Typ: Blog

Meble biurowe Poznań

Meble biurowe Poznań
Data dodanie:
02 lut 2012
Typ:
Firmowa
Blog
Kolor:

O stronie:

Najważniejszym obszarem działań firmy JANTOM jest urządzanie i kompleksowe wyposażanie w meble biur i obiektów hotelowo-pensjonatowych. Realizowane są też zamówienia pod klucz lub w oparciu o projekt klienta. Tworzywa, z których wykonuje się meble wyróżnia wysoka jakość. Meble objęte są 2-letnią gwarancją. Na stronie internetowej jantom.com.pl do wglądu wzorcowe łóżka hotelowe i meble biurowe. Poznań, kontakt: biuro@jantom.com.pl.

Praca online

Meble biurowe Poznań
Data dodanie:
04 lut 2012
Typ:
Blog
Prosta
Kolor:

O stronie:

Hosting to najzwyczajniej w świecie udostępnienie przez usługodawcę lokalizacja na serwerze, miejsca na naszą stronę tudzież bloga. Usługodawca wynajmuje nam określoną ilość miejsca na dyskach. Niejednokrotnie z miejscem na dysku otrzymujemy również pakiety pre-instalowanych skryptów – czyli skrypty do for internetowych, niejednokrotnie też sklepów www i blogów. Dostajemy również biegłą pomoc w przypadku problemów – tak zwany suport. Godziwy usługodawca winien dbać o stałe połączenie z Internetem, ochronę naszych danych i maksymalnie prędką dostępność do gromadzonych zasobów.

Książkomania

Meble biurowe Poznań
Data dodanie:
05 lut 2012
Typ:
Blog
Kolor:

O stronie:

Książkomania to wszystkie informacje, które prawdziwy mól książkowy powinien wiedzieć. książkomania.yum.pl zawiera nie tylko dane o epokach literackich i gatunkach literatury, ale również recenzje książek z różnych epok literackich.

Szkolenia wdrożenia czj infox

Meble biurowe Poznań
Data dodanie:
21 lut 2012
Typ:
Blog
Kolor:

O stronie:

Firma Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. świadczy usługi w zakresie specjalistycznych szkoleń i usług konsultingowych dla zakładów pracy. Prowadzimy szkolenia oraz wdrożenia na obszarze całego kraju z główną siedzibą w Krakowie. Oprócz prowadzonych przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. szkoleń przeprowadzamy audity m.in. audyt ochrony danych osobowych, świadczymy usługi doradcze, wdrażamy przede wszystkim systemy Zarządzania Jakością, Środowiskiem, HACCP, Bezpieczeństwa Informacji. Polecamy szczególnie organizowane przez naszą firmę szkolenia otwarte z zakresu ochrony danych osobowych, szkolenia ISO 9001, 14001, szkolenia z prawa ochrony środowiska a także systemu HACCP. Misja firmy polega przede wszystkim na dostarczeniu wiedzy kierownictwu oraz pracownikom, która pozwoliłaby organizacjom skutecznie osiągać cele, zwiększać swoją konkurencyjność i wydajność. Spółka jest akredytowana przy PARP, przy Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie pod numerem 2.12/00084/2007.

Kampania SMS

Meble biurowe Poznań
Data dodanie:
21 lut 2012
Typ:
Blog
Portal
Kolor:

O stronie:

Poradniki na temat SMS marketingu, efektywność wysyłek SMS w różnych branżach, przygotowanie i monitorowanie kampanii SMS - jednym słowem wszystko co chciałoby się wiedzieć na temat mobilnego marketingu SMS zostało teraz zgromadzone pod jednym adresem www. Ta witryna ma celu zarówno dostarczanie informacji, jak i stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy dla specjalistów i pasjonatów nowej reklamy.
Dostęp do bloga mają wszyscy zainteresowani, można tu także prowadzić dyskusje oraz pozostawiać komentarze.

Wyposażenie wnętrz

Meble biurowe Poznań
Data dodanie:
24 lut 2012
Typ:
Portal
Blog
Kolor:

O stronie:

Niezwykle interesujący blog o tematyce Dom i Wnętrze. Mnóstwo nowinek, cennych wskazówek i pomysłów na ciekawe aranżacje wnętrz. Blog Dom i Wnętrze to kopalnia inspiracji dla wszystkich projektantów-amatorów własnych wnętrz. Każdy z Was znajdzie tu aktualne informacje i trendy wyposażenia wnętrz. Jeśli nie wiesz, jak dobrać dodatki, i zastanawiasz się, czy wybrany kolor ścian będzie współgrał z wyposażeniem? Zapraszamy na blog Dom i Wnętrze, który pomoże Ci nowocześnie i stylowo wyposażyć wnętrza.

Zapraszamy do lektury!

Wady internetu

Meble biurowe Poznań
Data dodanie:
24 lut 2012
Typ:
Blog
Kolor:

O stronie:

Zapraszamy na przedstawianą stronę wszystkich, którzy maja chęć na poznanie wiadomości proponowanych nie przez wielkie portale, zazwyczaj powiązane z rozmaitymi firmami, a w związku z tym łagodniej patrzące na sprawy ich dotyczące, ale przez niezależnego blogera. Na blogu umieszczone jest niemało wpisów z dyscyplin bliskich większości ludzi, którzy korzystają z usług telekomunikacyjnych czy internetowych – przywołana jest m.in. interesująca przeprawa z wiodącym operatorem telefonii komórkowej, nowości związane z sieciami bezprzewodowymi, ale też treści ekonomiczne, jak porównania kredytów przyznawanych przez Sieć.

LD - Lucid Dream

Meble biurowe Poznań
Data dodanie:
03 mar 2012
Typ:
Blog
Kolor:

O stronie:

Blog www.sen-24.pl zajmuje się zgłębianiem wciąż tajemniczej i na pewno niezwykłej tematyki snu, snów a zwłaszcza snów świadomych (ang. lucid dreams - LD). Są to sny, w których zdajesz sobie sprawę, że aktualnie śpisz i dlatego możesz robić w sennym świecie co tylko zechcesz.

Diety

Meble biurowe Poznań
Data dodanie:
03 mar 2012
Typ:
Portal
Blog
Kolor:

O stronie:

Strona kropelki.pl została zaprojektowana według prostego, ale prawdopodobnie użytecznego szablonu. Slider umieszczony jest zaraz po nagłówku strony, w sidebarze znajdują się popularne wpisy, natomiast pod galerią polecanych artykułów umieszczone są usystematyzowane według kryterium tematyczności artykuły. Motyw graficzny został wykonany przez zagranicą firmę, natomiast aktualny właściciel wprowadził tylko drobne poprawki.

Żyj zdrowo

Meble biurowe Poznań
Data dodanie:
09 mar 2012
Typ:
Blog
Prosta
Kolor:

O stronie:

Siedzący tryb życia i nieodpowiednia diety mają zły wpływ na nasz organizm. Zwolniony metabolizm będący efektem braku ruchu i jedzenie tłustych potraw i przetworzonego jedzenia są głównym powodem otyłości. Jeśli i Tobie doskwiera ten problem, sprawdź naszego bloga.Żyj zdrowo dzięki poradom na naszym blogu. Zapraszamy po zawsze aktualne informacje z dziedziny medycyny naturalnej.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos