Typ: Portfolio

Mikrosłuchawki

Mikrosłuchawki
Data dodanie:
21 paź 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Mikrosłuchawki to sprzęt wykorzystywany w różnoraki sposób, jeżeli Twoje zainteresowania krążą wokół tego właśnie tematu możesz zgłosić się do nas. Posiadamy sprzęt wysokiej jakości do podsłuchu, mikrosłuchawki i mikrokamery a także pętle indukcyjne które można wypróbować bez kupowania. Wystarczy wypożyczyć u nas sprzęt i cieszyć się nową technologią.

Druk Cyfrowy Poznań

Mikrosłuchawki
Data dodanie:
22 paź 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Planujesz imprezę dla swojego dziecka, chcesz żeby była dobrze zapamiętana przez jego kolegów i żeby Twoje dziecko długo ją wspominało. Wybierz zdjęcia dziecka, wydrukujemy je w formie plakatów, ozdobią imprezę, wydrukujemy własnoręcznie zaprojektowane zaproszenia, ulotki, a nawet naklejki ze zdjęciem Twojego dziecka, które można wykorzystać w różnoraki sposób jako np. naklejki na zeszyt.

Dental Project

Mikrosłuchawki
Data dodanie:
23 paź 2013
Typ:
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Gabinet Dental Project zapewnia opiekę stomatologiczną od pierwszej wizyty, poprzez leczenie, wizyty kontrolne i późniejszy system gwarancji na wykonane usługi. Pragnąc zaoferować Państwu profesjonalne i najnowocześniejsze usługi nasi pracownicy stale kształcą się na specjalistycznych kursach w kraju i za granicą. Naszym celem jest komfortowy przebieg leczenia i pełna satysfakcja naszych pacjentów.

Dukatex Web - Tworzenie Stron

Mikrosłuchawki
Data dodanie:
30 paź 2013
Typ:
Portal
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Potrzebujesz strony internetowej WWW, sklepu online bądź mini strony? Skontaktuj się z nami. Nasza firma para się projektowaniem stron internetowych. Nasza siedziba mieści sie w Kielcach, niemniej jednak obsługujemy całą Polskę. Nie czekaj zatem dłużej skontaktuj się z nami przez e-mail albo telefonicznie. W naszej ofercie poza tworzeniem stron internetowych WWW znajdziesz też hosting, a ponadto rejestrację domen. Mało tego chcesz promować się w sieci? Skorzystaj z opcji SEO (ang. Search engine optimization) stron lub Social Media. Sam zdecyduj czy potrzebujesz strony wizytówki czy ma możliwość większej strony www, gdzie umieścisz ogromne ilości treści? Zapraszamy!

Życzenia Bożonarodzeniowe

Mikrosłuchawki
Data dodanie:
27 lis 2013
Typ:
Portfolio
Blog
Kolor:

O stronie:

W ramach mojego serwisu mogą Wy znaleźć szeroki i bogaty segregacja gotowych życzeń świątecznych. Nasze życzenia powiązane ze świętami Bożego NArodzenia to niespotykane na innych wortalach, wyjątkowe piękne, wierszowane życzenia. U nas bez trudu wynajdą Państwo życzenia na rzecz rodziny, przyjaciół, znajomych. Nasze odpowiedzi są przyjazne, co umożliwia na dość szybkie wynajdowanie życzeń, a oprócz tego zapamiętywanie wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez naszą firmę bazą życzeń, a dodatkowo do korzystania z naszych usług!

Kiedy zdobywać właściwe kwalifikacje

Mikrosłuchawki
Data dodanie:
05 gru 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Nasza firma oferuje kurs sep, a także kursy, m.in.: kurs spawania tig.
Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych szkoleń korzysta coraz więcej firm.
Wiele specjalistycznych pozwoleń uzyskasz kończąc nasz kurs. Wózki widłowe i inne urządzenia należy prowadzić tylko po specjalnych szkoleniach.
Po zdobyciu dyplomu kończąc kurs, operatorzy maszyn budowlanych mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Organizujemy też bezpłatne szkolenia. Oglądaj naszą witrynę codziennie by nie przegapić kursu dobrego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć potrzebny zawód!

Taniec Poznań

Mikrosłuchawki
Data dodanie:
16 gru 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Szkołą tańca ArtDance Poznań ma w swojej ofercie naukę różnego odmiany tańca, mamy w asortymencie taniec towarzyski, Zumbe, Latino, Hip-hop, Fitness oraz kółko dla najmłodszych, jak też rodziców, którzy są w stanie odwiedzać nas razem z dziećmi. W naszej szkole działają wprawieni i bardzo utalentowani instruktorzy, którzy bez przerwy byli nagradzani za swe talenty. Zachęcamy do obeznania się z cenami i ofertą, na naszej witrynie internetowej.

Paweł Domin - Fotograf lubin

Mikrosłuchawki
Data dodanie:
18 gru 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Paweł Domin to czynny fotograf. Jego pasją jest fotografia. Wykonuje fotografie na swoich ujęciach postacie, wydarzenia, niecodzienne zdarzenia. Jego praca jest połączeniem hobby i pracy. Jest to osoba o sporej wyobraźni, twórcza. Posiada wrodzone wyczucie by znaleźć się tam, gdzie dzieje się coś szczególnego. Zawsze stara się pracować tak, by jak najtrafniej zarejestrować dane wydarzenie pozostając przy tym w cieniu i nie przeszkadzać gościom. Wykonał wielką ilość reportaży z różnych okazji. Zna się jak zrobić dobrą fotografię. Wszystkie zdjęcia są wykonywane aparatem cyfrowym, daje to możliwość przeniesienia na papier fotograficzny tych, które najbardziej się spodobają. Jest też możliwość umieszczenia prac na płycie CD, Pendrive, karcie pamięci. Fotograf pracuje na sprzęcie firmy Nikon.

Polerowanie betonu

Mikrosłuchawki
Data dodanie:
20 gru 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Posadzki Kamienne, kamień naturalny to materiał bardzo odporny na zużycie. Charakterystyczna struktura i ziarnistość wielu rodzajów kamieni naturalnych po latach staje się bardziej wyrazista. Bogactwo faktur i kolorów daje nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni zarówno we wnętrzach jak i architekturze budynków. Dzięki doświadczonej kadrze wykwalifikowanych pracowników i zawodowej obróbce, nasze realizacje są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu naszego klienta. Możliwy jest też wybranie koloru lub pozostawienie powierzchni w naturalnym kolorze tak aby odpowiadała ona estetycznym i konserwacyjnym wymogom klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą polerowania betonu.

Piaskowanie felg Warszawa

Mikrosłuchawki
Data dodanie:
20 gru 2013
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Piaskowanie Felg Warszawa wszystko w profesjonalnie zrobione. Piaskowanie jest dobrą metodą wykorzystywaną coraz częściej na rynku w Polsce. Najważniejszą cechą renowacji i piaskowania jest chemiczne odlakierowanie felg aluminiowych. Stare zużyte felgi aluminiowe i stalowe można zregenerować. Prawie każdą felgę można naprawić albo naprostować. Felgi można naprawić nawet do tygodnia czasu. Proces renowacji dla firm zajmujących się felgami nie ma żadnego problemu. Proces regeneracji i malowanie poprzez proszkowany felg stalowych i aluminiowych przechodzi przez kolejność odpowiednich czynności mających w skutek doprowadzić felgi do stanu idealnego.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos