okna drewniane
Data dodanie:
16 lis 2010
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Okna i drzwi drewniane są ozdobą każdego mieszkania i budynku. Walory użytkowe drewna są znane od lat i w dobie konieczności dbania o środowisko naturalne są coraz bardziej istotne. Firma POLIS produkuje i montuje okna, drzwi, ogrody zimowe z drewna klejonego – sosna, meranti, dąb, modrzew. Posiadane ponad 15 letnie doświadczenie, stosowane technologie oraz dobór odpowiednich materiałów pozwalają spełnić wymagania nawet wybrednego klienta. Naszym długoletnim doświadczeniem dzielimy się z klientem, dzięki czemu uniknie on błędów popełnianych przez innych. Na naszej stronie prezentujemy szeroką gamę produktów wraz z rozwiązaniami technicznymi co pozwala odwiedzającym poznać szczegóły oferty produkcyjnej spółki POLIS. Firma POLIS kompleksowo zaopatruje budynki w drewnianą stolarkę budowlaną. Na nasze wyroby i usługi udzielamy gwarancji. Zapraszamy.

Może zainteresują Cię podobne strony:

 • Środki czystości sklep internetowy

  Środki czystości sklep internetowy

  Podstawowym naszym artykułem w e-sklepie internetowym są artykuły czyszczące. Nasza oferta jest niezwykle bogata, posiadamy środki do każdego rodzaju brudu. Warto wejść do naszego sklepu i przekonać się jak obszerna jest nasza propozycja.

 • Intendi

  Intendi

  Firma Intendi oferuje kompleksowe usługi dla biznesu (spółki, działalności), a oprócz tego dla kontrahentów spersonalizowanych z zakresu Human Resources Management. Szeroki wachlarz szkoleń i wieloletnie wiedzę praktyczną pozwala nam dostosować ofertę do realnych wymagań kontrahenta. W jej zakresie...

 • Wypożyczalnia samochodów Lublin

  Wypożyczalnia samochodów Lublin

  Serdecznie zapraszamy do wejścia na naszą stronę internetową, na której znajdują się informacje na temat wynajmu auta od renomowanej firmy. Pragniesz poznać więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu.

Dodaj swoją opinię na temat tej strony:

Podaj swoje imie lub nick pod którym jesteś znany
Adres twojej strony (opcjonalne)
Treść komentarza.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat stron w naszym katalogu

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos