Typ: Blog

darmowe ebooki

darmowe ebooki
Data dodanie:
08 mar 2011
Typ:
Prosta
Blog
Kolor:

O stronie:

W ostatnim czasie na polskim rynku wydawniczym nastąpił prawdziwy przełom. Chodzi mianowicie o proces wydawania książek, który zmienia się w bardzo szybkim tempie. Obecnie, bowiem większość literatury lub tez książek tematycznych wydawanych jest pod dwiema postaciami. Jedna w postaci normalnej książki drukowanej, która trafia do bieżącej sprzedaży druga zaś w postaci elektronicznego, ebooki, który trafia do sieci. Tą drugą formę najczęściej przechwytują portale zajmujące się rozpowszechnianiem darmowych ebooków i udostępniają go bardzo szybko swoim czytelnikom. Na Moim blogu znajdziesz również tego typu informacje w formie ebooka jak i audioboka . Gdzie możesz słuchać gotowych nagrać lektora . Wystarczy tylko że wejdziesz na blog , a na pewno Ci się spodoba.

Poznańska giełda

darmowe ebooki
Data dodanie:
18 kwi 2011
Typ:
Blog
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Każdy użytkownik sieci z okolic województwa Wielkopolskiego może korzystając z atrakcyjnej oferty naszego internetowego skupu samochodów używanych, sprzedać dotąd użytkowane auto. Na podstawie przesłanego mailem formularza, który zamieściliśmy na stronach naszego portalu, przedstawiciel kontaktuje się z osobą zainteresowaną sprzedażą samochodu by umówić się na spotkanie i dokonać finalizację transakcji bez zbędnych formalności i straty tak cennego dla wszystkich czasu.

Blog dla mężczyzn

darmowe ebooki
Data dodanie:
22 kwi 2011
Typ:
CMS
Blog
Kolor:

O stronie:

Men's Blog to portal dla prawdziwych mężczyzn. U nas znajdziesz obszerne artykuły na tematy związane z przyzwyczajeniami facetów. Zamieszczamy artykuły z kategorii: Kultura, Technologie, Biznes, Motoryzacja i wielu innych. Odpowiadamy na pytania dotyczące tematów dla mężczyzn: Jak poderwać kobietę? Jak schludnie się ubrać? Jak i w co lokować swoje pieniądze? Co zrobić aby stać się bogatym mężczyzną? Radzimy na tematy związane z motoryzacją, tworzeniem rodziny, budowania męskiej sylwetki. Opisujemy nowości technologiczne. Posiadamy zbiór zdjęć pięknych kobiet, sportowych aut, cudownych miejsc. Zapraszamy do odwiedzania strony, pisania i zostawiania komentarzy!

Serwis kulturalny

darmowe ebooki
Data dodanie:
24 kwi 2011
Typ:
Portal
Blog
Kolor:

O stronie:

Serwis kulturalny „Studnia – kultura bez dna” jest skoncentrowany na dokonaniach artystycznych. Śledzimy rynek książki, recenzujemy spektakle, płyty. Jesteśmy otwarci na dialog i komentarz. Sami też bywamy twórcami, aby wypowiedzieć się w możliwie najpełniejszy sposób. Jesteśmy ludźmi młodego pokolenia, otwartymi i wrażliwymi obserwatorami, szukającymi inspiracji i refleksji.

Transport i przeprowadzki Wrocław

darmowe ebooki
Data dodanie:
04 maj 2011
Typ:
Blog
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Przeprowadzki, przewóz towarów oraz usługi transportowe z firmą Jokerr z Wrocławia. Wieloletnia działalność w branży transportowej pozwoliła na zdobycie fachowego doświadczenia. Dzięki zaufaniu jakie zdobywa swoją niekwestionowaną uczciwością posiada duże grono stałych klientów.

Inspiracje i grafika komputerowa

darmowe ebooki
Data dodanie:
12 maj 2011
Typ:
Blog
Prosta
Kolor:

O stronie:

Blog dla freelancerów i etatowych grafików reklamowych, projektantów, web designerów i web deweloperów. Dyskutujemy o designie, web designie, pracy, radości z projektowania grafiki komputerowej i problemach branży kreatywnej.

Piszemy o wadach i zaletach samozatrudnienia, relacjach z klientami. Porównujemy pracę na etacie w agencjach reklamowych z pracą na własny rachunek.

Myślimy jak pracodawcy, zleceniodawcy, klienci, użytkownicy sieci i osoby, do których adresowane są reklamy w formie druków, folderów, katalogów firmowych, banerów internetowych itp.

Dostarczamy inspiracji i motywacji do pracy kreatywnej, artystycznego wyrażania siebie, efektywności w tworzeniu oryginalnych prac graficznych, projektów stron internetowych i druków reklamowych.

Publikujemy zbiory najlepszych praktyk związanych z projektowaniem serwisów www, prowadzeniem stron internetowych i blogów, pisaniem artykułów, utrzymywaniem udanych relacji pracowniczych, przykładnych relacji z klientami i użytkownikami internetu.

Oddajemy listy darmowych zasobów dla grafików i web deweloperów: pliki źródłowe, ikonki, Joomla templates, WordPress themes itp.

Jak się odchudzać

darmowe ebooki
Data dodanie:
18 maj 2011
Typ:
Firmowa
Blog
Kolor:

O stronie:

Masz już dosyć swojego obicia w lustrze? Ciągle kupujesz coraz większe rozmiary ubrań? Skończ z tym i zacznij w końcu cieszyć się życiem! Nasz portal oferuje ci sprawdzone przez setki osób produkty odchudzające, których skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami i testami. Z nami osiągniesz zamierzony cel.

Adwokat Poznań

darmowe ebooki
Data dodanie:
23 maj 2011
Typ:
Firmowa
Blog
Kolor:

O stronie:

Kancelaria adwokacka z Poznania proponuje wszechstronne usługi prawne m.in. z zakresu prawa administracyjnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Gwarantowane drobiazgowe zbadanie zleconej sprawy. Wstępna ewaluacja usługi sprecyzowana już na początku, telefonicznie – preferowany system ryczałtowy wynagrodzenia. Adwokat Marcin Radel doradza w kwestiach prawnych, sporządza pisma procesowe, przygotowuje i opiniuje projekty umów, towarzyszy przy ich zawieraniu, jest reprezentantem strony przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej.

Meble dębowe

darmowe ebooki
Data dodanie:
23 maj 2011
Typ:
Firmowa
Blog
Kolor:

O stronie:

Jeśli nie możecie Państwo nigdzie znaleźć mebli o jakich marzycie, stworzymy je na zamówienie. Wybierzcie odcień, rodzaj drewna i rozmiar, a postaramy się wedle Waszych danych wyprodukować stabilny sprzęt. Posiadamy ogromne doświadczenie – konstruujemy meble według projektu klientów do hoteli, moteli, gospodarstw agroturystycznych, obiektów sakralnych i terenów publicznych. W galerii fotografie wykonanych przez nas sprzętów nietuzinkowych. Zachęcamy do zgłaszania się do nas z pytaniami i przesyłania projektów czy szkiców. Zapewniamy przewóz bezpieczny i na czas.

Budowa sauny

darmowe ebooki
Data dodanie:
23 maj 2011
Typ:
Blog
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Jesteś kierownikiem SPA i szukasz niedrogich saun saun w przystępnych cenach? Zaznajom się z ofertą znanego producenta! Łaźnie parowe, sauny na podczerwień, sauny fińskie, sauny ogrodowe i VIP – olbrzymi wybór każdego typu i każdej kategorii. Instalacja jest nieskomplikowana i zajmuje niewiele – zyskujesz na czasie. W ofercie dowóz na terenie kraju i poza nim – 50 km gratis. W ofercie Świata Saun także wysokiej klasy dodatki, wanny z systemem sterowania (jacuzzi), groty, komnaty i jaskinie solne oraz obrazy-puzzle z soli, produkujące jony ujemne. Piękna ozdoba i dobroczynne działanie!

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos