonalni lektorzy, praktyczne zdolności językowe dla każdego przedsiębiorstwa! Sprawdź propozycję! Naucz się szybko języka angielskiego!

Fotografia ślubna Białystok

RAAN-UV SYSTEMS LAMPY SPECJALISTYCZNE
Data dodanie:
18 wrz 2012
Typ:
Portfolio
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Piękny ślub, przystojny mężczyzna, wspaniałe wesele – właśnie o tym marzy większość kobiet. Kiedy już kobieta rozpoczyna przygotowania do swojego ślubu, to z całą pewnością jest niesamowicie szczęśliwa. Już długo przed samą ceremonią ślubną kobieta wyobraża sobie piękne ślubne zdjęcia Białystok, które będą znajdować się w albumie ślubnym. Dlatego właśnie przede wszystkim kobietom zależy na tym, żeby zatrudnić jak najlepszego fotografa oraz profesjonalne wideofilmowanie Białystok. W końcu to właśnie kobieta wie, że jedynie dobry fotograf ślubny Białystok potrafi zrobić dobre zdjęcia, które będą nas zachwycały wyjątkowo długo. Jeżeli będziemy oszczędzać na fotografie, to niestety musimy liczyć się z tym, że nie zawsze będziemy zadowoleni z fotografii, które otrzymamy po ślubie. Zdjęcia ślubne muszą być piękne, żeby w każdej chwili przypominały nam uczucia, które towarzyszyły nam w dniu ślubu. Takie zdjęcia muszą być jedyne w swoim rodzaju, ponieważ tylko wtedy staną się naprawdę wyjątkową pamiątką.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos