Montaże
Data dodanie:
14 gru 2010
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Contech - kontenery, pawilony w oparciu o system lekkich modułów. Zestawy i systemy kontenerowe - producent Contech Piła. Szybka realizacja indywidualnych zamówień w różnych wariantach wykończenia. Montaże obiektów wielkogabarytowych jak i małych. W ofercie też usługi serwisu pogwarancyjnego. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych i montażu lekkiej obudowy z płyt warstwowych, paneli i blach . Specjalizacja obejmuje przechowalnie, hale, zadaszenia, chłodnie i wiaty. Kontenery magazynowe, biurowe, socjalne, sanitarne i kontenery budowlane. Obiekty modułowe, baraki, pawilony usługowe. Przykładowe rzuty na stronie.

Może zainteresują Cię podobne strony:

 • Properties and Construction

  Properties and Construction

  Firma C&M Properties and Construction zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem dostosowywanych dla klientów domków jednorodzinnych. Firma wspólnie z klientami tworzy plan realizacji, po czym podaje pełne koszty wykonania domku ostatecznie przechodząc do fazy produkcji.

 • fartuchy medyczne

  fartuchy medyczne

  Wybór odzieży medycznej jest równie istotny co sam sprzęt medyczny. Właściwości ochronne, jakość materiału oraz estetyka mają wpływ na komfort użytkowania oraz wizerunek personelu medycznego w oczach pacjentów. Dlatego stołeczna firma Apolonia z niezwykłą dbałością projektuje swoje zestawy odzieży medycznej....

 • Centrum-księgowe

  Centrum-księgowe

  Klientom zapewniam pomoc przy rozpoczęciu działalności gospodarczej. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin m.in. z zakresu prawa, ubezpieczeń czy systemów informatycznych. Istnieje możliwość dostępu do danych księgowych klienta przez internet 24 godziny na dobę online.

Dodaj swoją opinię na temat tej strony:

Podaj swoje imie lub nick pod którym jesteś znany
Adres twojej strony (opcjonalne)
Treść komentarza.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat stron w naszym katalogu

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos