Typ: Blog

Tłumaczenia niemiecki Poznań

Tłumaczenia niemiecki Poznań
Data dodanie:
24 maj 2011
Typ:
Firmowa
Blog
Kolor:

O stronie:

Kompleksowe usługi tłumaczki urodzonej w Polsce, wychowanej w Niemczech i uwielbiającej Wielką Brytanię. Magister filologii angielskiej przekłada ustnie i pisemnie, z zakresu języków polskiego, angielskiego i niemieckiego. Możliwość zamówienia tekstów użytkowych i specjalistycznych z wielu zagadnień. Translatorka ma doświadczenie w tłumaczeniu dla branży ciepłowniczej, teatralnej, literackiej, architektonicznej. Posiadając otwarty, elastyczny umysł, potrafi wnikliwie zaznajomić się z problemem, zaś jakiekolwiek wątpliwości sprawdza w wiarygodnych źródłach. Pewne czasowe i rzetelne wykonanie zamówienia. Tłumaczenia już od 23 złotych za stronę.

Ściernice

Tłumaczenia niemiecki Poznań
Data dodanie:
25 maj 2011
Typ:
Firmowa
Blog
Kolor:

O stronie:

Profesjonalistom i amatorom przemysłu i rzemiosła polecamy wysokiej jakości artykuły liderów na rynku elektronarzędzi, maszyn i materiałów ściernych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, obróbka najtrudniejszych materiałów będzie skuteczna i przyniesie należyte rezultaty. W ofercie narzędzia ręczne, frezy i piły, materiały do polerowania, elektronarzędzia, artykuły BHP, szlifierki, artykuły ścierne. Jeśli wdrażamy nowe produkty, monitorujemy ich działanie, a nabywcom oferujemy posprzedażową obsługę. Zainteresowanym podajemy nr tel: 61 661 60 50.

Doniczki

Tłumaczenia niemiecki Poznań
Data dodanie:
25 maj 2011
Typ:
Blog
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Witryna internetowa sandrarich.pl, to głównie niezwykle bogate źródło wszelkiego rodzaju danych dotyczących firmy sandrarich. Wszyscy zainteresowani będą mogli przeczytać nie tylko o historii firmy, lecz również bez przymusu wychodzenia z domu zapoznać się z kompletną ofertą produktów, jakie ma firma sandrarich oraz dokonać ich zakupu. Wśród wielu pozycji znajdują się donice ceramiczne oraz naczynia ze szkła czy wyroby porcelanowe.

Korepetycje chemia Poznań

Tłumaczenia niemiecki Poznań
Data dodanie:
26 maj 2011
Typ:
Forum
Blog
Kolor:

O stronie:

Z Sophie organizujemy korepetycje w dziedzinie chemii. Możliwe co najmniej 4 formy współpracy. Standardowa forma lekcji to jednorazowa pomoc lub okolicznościowe spotkania w zależności od potrzeb ucznia. Skupiamy się na zagadnieniach bezpośrednio cię interesujących. Regularne korepetycje to kursy. Proponujemy kursy zwyczajne, polepszające oceny, pozwalające przyswoić wiadomości, nadrobić zaległości czy wspólnie odrobić zadanie domowe. Istnieją także kursy przygotowujące do egzaminów: gimnazjalnych, maturalnych, na studia, nastawione na utrwalenie wiadomości. Za to kursy w trybie intensywnym organizowane są dla tych, których czeka egzamin lub test poprawkowy, kolokwium, zaliczenie semestru/roku. Jesteśmy doświadczonymi korepetytorami i staramy się podchodzić do każdego indywidualnie. Propozycja dla wszystkich mieszkających na terenie Poznania i w. Chemia jest łatwa.

darmowy kurs fotografowania

Tłumaczenia niemiecki Poznań
Data dodanie:
26 maj 2011
Typ:
Blog
Prosta
Kolor:

O stronie:

To jest strona obejmująca darmowy kurs fotografii przez internet. Jeśli postanowiłeś rozszerzyć swoją znajomość informacji fotograficzną - To z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie. Jest to darmowy kurs fotografii cyfrowej specjalnie dla początkujących fotografów i profesjonalistów. Poznaj triki stosowane przez profesjonalistów i zacznij robić lepsze zdjęcia nawet wciągu paru dni!

Meble apteczne

Tłumaczenia niemiecki Poznań
Data dodanie:
30 maj 2011
Typ:
Firmowa
Blog
Kolor:

O stronie:

Wszechstronne usługi w zakresie wyposażenia aptek. Planowanie solidnych, nietuzinkowych mebli oraz ich ekonomiczne rozmieszczenie wg reguł marketingowych chwytów. Wykonywanie mebli przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych: systemów i okuć firmy BLUM i HETTICH; płyt laminowanych, MDF, HDF, szkła, aluminium, laminatu HPL, Rausolidu itp.. Dysponowanie własnym parkiem maszynowym z halą produkcyjną redukuje czas oczekiwania klienta na gotowy produkt. Nasza kadra architektów, montażystów i stolarzy jest do Twojej dyspozycji również w soboty, niedziele i dni wolne od pracy! Zapewniamy 24-miesięczną gwarancję na meble, a także możliwość współpracy na zasadzie leasingu.

Medycyna naturalna Poznań

Tłumaczenia niemiecki Poznań
Data dodanie:
31 maj 2011
Typ:
Firmowa
Blog
Kolor:

O stronie:

Godna zaufania propozycja ze sfery medycyny naturalnej, skierowana do pacjentów z Poznania. Najlepsza pomoc przy leczeniu niewielkich stanów zapalnych oraz chorób trwałych. Przed podjęciem decyzji o odpowiednim leczeniu przeprowadzana jest szczegółowa konsultacja odnośnie obecnych dolegliwości i doświadczonych chorób. Dobrana kuracja może być rozłożona na dłuższy przedział czasowy. Jednocześnie u pacjentów obserwuje się natychmiastowe polepszenie. Np. medycyna naturalna wpływa pozytywnie na cały organizm. Główną cechą homeopatii jest wspomaganie posiadanych zdolności obronnych człowieka. Interesującą oferta gabinetu jest masaż leczniczy szczególnie kuracja kręgosłupa masażem kamieniami nefrytowymi. Eliminuje on szkodliwe uciski na kręgi. Używane do masażu lecznicze łóżka masujące wykorzystują nowoczesną technikę i znajomość dawnej medycyny wschodu.

Kursy angielskiego Bydgoszcz

Tłumaczenia niemiecki Poznań
Data dodanie:
31 maj 2011
Typ:
Blog
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Właściwa oferta nauki angielskiego dla wszystkich, którzy chcą uniknąć konieczności samodzielnej pracy w domu. W szkole językowej Perfekt znaczny materiał przyswaja się podczas samych zajęć. Dzięki dynamicznemu podejściu prowadzących, dbających nie tylko o naukę dużej liczby słów, ale też o systematyczne powtarzanie omówionego materiału, można w krótkim czasie poczynić wyraźny krok naprzód. Podczas zajęć wykorzystywana jest znana ze skuteczności Metoda Callana, a zajęcia całkowicie koncentrują się na głównym problemie lekcji, dzięki czemu myśli słuchaczy ograniczają się do zajęć. W czasie dialogu słuchacze używają pomocy naukowych, dzięki czemu aktywowana jest, a przez to sprawniej utrwalana, dotąd nabyta wiedza.

Moje finanse - blog finansowy

Tłumaczenia niemiecki Poznań
Data dodanie:
02 cze 2011
Typ:
Blog
Kolor:

O stronie:

Zarabianie, oszczędzanie, uwolnienie się od kredytów i inwestowanie oszczędności. Finanse dla każdego. Niezwiązany z żadną instytucją finansową blog praktyka. Jeżeli nie umiesz poradzić sobie z długami przeczytaj sposoby, dzięki którym dowiesz się jak uwolnić się od zobowiązań. dowiesz się jak planować i rozsądnie wydawać swoje pieniądze. Znajdziesz też sposoby jak zarobić dodatkowo oraz o zarabianiu w Internecie. Dodatkowy dochód przyda się każdemu.

Bukiety ślubne Szczecin

Tłumaczenia niemiecki Poznań
Data dodanie:
07 cze 2011
Typ:
Firmowa
Blog
Kolor:

O stronie:

Piękny bukiet wyraża więcej niż morze słów. Najlepiej wiedzą o tym specjalistki z kwiaciarni „Zielony Ogródek” w Szczecinie. Każda wiązanka konstruowana jest w wyjątkową dokładnością. Wszystkie, nawet prosty bukiet ze stokrotek, dzięki zdolnościom i doświadczeniu florystyki, urzekają urodą. Zamówisz tu kwiaty na wszelkie okazje: na ślub przyjaciół, imieniny cioci, Dzień Babci, Walentynki. W ostatnim czasie „Zielony Ogródek” wprowadził możliwość zamawianie kwiatów przez Internet lub telefon. Podajesz jedynie zalecenia, jaki ma być bukiet i dokąd go zanieść. Kwiaciarnie wysyłkowe zajmą się szczegółami. Opcja „kwiaty na telefon” umożliwia uszczęśliwienie kogoś bez względu na odległość. „Zielony Ogródek” funkcjonuje w Szczecinie i okolicznych miejscowościach.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos