Typ: Portal

Medycyna Wschodnia

Medycyna Wschodnia
Data dodanie:
04 lut 2011
Typ:
Portal
Kolor:

O stronie:

Życie w młodości nie odwołuje się do tego by dążyć do przetrwania w ówczesnym, silnie zmodernizowanym otoczeniu. Pojęcie to nie dotyczy życia w tłoku, ciągłej pogoni za bogactwem czy chęci posiadania rzeczy materialnych. Odwołuje się ono natomiast do spokojnego, pełnego harmonii życia, bogatego także w jedność duchową jak i cielesną. Marzeniem chyba każdego z nas jest zachowanie młodości duchowej, co przekłada sie następnie na doskonały wygląd ciała i świetne samopoczucie. Bo przecież jak zakłada Medycyna Chińska: "W zdrowym ciele młody duch". Można więc wyjsć z założenia, że zdrowie jest najważniejsze ale jak wobec tego je utrzymać? Wielu naukowców uczy, że podstawa zdrowia to odpowiednio dobrana, dostosowana do wieku, płci i zawierająca dzienną dawkę odpowiednich składników dieta. Medycyna wschodnia mówi o tym nie od dziś. Ale według wschodnich lekarzy dietę trzeba wspomagać jeszcze o dodatkowe składniki które również mają wpływają na nasze zdrowie. Należą do nich między innymi zioła. Ziołolecznictwo zajmuje się poznaniem właściwości roślin leczniczych, w tym:
-mechanizmów działania leków roślinnych na organizmy żywe,
-metabolizmu zawartych w nich substancji czynnych
-dawkowania sporządzonych z nich preparatów
-ewentualnych działań niepożądanych
-interakcji zachodzących pomiędzy lekami syntetycznymi a produktami ziołowymi
Fitoterapia wiąże się również z poszukiwaniem nowych leków roślinnych oraz odkrywaniem nowych zastosowań fitoterapeutycznych znanych już roślin leczniczych. Pozwala to na ciągłe doskonalenie tak istotnej dziedziny jaką stanowią naturalne metody lecznicze.

noclegi

Medycyna Wschodnia
Data dodanie:
11 lut 2011
Typ:
Portal
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Poduszka.pl - noclegi. Nowy serwis noclegowy uwzględniający wiele potrzeb internautów oraz właścicieli obiektów. Wychodząc Państwu naprzeciw dołożyliśmy wielu starań aby serwis, który wkrótce ujrzy światło dzienne był tym czego od zawsze oczekujecie. Podczas projektowania Poduszki przyjrzeliśmy się wszystkim serwisom noclegowym w Polsce wyciągając wnioski, które przełożyliśmy na obszerny projekt. Zaprojektowaliśmy serwis, który zmierzy się z najlepszymi serwisami noclegowymi w naszym kraju. Więcej ciekawych informacji pojawi się po uruchomieniu serwisu.

VIPwnętrza

Medycyna Wschodnia
Data dodanie:
11 lut 2011
Typ:
Portal
Kolor:

O stronie:

Szukasz dekoratora, projektanta wnętrz, architekta, a może inspiracji? VIPwnętrza to miejsce stworzone dla Ciebie.
Jesteś architektem wnętrz, projektujesz ogrody albo współtworzysz studio projektowe?
1. Załóż swój własny profil całkowicie za darmo,
2. Pokaż swoje dotychczasowe realizacje, zdobądź uznanie klientów i...
3. Bądź najlepszy w Polsce!
Masz firmę, która oferuje swoim klientom coś więcej niż tylko dobry produkt?
Portal VIPwnętrza to miejsce dla Ciebie. Daj się poznać od najlepszej strony.

Strona o zwierzętach

Medycyna Wschodnia
Data dodanie:
11 lut 2011
Typ:
Portal
Prosta
Kolor:

O stronie:

Umieszczona w sieci witryna internetowa o nazwie Przyrodnicza Platforma Internetowa Zoowioska powstała w głównej mierze z myślą o wszystkich tych, którzy poszukują informacji dotyczących kotów i psów jak też uznanych ras tych zwierząt. Zawiera dużą dawkę wiedzy opowiadającej o hodowli kotów i psów rasowych, mnogość zdjęć zamieszczanych w różnych galeriach, a także poradniki dla właścicieli . Natomiast nie jest poświęcona jedynie kotom i psom rasowym. Rozkwit platformy jest ukierunkowany na tematykę związaną z wieloma innymi gatunkami zwierzaków oraz przyrodą w ogóle. W portalu udostępniamy dodatkowo moduł ogłoszeniowy, w którym drobne, nie promowane ogłoszenia mogą być zamieszczane bez ponoszenia kosztów.

Agroturystyka

Medycyna Wschodnia
Data dodanie:
13 lut 2011
Typ:
Portal
Kolor:

O stronie:

Portal Agroturystyczny24.pl dostarcza kompleksowej informacji o turystyce wiejskiej w Polsce. Baza ofert agroturystycznych zapisanych w serwisie przyczynia się do łatwej komunikacji z właścicielami gospodarstw agroturystycznych. Wpisy na portalu dostarczają informacji o danych teleadresowych, opisy atrakcji turystycznych, mapkę dojazdu, galerię zdjęć oraz reklamy w formie video. Interesująco wygląda również dział będący poradnikiem dla wszystkich turystów wiejskich. Zapraszamy – Agroturystyczny24.pl

Wyszukiwarka Firm

Medycyna Wschodnia
Data dodanie:
13 lut 2011
Typ:
Portal
Kolor:

O stronie:

KatalogPrzedsiebiorstw.pl jest serwisem kategoryzującym firmy w Polsce. Do naszej ogólnopolskiej bazy danych przynależą firmy z każdej branży, począwszy od firm działających w branżach budowlanych, motoryzacyjnych, przemysłowych a kończąc na przedsiębiorstwach z branż transportowych, czy usługowych. Każda firma będąca w katalogu ma możliwość odpowiednio zoptymalizować wpis. Istnieje możliwość dodania danych teleadresowych, przekierowania na adresy e-mail i www oraz dodania informacji o działalności, podstawowych usługach i unikalnych produktach. Celem naszego spisu firm jest przyczynienie się do zwiększenia intensywności zawierania transakcji w relacjach B2B i B2C oraz zmniejszyć tracony czas na wyszukiwanie odpowiedniego usługodawcę, producenta.

Hotele SPA

Medycyna Wschodnia
Data dodanie:
13 lut 2011
Typ:
Portal
Kolor:

O stronie:

VipTurystyka.pl jest unikalnym serwisem internetowym prezentującym najbardziej luksusowe i ekskluzywne noclegi i hotele Spa w Polsce, wkrótce również i w całej Europie. Dzięki naszej bazie turysta ma dostęp do wyselekcjonowanej grupy hoteli i apartamentów, które gwarantują komfortowy wypoczynek. Także portal jest dedykowany dla przedsiębiorców i biznesmenów szukających obiektów w ramach turystyki biznesowej. Zapraszamy wszystkich chętnych do noclegów charakteryzujących się wysoką klasą!

Portal kurortów polskich

Medycyna Wschodnia
Data dodanie:
15 lut 2011
Typ:
Portal
Prosta
Kolor:

O stronie:

Portal kurortów polskich to przewodnik po uzdrowiskach i wartościowych turystycznie miejscowościach. Stale aktualizowane informacje o ofertach leczniczych, wypoczynkowych, rekreacyjnych i rehabilitacyjnych. Portal szeroko informuje również o zdrowiu i urodzie, medycynie estetycznej, ośrodkach SPA, produktach leczniczych. Na stronach funkcjonują programy obsługi wprowadzanych kart rabatowych. "Kurort Polski". Turystyka zdrowotna to dynamicznie rozwijająca się gałąź gospodarki, emitująca coraz większą ilość informacji. Użytkownicy portalu - osoby troszczące się o swoje zdrowie - traktują to sieciowe miejsce jako pełną platformę informacyjną.

Q15 Najlepszy słownik internetowy

Medycyna Wschodnia
Data dodanie:
18 lut 2011
Typ:
Portal
Prosta
Kolor:

O stronie:

Q15.pl to najlepszy internetowy słownik językowy. 51 wbudowanych języków umożliwia pełną swobodę w korzystaniu z obcojęzycznych stron internetowych.
Od dziś tłumaczenie stron www, odrabianie zadań domowych oraz pisanie wszelkich aplikacji w obcym języku staje się proste i przyjazne! W translatorze Q15 po wybraniu język, klikasz tylko przetłumacz i masz gotowy słowo,tekst przetłumaczony. Dołącz do grona osób nie mających problemów z językami obcymi.

Seriale Online

Medycyna Wschodnia
Data dodanie:
21 lut 2011
Typ:
CMS
Portal
Kolor:

O stronie:

Tysiące seriali i filmów online czeka na Ciebie w serwisie internetowym Best-Film.pl. Wszystkie filmy online udostępnione za pośrednictwem naszego portalu internetowego są całkowicie za darmo i oczywiście bardzo dużej jakości. Jedyne co musisz zrobić to wybrać ulubione filmy i seriale i natychmiast masz możliwość ich oglądania, nawet bez rejestracji w serwisie. Best-Film.pl to prawdziwe darmowe kino online.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos