Program dla biur rachunkowych SoftM
Data dodanie:
02 kwi 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

SOFTMANAGER S.C. jest autoryzowanym serwisem zintegrowanego systemu zarządzania przedsiębiorstwem RaksSQL, czyli integratorem oprogramowania biznesowego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Ofertę handlową tworzy oprogramowanie dostosowane (funkcjonalnie i kosztowo) do każdego etapu rozwoju firmy.

RaksSQL stworzony z myślą o księgowych to nowoczesny, kompleksowy i zintegrowany system który powstał na bazie 20-letnich doświadczeń firmy Raks. Z oprogramowania RaksSQL korzysta ponad tysiąc biur rachunkowych, w tym od 8 lat Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Może zainteresują Cię podobne strony:

 • Crm oprogramowanie

  Crm oprogramowanie

  Bs4 oferuje kompleksowe oprogramowanie CRM dla małych firm i średnich przedsiębiorstw. Zbierz w jednym miejscu i uporządkuj wiedzę o swoich klientach. Zadbaj o potencjalną sprzedaż tak by wygrać z konkurencją. Producent oprogramowania crm które posiada wiele funkcjonalności - oprogramowanie dla firm...

 • Projekty graficzne

  Projekty graficzne

  AC Strony Internetowe zadecydowało otworzyć się na możliwości które przynosi Internet, nie tylko firmom, lecz również ludziom prywatnym. W związku z tym po wieloletniej obecności na rynku związanym z komputerami, ma w ofercie usługi w sferze projektowania graficznego, kreowania witryn www a także marketingu...

 • Wypożyczalnia samochodów Radom

  Wypożyczalnia samochodów Radom

  Nie zwlekaj i odwiedź naszą stronę internetową, która poświęcona jest tematyce wynajmu samochodów. Dzięki nam wypożyczenie pojazdów stanie się zdecydowanie prostsze. Masz pytania? Prosimy o kontakt.

Dodaj swoją opinię na temat tej strony:

Podaj swoje imie lub nick pod którym jesteś znany
Adres twojej strony (opcjonalne)
Treść komentarza.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat stron w naszym katalogu

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos