Typ: CMS

Studia Warszawa

Studia Warszawa
Data dodanie:
11 maj 2012
Typ:
CMS
Kolor:

O stronie:

Serwis Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami oferującej studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w trybach dziennym, zaocznym i eksternistycznym na kierunkach ekonomia i administracja. Osoby zainteresowane mogą znaleźć na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o wykładowcach oraz dokładny opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym propozycję studiów z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które cieszą się renomą wśród pracodawców. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok.

Tapety drukowane

Studia Warszawa
Data dodanie:
21 cze 2012
Typ:
Firmowa
CMS
Kolor:

O stronie:

White dot. to działające w Krakowie studio projektowania grafiki, które działa na rynku od ponad 10 lat. Trudnimy się grafiką i
projektowaniem. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa projekty logo, drukowane tapety bądź inne materiały reklamowe. Posiadamy bardzo duże doświadczenie natomiast nasi pracownicy to bardzo solidni specjaliści z długa praktyką. Swoje projekty powierzyło nam już bardzo duża liczba przedsiębiorstw i z świadczonych przez nas usług są bardzo zadowoleni. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę firmową w celu zapoznania się dokładnie z naszą ofertą. Możecie się także skontaktować z nami przez telefon lub przez email.

Aktualności ze świata medycyny

Studia Warszawa
Data dodanie:
22 cze 2012
Typ:
Portal
CMS
Kolor:

O stronie:

Witryna medyczna Wyleczymy.eu referuje nowe medyczne trendy, a także zawiera bazę artykułów medycznych. Chory ma szansę znaleźć informacje przedstawiające sposoby leczenia choroby. W serwisie nieprzeciętnie regularnie poruszany jest temat jakim są choroby cywilizacyjne. Portal jest codziennie aktualizowany.

Oklejanie samochodów Poznań

Studia Warszawa
Data dodanie:
27 cze 2012
Typ:
CMS
Katalog
Kolor:

O stronie:

Poznański zakład od wielu lat funkcjonuje z powodzeniem na rynku poligraficznym. Urozmaicona propozycja mieści druk na przykład: ulotek, broszur, folderów. Wszystkie produkty wykonano z najwyższej jakości tworzyw. Kolorowy druk sprawia, że są kunsztowne i atrakcyjne wizualnie, dlatego przyciągają uwagę każdej osoby. Poza szeroko pojętymi usługami w dziedzinie poligrafii Planet Studio zajmuje się oklejaniem samochodów, jak również kolportażem.Zachęca do kontaktu zleceniodawców prywatnych i średnie przedsiębiorstwa.

Fotograf ślubny Kalisz

Studia Warszawa
Data dodanie:
22 lip 2012
Typ:
CMS
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Aktualnie fotograf jest najczęściej wybierany. Fotograf tworzy piękne wspomnienia waszego wspaniałego dnia. Profesjonalny fotograf ślubny nigdy nie oddaje wszystkich zdjęć. Optymalna ilość zdjęć ślubnych z całego dnia reportażu wynosi ok. 200 sztuk. Taka ilość jest bardzo dobra do pokazania: rodzinie, znajomym, oraz do umieszczenia w albumie. Dobry fotograf nigdy nie idzie na ilość tylko, na jakość. Ponadto fotograf wykona również autorski plener w miejscu wybranym przez klienta lub jeśli zna super miejsce to również zaproponuje.

Inteligentne instalacje

Studia Warszawa
Data dodanie:
26 lip 2012
Typ:
Katalog
CMS
Kolor:

O stronie:

Przedstawiająca swoje produkty na poniższej witrynie łódzka firma S3ART od wielu lat zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem instalacji inteligentnych, które upraszczają codzienne życie członków domowych gospodarstw. Wszystkim zainteresowanym oferuje się nowoczesne instalacje grzewcze, wysokiej jakości, niezawodne alarmy, zapewniający pełne bezpieczeństwo monitoring i kino domowe. Polecamy zwłaszcza kupno systemu, którego rola sprowadza się do kontrolowania zużycia mediów. Warte zainteresowania są przyciski czy też gniazda.

Wynajem Tychy

Studia Warszawa
Data dodanie:
30 lip 2012
Typ:
CMS
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania w Tychach zapraszamy do obejrzenia Osiedla Łabędziego, a w szczególności dotychczasowych realizacji, budowy nowego budynku, zdjęć na naszej stronie internetowej, a także osiedla "na żywo". Od 2012 roku do osiedla prowadzą nowowybudowane drogi asfaltowe co usprawnia dojazd, który jest możliwy od strony ul. Jastrzębiej, Drozdów, Ziębiej. Na naszej stronie internetowej w zakładce lokalizacja istnieje możliwość wyznaczenia trasy dojazdu. Nasze osiedle mieści się w bardzo spokojnej dzielnicy Tychów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapewniamy, że jesteśmy wiarygodnym developerem w Tychach.

Oprogramowania na smartfona

Studia Warszawa
Data dodanie:
31 lip 2012
Typ:
Portfolio
CMS
Kolor:

O stronie:

Aktualnie jesteśmy na etapie postępu technologicznego. Każdy nowy rok przynosi grad innowacyjnych technologi technologi. Wielkim dokonaniem są programy mobilne, dzięki którym zadania możemy przetwarzać w miejscu pracy i innym typowym miejscu pracy. Oprogramowania takie ułatwiają pracę przedstawicielom handlowym i innym użytkownikom. Ich przydatność honorują wszyscy ci, którzy użytkują nowe technologie w swoich dziennych profesjach. Poprzednie lata ujawniają pomnożenie aplikacji rozrywkowych i edukacyjnych. Wykorzystanie takich oprogramowań sprawi, że własna witryna stanie się bardziej znana dla przypuszczalnych konsumentów.

Snowboard

Studia Warszawa
Data dodanie:
22 sie 2012
Typ:
CMS
Portal
Kolor:

O stronie:

Aktywny tryb życia powinniśmy prowadzić przez cały rok a nie tylko od „święta”. Lato to czas gdy można robić wiele rzeczy na świeżym powietrzu np. jeździć na rowerze, rolkach lub po prostu biegać i spacerować. Lecz co można robić zimą? Przykładów może być bardzo dużo, lecz nic nie dorówna szusowaniu na nartach i snowboardzie po białym puchu. W tym celu został stworzony serwis skigo.pl, tutaj każdy miłośnik sportów zimowych znajdzie to co go interesuje. W bazie znajduje się ponad 250 opisanych kurortów do których przybywają pasjonaci szaleństwa na białym puchu z całego obszaru Polski, zawierają one wszystkie najistotniejsze informacje m.in. długości tras i wyciągów, warunki narciarskie, atrakcje oraz opisy miejscowości. Natomiast dzięki poglądom z kamer możemy sprawdzić co aktualnie dzieje się na stoku. Dodatkowo na skigo.pl przeczytamy o aktualnych i najbliższych wydarzeniach które odbędą się w poszczególnych kompleksach narciarskich. Dla osób początkujących powstała specjalna wirtualna szkółka narciarska. W tym dziale przedstawiane są filmy instruktażowe a także opisywana jest doskonale technika jazdy na sprzęcie zimowym.

biuro rachunkowe w krakowie

Studia Warszawa
Data dodanie:
06 wrz 2012
Typ:
Firmowa
CMS
Kolor:

O stronie:

W skład naszego zespołu składają się firmy doradcze, które świadczą usługi dotyczące m.in. księgowości, badania sprawozdań finansowych itp. Jeśli będziecie zainteresowani, to zapraszam na naszą stronę www.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos