Poradniki i nowości ze świata animacji
Data dodanie:
28 cze 2011
Typ:
Forum
Portal
Kolor:

O stronie:

Motionfreaks.pl jest najlepszym polskim serwisem piszącym o sztuce animacji oraz efektów wizualnych, a także animacji oraz filmowaniu. Codzienna dawka nowinek ze świata filmu animowanego, kina offowego oraz efektów specjalnych, nowe plaginy, poradniki, skrypty, a także sprzeczki o nowościach, tipsy, obsługa programów After Effects, 3DS Max, Cinema 4D etc.
Dzięki naszemu forum i możliwości komentowania każdy czytelnik może skomentować każdy tekst, poinformować nas o nowych wydarzeniach, najlepszych animacjach czy nowych oraz aktualizacjach technik.

Może zainteresują Cię podobne strony:

 • Edukacja

  Edukacja

  KluczDoKariery.pl to serwis, w którym porusza się tematy obejmujące takie zagadnienia jak kariera, rynek pracy i zatrudnienia. Eksperci podpowiedzą w jaki sposób powinny przebiegać rozmowa kwalifikacyjna, proces poszukiwania pracy, na czym właściwie opiera się sukces zawodowy, a zamieszczone wzory...

 • Komornik Kraków Krowodrza

  Komornik Kraków Krowodrza

  Komornik sądowy na ternie Krakowa wykonuje czynności komornicze, egzekucyjne i zabezpieczające na obszarze Krakowa. Kancelaria nasza również może poprowadzić postępowania komornicze na terytorium całego kraju. Jeżeli chcą Państwo wiedzieć jak działa komornik i jakie czynności komornicze może przeprowadzić,...

 • Szafy przesuwne i meble

  Szafy przesuwne i meble

  Na stronie zostały udostępnione informacje na temat szaf przesuwnych oraz mebli na zamówienie. Mamy nadzieje ze informacje jakie udostępniamy będą przydatne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz zapoznania się z informacjami na stronie.

Dodaj swoją opinię na temat tej strony:

Podaj swoje imie lub nick pod którym jesteś znany
Adres twojej strony (opcjonalne)
Treść komentarza.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat stron w naszym katalogu

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos