Typ: Portal

Diablo 3

Diablo 3
Data dodanie:
07 maj 2011
Typ:
Portal
CMS
Kolor:

O stronie:

Strona dotycząca gry Diablo 3. Grafika tworzona pod kątem samej gry, dlatego po wejściu na stronę sam szablon zdradza o czym jest nasza strona. Forum zintegrowane wizualnie i programistycznie z portalem.

Wycieczki objazdowe

Diablo 3
Data dodanie:
13 maj 2011
Typ:
Firmowa
Portal
Kolor:

O stronie:

Wycieczki objazdowe oferowane przez biuro podróży Amida pozwolą Państwu przeżyć niezapomniane chwile w wielu niezwykłych zakątkach Europy i Świata. Oferujemy wycieczki w dwóch opcjach, tj. samolotowe i autokarowe. Poza wycieczkami objazdowymi, mamy także wczasy w Bułgarii, które są naszą specjalnością. Posiadamy mnóstwo obiektów w dwóch pięknych miastach bułgarskich Sozopol i Primorsko. Co rocznie wyjeżdżają z nami rzesze stałych klientów. Jeżeli nie byli Państwo w Bułgarii, to powinna Państwa przekonać piękna słoneczna pogoda, wyśmienita bułgarska kuchnia, piaszczysta plaża i niezapomniane widoki. Szczegółowa oferta znajduje się oczywiście na naszej stronie internetowej. Chętnie odpowiemy osobiście na wszystkie Państwa pytania, dlatego zapraszamy do naszego biura w Bielsku-Białej.

PTHK - Homeopatia

Diablo 3
Data dodanie:
16 maj 2011
Typ:
Portal
Kolor:

O stronie:

Portal Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej przedstawia szczegółowe informacje o homeopatii klinicznej, prezentuje działalność PTHK, prowadzone szkolenia dla lekarzy i farmaceutów, wydawnictwa medyczne oraz informacje dla farmaceutów i pacjentów. Portal PTHK ma za zadanie przybliżać leczenie homeopatyczne lekarzom, pacjentom i farmaceutom.

Pomoc drogowa Poznań

Diablo 3
Data dodanie:
16 maj 2011
Typ:
Portal
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Każdy z nas miał kiedyś sytuacje w której okazywało się, że musi skorzystać z czegoś takiego jak pomoc drogowa Poznań. Jest to niezbyt przyjemny moment w życiu ale jednak następuje. Nic dziwnego w tym, że każdy z nas ma numer telefonu do czegoś takiego jak autopomoc Poznań praktycznie zawsze pod ręką. Czasami musimy skorzystać z takiej możliwości jak holowanie Poznań czy też z wielu innych. Nic dziwnego. Nie raz bowiem zdarzają się wypadki w których laweta Poznań jest po prostu niezbędnym numerem, który każdy z nas musi mieć.

Transport Wrocław

Diablo 3
Data dodanie:
24 maj 2011
Typ:
Firmowa
Portal
Kolor:

O stronie:

Działalność Szyler posiada spore doświadczenie w branży przeprowadzek, ciągle się rozwijamy oraz stawiamy sobie nowe wymagania. Naszą specjalnością są przeprowadzki domów osób prywatnych i biur.

Działalność Szyler w ostanich pięciu latach dodatkowo zajmuje się handlem warzyw oraz owoców. Zamierzamy poszerzyć naszą działalność na miasto Oława oraz Miasto Strzelin.

Proponujemy kompleksowe usługi przeprowadzek na obszarze Wrocławia jak i pozostałej części Polski. Zajmujemy się również transportem palet, maszyn oraz pozostałych urządzeń wielkogabarytowych.
Posiadamy dwie witryny www: szylerprzeprowadzki.pl oraz szylertransport.pl.

Usługi wykonujemy pojazdem o wymiarach 17 metrów sześcienych, auto posiada hydroklape o udżwigu 750kg, samochód wyposażone jest w pasy zabezpieczające transportowany towar, GPS, pasy do noszenia ciężkich przedmiotów.


P.H.U. SZYLER
ul. Mazepy 5
51-347 Wrocław
Tel: 791 473 526
NIP 8951894604
Regon 021199672
E-mail: wroclaw.przeprowadzki@o2.pl

Zlecenia budowlane

Diablo 3
Data dodanie:
25 maj 2011
Typ:
Portal
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Tu znajdziesz zlecenia budowlane dla firm na usługi budowlane, remonty i wykończenia wnętrz, budowę domów, tynki i elewacje, prace brukarskie, murarskie z Warszawy , Poznania , Gdańska , Szczecina , Wrocławia , Krakowa, Łodzi i Katowic. Wszystkie zlecenia budowlane podlegają kontroli operatora i są aktywne do 7 dni niezależnie od decyzji zleceniodawcy

Małżeństwo

Diablo 3
Data dodanie:
26 maj 2011
Typ:
Portal
Forum
Kolor:

O stronie:

Serwis katolickarodzina.pl to nowa grupa osób, dla których klasyczne małżeństwo i rodzina katolicka to najcenniejsze rzeczy. Poprzez teksty na portalu chcemy propagować życie i wychowanie naszych pociech według zasad nauki kościoła. Naszym zdaniem tradycyjne małżeństwo to najlepsza droga do zaznania pełni szczęścia w życiu. Zaś rodzina katolicka to związek zapewniający swoim potomkom najwyższy poziom poczucia bezpieczeństwa. Na naszym portalu przeczytają Państwo ważne głosy, refleksje oraz osobiste relacje ludzi z Jezusem. Naszym celem jest upowszechnianie rodzin katolickich, dla których dialog z Bogiem jest wsparciem w problemach, nie tylko dnia codziennego. Do naszego serwisu pisze wielu wybitnych publicystów, felietonistów i naukowców. Piszemy, co nam się nie podoba w dzisiejszej rzeczywistości z punktu widzenia katolickiej rodziny, oraz co zasługuje na pochwałę i uznanie.

Biuro Podróży Kartagina

Diablo 3
Data dodanie:
27 maj 2011
Typ:
Portal
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Biuro Podróży Kartagina (woje. łódzkie) proponuje sprzedaż wczasów, wyjazdów autokarowych, wycieczek, wczasów samolotem w formie first minute, a także last minute. Kooperujemy od 10 lat z najdogodniejszymi organizatorami w Polsce. Posiadamy bogate doświadczenie, potrafimy wybrać ofertę z której podróżnicy zawsze są zadowoleni ponieważ rozmawiając ich i wysłuchując dowiadujemy się co dokładnie oczekuje i jakie ma wymagania. Jesteśmy ekspertami zwłaszcza dla ludzi chcących wędrować z dziećmi. Oferujemy głównie Chorwację, Turcję, Grecję, Bułgarię, Hiszpanię, a także Egipt i Tunezję czy Kenię. Oferty dostępne są z dojazdem autokarowym jak również samolotem, a także na dojazd własny. Oferujemy głównie wyżywienie all inclusive, jednak też osiągalne są śniadania i obiadokolacje albo we własnym zakresie. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycjami wstawianymi na stronie internetowej. Posiadamy różnorodne oferty, od wczasów po kolonie i kempingi, turnusy rehabilitacyjne, pielgrzymki i wyjazdy dla przedsiębiorstw. Zapraszamy!

Biuro Podróży Digitur

Diablo 3
Data dodanie:
27 maj 2011
Typ:
Portal
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Biuro Podróży DIGITUR oferuje wyjazdy do Państw położonych na Półwyspie Bałkańskim, tzn. do Czarnogóry, Chorwacji, Grecji a także Bułgarii, a także do Norwegii, Włoch, Polski. W swojej propozycji posiadamy bardzo atrakcyjne oferty, zwłaszcza do Norwegii. Dlaczego tam warto się wybrać? Bowiem Norwegia to ojczyzna wikingów, najpiękniejszej w Europie naturze, suszonego dorsza, zorzy polarnej i nie zachodzącego latem słońca. To naturalnie kraj fiordów - niezwykłych, bajkowych tworów przyrody, które występują jeszcze tylko na Islandii i w Nowej Zelandii. Kraj potrafiący poszczycić się fantastycznymi skoczkami narciarskimi i ojczyzna wielu sportów zimowych. Norwegia to jednak nie tylko fiordy, wodospady i lodowce. Życie kulturowe toczy się przede wszystkim w dużych miastach.

Pierwszy w Polsce dziennik designerski

Diablo 3
Data dodanie:
07 cze 2011
Typ:
Portal
Kolor:

O stronie:

Zapraszamy do świata trendów, architektury, designu. Zachęcamy do rozpoczęcia nowego, całkiem niesamowicie odmiennego życia. Na naszej stronie każdy znajdzie coś dla siebie! Zachęcamy do odwiedzin.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos