Typ: Flash

kolonie nad morzem

kolonie nad morzem
Data dodanie:
27 sty 2014
Typ:
Wizytówka
Flash
Kolor:

O stronie:

Szukają państwo ośrodka wypoczynkowego do którego można wysłać swoje dzieci na letnią kolonię będąc pewnym jego bezpieczeństwa i zadowolenia? W takim razie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony gdzie znajdą państwo wiele informacji o naszym ośrodku, który wszystko to gwarantuje.

Najlepszy notariusz

kolonie nad morzem
Data dodanie:
27 sty 2014
Typ:
Firmowa
Flash
Kolor:

O stronie:

Kancelaria Notarialna Piotr Garus świadczy najwyższej klasy usługi prawnicze , współpracując z tłumaczami przysięgłymi, ma możliwość obsługi klientów obcojęzycznych. Oferujemy dokonywanie wszystkich czynności notarialnych ustalonych przepisami ustawy Prawo o notariacie oraz przepisami szczególnymi. Niektórymi z czynnośi jakimi się zajmujemy są min. :
-doręczanie oświadczeń,
-spisywanie protokołów - między innymi ze Zgromadzeń Wspólników, Walnych Zgromadzeń i zebrań Wspólnot Mieszkaniowych,
-sporządzanie protestów weksli,
-przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych,
-sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów,
-sporządzanie, na żądanie stron, projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
-poszukiwanie, na wniosek testatora lub innej osoby posiadającej odpis skrócony aktu zgonu testatora, informacji w Notarialnym Rejestrze Testamentów (NORT),
-całkowitą obsługę spółek prawa handlowego i Wspólnot Mieszkaniowych.

pasma świetlne producent

kolonie nad morzem
Data dodanie:
27 sty 2014
Typ:
Firmowa
Flash
Kolor:

O stronie:

Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu internetowego, w którym znajdą państwo wiele informacji o największym producencie w Europie takich produktów jak pasma świetlne czy świetliki dachowe. Serdecznie zapraszamy.

Szkolenia Bydgoszcz manipulacja

kolonie nad morzem
Data dodanie:
29 kwi 2014
Typ:
Prosta
Flash
Kolor:

O stronie:

Szkolenia w Bydgoszczy. Firma zajmuje się prowadzeniem warsztatów oraz szkoleń. Dla każdego klienta układamy indywidualny program kursu, sugerując się instrukcjami, jakie otrzymamy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Schlüsseldienst in Köln

kolonie nad morzem
Data dodanie:
15 lip 2014
Typ:
Firmowa
Flash
Kolor:

O stronie:

W Niemczech są bardzo popularne, a na polskim rynku, ze względów bezpieczeństwa coraz częściej montowane systemy zatrzaskowe.
Nasza międzynarodowa Firma ślusarska, z siedzibą w Kolonii, a Filią w Krakowie, wykonuje wszelkie prace związane z zakupem, montażem, oraz służy pomocą w razie zatrzaśnięcia, lub innych problemów związanych z obsługą.
Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową Schlüsseldienst in Köln

Rekolekcje dla narzeczonych

kolonie nad morzem
Data dodanie:
16 wrz 2014
Typ:
Wizytówka
Flash
Kolor:

O stronie:

Dom Rekolekcyjno - Pielgrzymkowy Towarzystwa Chrystusowego w Częstochowie serdecznie zaprasza wszystkich chcących pogłębić swoją wiarę duchową w tak wyjątkowym miejscu jakim jest Jasnogórskie Sanktuarium. W naszym Domu znajdziesz miejsce dla siebie i Twojej grupy na czas pobytu w Częstochowie. Asystujemy w zrealizowaniu: dni skupienia, spotkań formacyjnych, rekolekcji, warsztatów oraz dłuższych pobytów zorganizowanych gromad takich jak np. Oazy, grupy ministrantów. Mnóstwo młodych par szykujących się do otrzymania sakramentu małżeństwa także odwiedza nasz Dom Pielgrzyma. Planujemy wyjątkowo dla nich rekolekcje dla narzeczonych. Gwarantujemy miło spędzony czas przy towarzyszącym wzmacnianiu swojej wiary. Dysponujemy salą konferencyjną, jadłodajnią oraz placem zabaw dla dzieci i boiskami sportowymi dla młodzieży i starszych. Jeżeli wybierasz się na pielgrzymkę do Częstochowy, a nie posiadasz w dalszym ciągu wybranego miejsca noclegowego, pragnęlibyśmy zaprosić Cię właśnie do nas. Tutaj masz wszystko pod ręką, nie potrzebujesz kłopotać się o nic, co jest Ci pomocne do wartościowego spędzenia tego specjalnego czasu tuż przy wizerunku Najświętszej Maryi Panny. Zajrzyj na naszą domenę, gdzie znajdziesz pełną ofertę Domu Pielgrzyma a także dowiesz się więcej o naszej działalności.

Wesela Łódź

kolonie nad morzem
Data dodanie:
22 sty 2015
Typ:
Firmowa
Flash
Kolor:

O stronie:

Szukającym miejsca do organizacji wesela oczekującym elegancji i wyrafinowania, swoją ofertę dedykuje Dworek Borowa - miejsce wyjątkowe, jak wyjątkowe bywają marzenia. Z magią tego miejsca, a także imponującą kuchnią, bogatymi możliwościami i wysmakowaną aranżacją nie może konkurować żadna sala weselna w Łodzi. Wszystko to sprawia, że dworek to klasa i smak na miarę naprawdę wyjątkowych chwil i okoliczności. Znajdująca się w tym miejscu sala weselna oczaruje każdego gościa, Młodej Parze natomiast pozwoli poczuć się w tym ważnym dniu bajecznie. Dworek Borowa to jednak nie tylko miejsce na wesele, organizowane są tu także konferencje i spotkania biznesowe, rodzinne uroczystości, jubileusze, chrzciny i wiele innych eleganckich przyjęć.

Agencja Eventowa - Very Good

kolonie nad morzem
Data dodanie:
29 sty 2015
Typ:
Flash
Kolor:

O stronie:

Masz już dosyć kiepskich imprez na których wiele się nie dzieje? Pragniesz to zmienić, ale nie wiesz jak? Zapoznaj się z ofertą agencji eventowej Travel & Event, która zapewni organizację całej imprezy. Nie musisz się martwić o nic, zaufaj Nam, a nie pożałujesz!

serwis informatyczny

kolonie nad morzem
Data dodanie:
23 lut 2015
Typ:
Blog
Flash
Kolor:

O stronie:

Bardzo interesujący portal informatyczny omawiający takie tematy jak na przykład: repozytorium, dokument elektroniczny czy też kursy IT, mieści się pod adresem www.kopertowanie.waw.pl. Zajmujące teksty z obrębu informatyki przedstawiają fundamentalne cechy poszczególnych rozwiązań informatycznych jak również ukazują jednostki, które zajmują się realizowaniem wybranych rozwiązań. Kopertowanie to proces czasami bardzo czasochłonny, wobec tego też powstało też rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas, który musielibyśmy poświęcić na firmową korespondencję. Na stronie znajdziemy również wpisy wyjaśniające stosowanie e-dokumentacji w dzisiejszej dobie cyfryzacji i digitalizacji. Zapoznamy się również z miejscami, w jakich na ogół składowane są różnego rodzaju pliki. Odkryjemy tutaj co więcej pozytywy oraz negatywy stosowania przeróżnych urządzeń magazynujących jak też repozytoriów dostępnych online. Zajmującym i systematycznie przeglądanym punktem jest masowy wydruk. Duże ilości dokumentów wymagające wydrukowania można przekazać usługodawcy, który wdraża szybki wydruk masowy przy pomocy specjalistycznego osprzętowania. By zaprezentować wszystko, co możesz odkryć na naszej stronie internetowej musielibyśmy spędzić nad tym nieco więcej czasu, za to Ty możesz wejść już teraz na przytoczony przez nas wcześniej adres www i sprawdzić jakie nowinki informatyczne można znaleźć w poszczególnych artykułach.

Tech-Dom Sprzęt Gospodarstwa Domowego

kolonie nad morzem
Data dodanie:
21 kwi 2015
Typ:
Firmowa
Flash
Kolor:

O stronie:

Stawiamy na ciągły rozwój przesiębiorstwa. Gwarantujemy rzetelność i fachowość wykonywanych usług, zgodnie z wysokimi normami technologicznymi, w zakresie konserwacji napraw wszelkiego rodzaju sprzętu: chłodniczego, pralniczego, gazowo-elektrycznego także tuzinkowego. Prace wykonujemy w czasie nie przekraczającym 2 dni od daty zgłoszenia. Pozwoliła nam na to dobrze rozbudowana sieć logistyczna zakładu, która posiada 10 samochodów, w tym trzy dostawcze. Zapraszamy do współpracy!

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos