Typ: Flash

Hotel MIESZKO

Hotel MIESZKO
Data dodanie:
24 kwi 2012
Typ:
Firmowa
Flash
Kolor:

O stronie:

Hotel "Mieszko" to nowoczesny obiekt położony w centrum miasta Rzeszów. Dla wszystkich, którzy zapragną zamówić u nas nocleg, przygotowaliśmy przestronne i dobrze wyposażone pokoje. Do dyspozycji gości jest kawiarnia i bezpłatny parking. Dzieci do lat czterech mogą w naszym hotelu przebywać bezpłatnie. Hotele mające standard jak Mieszko to obietnica doskonałych warunków oraz miłej i uczynnej obsługi. W naszym obiekcie przygotowujemy także przyjęcia okolicznościowe takie jak na przykład przyjęcia weselne czy przyjęcia komunijne. Mamy również dobrze wyposażone sale konferencyjne, dzięki którym możemy organizować szkolenia dla firm i placówek publicznych.

Produkcja płyt CD DVD

Hotel MIESZKO
Data dodanie:
20 cze 2012
Typ:
Flash
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Oferujemy: produkcja płyt CD i DVD, tłoczenie płyt CD i DVD, nadruki na płytach oraz kopiowanie płyt, po bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy kompleksową obsługę, polegającą na przygotowaniu indywidualnego projektu na potrzeby Państwa produkcji.

Hydraulika przemysłowa

Hotel MIESZKO
Data dodanie:
12 lip 2012
Typ:
Flash
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Przedsiębiorstwo MWN Trade w Szczecinie specjalizuje się w imporcie części zamiennych do maszyn przemysłowych. Sprowadzamy części z Japonii, Korei a także USA. Oferujemy kompletowanie części zamiennych do maszyn stosujących japoński, koreański i amerykański system produkcyjny a także z zakresu automatyki, hydrauliki, elektroniki i elektromechaniki. Serdecznie zapraszamy.

Wynajem autokarów Warszawa

Hotel MIESZKO
Data dodanie:
17 sie 2012
Typ:
Firmowa
Flash
Kolor:

O stronie:

Agencja autokary.biz należy do biura podróży i przedsiębiorstwa turystycznego Top Travel, zajmująca się przewozem osób w Warszawie i również każdym innym miejscu w naszym państwie oraz poza obszarem kraju. Witryna strony ma animację flash, która obrazuje podróż autokarem. Planujemy podróże turystyczne, a także przejazd pojazdami na terenie całego naszego kraju. Nasza agencja specjalizuje się w planowaniu podróży na jakiekolwiek sympozja, imprezy integracyjne i wyprawy zorganizowane. Pojazdy wypożyczane w stolicy, którymi dysponujemy są bezpieczne dzięki takim wytwórcom jak na przykład Man i Mercedes. Prócz tego petenci Top Travel w czasie podróżowania autokarem mają zapewnioną polisę. Pojazdy Top Travel posiadają minibarek i również klimatyzację. Zapewniamy również, iż zawsze w odpowiednio wyznaczonym punkcie będzie wyczekiwał na podróżujących autokar. Warszawa jest niezwykle uczęszczana przez zwiedzających, którzy niejednokrotnie zdołali sprawdzić naszą propozycję.

Sprzątanie Szczecin

Hotel MIESZKO
Data dodanie:
21 wrz 2012
Typ:
Firmowa
Flash
Kolor:

O stronie:

Nie masz czasu na sprzątanie? Na myśl o robieniu porządków w swoim domu albo biurze dostajesz gęsiej skórki? Oferta firmy sprzątającej Extra Clean ze Szczecina jest właśnie dla Ciebie! Z łatwością, ekspresowo i efektywnie nasza ekipa porządkująca doprowadzi do porządku jakikolwiek rodzaj powierzchni i będzie nieprzerwanie dbać o zachowanie go w wyśmienitej czystości. Extra Clean to nowoczesna firma, jaka dzięki najlepszemu, superwydajnemu sprzętowi do porządkowania i elastycznym godzinom pracy - możemy pracować dla Ciebie nawet w środku nocy - zdobyła zaufanie wielu firm ze Szczecina i okolicy.

Usługi detektywistyczne Poznań

Hotel MIESZKO
Data dodanie:
08 paź 2012
Typ:
Flash
Kolor:

O stronie:

Poszukujesz fachowego jak też dyskretnego detektywa, któremu da się zlecić nawet wyjątkowo prywatną kwestię? Sławomir Ast - biuro detektywistyczne Poznań, na pewno zaspokoi wszelkie oczekiwania. Oferowane tam usługi detektywistyczne dają pewność na efektywne rozwikłanie każdego rodzaju sprawy, nawet tej bardzo nietypowej. Sławomir Ast - agencja detektywistyczna Poznań ma możność poszczycić się niezwykle dużą ilością ukontentowanych klientów.

Doradztwo finansowe

Hotel MIESZKO
Data dodanie:
24 paź 2012
Typ:
Firmowa
Flash
Kolor:

O stronie:

Główna działalność firmy ANG koncentruje się na profesjonalnym doradztwie finansowym. Fundament firmy stanowi grupa kompetentnych pracowników, biegłych w dziedzinie ubezpieczeń i finansów, która indywidualnie podchodzi do oczekiwań każdego Klienta. Doradcy pomagają jak wybrać najbardziej korzystne ubezpieczenie zdrowotne, a także podpowiadają, jakie ubezpieczenie na życie okaże się wystarczające dla zabezpieczenia przyszłości Twoich najbliższych. Ponadto starają się rozpowszechniać ideę oszczędzania oraz pogłębiać wiedzę społeczeństwa o tym, czym jest III filar emerytalny.

Tanie drukowanie

Hotel MIESZKO
Data dodanie:
26 lis 2012
Typ:
Flash
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Fundamentalny cel jakiemu chce sprostać doskonała drukarnia internetowa – Cewe-Print.pl jest m.in. druk folderów, druk broszur i druk kalendarzy. Drukarnia ma w swojej propozycji najnowszą technologię druku. Permanentnie firma wytwarza znaczącą ilość artykułów w szerokim wyborze. Cewe Color ma największy potencjał w dziedzinie druku cyfrowego i offsetowego na obszarze europejskim. Zakłady produkcyjne w Polsce są usytuowane w Grudziądzu i w Kędzierzynie-Koźlu. Dodatkowo w Niemczech są w Monachium i w Oldenburgu. Gwarantuje to wytworzenie towarów w niewielkim odstępie czasu.

Salon fryzjerski Kraków

Hotel MIESZKO
Data dodanie:
19 gru 2012
Typ:
Flash
Kolor:

O stronie:

Zachęcamy do odwiedzenia najlepszego salonu fryzjerskiego w Krakowie. Kierownikiem salonu jest Maciej Maniewski - obeznany fryzjer, dla którego przycinanie włosów jest życiową pasją. Oprócz tego kształci adeptów fryzjerstwa.

Hydrotech hydraulika siłowa

Hotel MIESZKO
Data dodanie:
21 mar 2013
Typ:
Firmowa
Flash
Kolor:

O stronie:

Strona zawiera informacje o firmie Hydrotech świadczącej kompleksowe usługi z zakresu hydrauliki siłowej. Można na niej znaleźć galerie zdjęć wykonywanych realizacji, ktalogi produktów (siłowników hydraulicznych, zasilaczy hydraulicznych, elementów złącznych) oraz formularze doboru zasilaczy i siłowników, a także dane kontaktowe firmy.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos