Sklep medyczny Bielsko-Biała
Data dodanie:
20 wrz 2011
Typ:
Sklep
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Jesteśmy firmą produkującą obuwie dla profilaktyczne, medyczne, zdrowotne. Zapraszamy do współpracy pracownie ortopedyczne i lekarzy ortopedów z całej Polski. Nasze obuwie posiada wymienną wkładkę profilaktyczną, którą możemy dopasować zgodnie z ze zleceniem ortopedy. Posiadamy salon sprzedaży w Bielsku-Białej, pomagamy także w otrzymaniu dofinansowania z Centrum Pomocy Rodzinie oraz PFRON.

Może zainteresują Cię podobne strony:

 • Lornetki

  Lornetki

  Chcesz lornetkę wysokiej jakości? Taką, którą będziesz używać przez całe życie? Uniwersalną i wygodną? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Sprawdzone rozwiązania czekają na Ciebie.

 • Terapia uzależnień

  Terapia uzależnień

  Prywatny ośrodek odwykowy pod Krakowem oferuje leczenie uzależnień takich jak alkoholizm, hazard i lekomania. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www i zapoznania się ze szczegółami udzielanej przez nas pomocy.

 • Samochody na wrak race i zabytkowe

  Samochody na wrak race i zabytkowe

  Jesteśmy portalem ogłoszeniowym, platformą dla kupujących jak i sprzedających samochody uszkodzone. Na stronie autowraki.pl kupisz lub sprzedasz samochód powypadkowy, znajdziesz najbliższy serwis napraw powypadkowych, zakład blacharski lub auto złom, skup samochodów powypadkowych czy rzeczoznawcę....

Dodaj swoją opinię na temat tej strony:

Podaj swoje imie lub nick pod którym jesteś znany
Adres twojej strony (opcjonalne)
Treść komentarza.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat stron w naszym katalogu

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos