Kolor: Żółty

hurtownia perfum

hurtownia perfum
Data dodanie:
29 wrz 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Firma P.H.S Adam Szafarz istnieje na rynku polskim aż od 1990 roku, działając w jednej z największych firm na świecie Husqvarna. Od 2003r. rozszerzyliśmy swoją działalność o dystrybucję i sprzedaż ekskluzywnych perfum światowych producentów takich jak np: Dior, Gucci, Azzaro, Chanel, Dolce & Gabbana, Versace, Zirh, Armani, Hugo Boss, Lancome, Keneth Cole itd.
Jako firma z długoletnim doświadczeniem na rynku gwarantujemy Państwu oryginalność produktów, dobre ceny, bogatą ofertę, system rabatowy indywidualnie dopasowany pod klienta, szybką dostawę bardzo dobrze zabezpieczonego towaru, łatwość robienia zakupów.
Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy zajmujące się sprzedażą perfum, perfumerie, drogerie, a także sklepy internetowe.

Druk cyfrowy Wrocław

hurtownia perfum
Data dodanie:
01 paź 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Drukarnia cyfrowa we Wrocławiu mieszcząca się przy ul. Kościuszki 29, budynek D, III piętro. Druk kalendarzy, ulotek, książek, plakatów. Profesjonalne wykonanie - obsługa zleceń w 24h.
Nasza drukarnia cyfrowa oferuje Państwu druk kolorowy i czarno-biały na produkcyjnych maszynach Xerox.
Poza rewelacyjną jakością gwarantujemy doskonałe odwzorowanie kolorów, a co najważniejsze – niskie koszty druku już od pierwszego egzemplarza.

Peeling kawitacyjny kraków

hurtownia perfum
Data dodanie:
03 paź 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Zachęcamy każdego do wstąpienia do naszego gabinetu kosmetycznego New Line! Gdybyś zechciała poczuć się ładniej, zdrowiej a także komfortowo, gabinet kosmetyczny New Line znajduje się w Krakowie jest gabinetem perfekcyjnym dla Wszystkich! W tym salonie kosmetycznym przeróżne zabiegi w tym między innymi pedicure hybrydowy, depilacja laserowa a także inne usługi. Nasz gabinet kosmetyczny dysponuje wykwalifikowanym dermatologiem który jest w stanie rozwiązać jakiekolwiek problemy ze cerą. Nasz salon kosmetyczny odnajdą Państwo w Krakowskiej Nowej Hucie na na os. Na Skarpie 64. Zachęcamy do zadawania pytań telefonicznie pod numerem 506 786 005. Zachęcamy także do odwiedzin naszej witryny www na której zamieszczone są obecne promocje oraz cennik naszych zabiegów.

kurs drenażu limfatycznego

hurtownia perfum
Data dodanie:
10 paź 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Witamy w C.F. Animusz. Jesteśmy centrum kształcenia ustawicznego. Rokrocznie kształcimy profesjonalnie wykształconych fizjoterapeutów i techników masażu. Kursy terapii manualnej prowadzimy w Warszawie i Katowicach, zaś kurs drenażu limfatycznego jedynie w stolicy. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje, lub jeżeli pragniesz zdobyć nowy specjalistyczny zawód, odwiedź C.F. Animusz. Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń otrzymują zaświadczenia na druku MEN. Zainteresowanym proponujemy zajęcia z zakresu masażu leczniczego. Nie czekaj, zapisz się na kursy już dziś.

Eko gadżety

hurtownia perfum
Data dodanie:
17 paź 2011
Typ:
Firmowa
Sklep
Kolor:

O stronie:

"Eko-world.eu" poleca szeroką gamę produktów przyjaznych dla środowiska, ekologicznych, wytwarzanych z naturalnych materiałów. Promujemy w ten sposób ekologiczne produkty dbając o jakość i zabezpieczenie naszego naturalnego środowiska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i ofertą produktową. Znajdą Państwo u nas takie produkty jak: ekologiczne zabawki dla dzieci, zabawki z kartonu, kosmetyki uzdrowiskowe, gąbki naturalne, czy inne eko gadżety. Zapewniamy profesjonalną obsługą i wysoką jakość zamawianych produktów.

Usługi budowlane Poznań Dam-Bud

hurtownia perfum
Data dodanie:
26 paź 2011
Typ:
Katalog
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Firma z wieloletnim zagranicznym doświadczeniem.
Działamy głównie na obszarze Wielkopolski - głównie Poznań i Jarocin. Nasza oferta to: budowa domów, budynków przemysłowych, wykopy, odwodnienia, przyłącza. Także wykonawstwo mebli na zlecenie. By zapoznać się z naszą szczegółową ofertą zapraszamy na naszą stronę. Sprawdź nas!

Poradnia psychologiczna Toruń

hurtownia perfum
Data dodanie:
27 paź 2011
Typ:
Firmowa
Prosta
Kolor:

O stronie:

Rozmowa z Jagodą Josiak, psychoterapeutą, trenerem i pedagogiem z Centrum Psychoterapii i Rozwoju PERSON. Prowadzi terapie indywidualną, par/małżeństw i rodzin oraz dodatkowo warsztaty rozwoju osobistego. Czym jest konsultacja psychologiczna, interwencja kryzysowa,psychoterapia? Konsultacja psychologiczna: Konsultacja psychologiczna może posiadać charakter porady psychologicznej lub interwencji kryzysowej. W pierwszym przypadku rozmowa z psychologiem może okazać się bardzo pomocna w zrozumieniu siebie i własnej sytuacji życiowej, jak i zrozumieniu innych osób. Spojrzenie na problem z różnych perspektyw umożliwia w obiektywny metodę analizować różne warianty i ich konsekwencje zanim podejmiemy poważną decyzję życiową. Interwencja kryzysowa dotyczy poważnej i trudnej sytuacji kryzowej, w której znalazła się osoba tj. problemy w rodzinie, w życiu towarzyskim, zawodowym i wymaga intensywnej pracy psychoterapeutycznej skierowanej na rozwiązanie kłopotu. W obu przypadkach poradę psychologiczna ogranicza się do kilku spotkań, trwających po 60 minut. Psychoterapia: Psychoterapia jest metodą rozwiązywania problemów indywidualnych i leczenia zaburzeń emocjonalnych podczas kontaktu z terapeutą. Pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych, zaburzeń psychicznych i emocjonalnych. Proces psychoterapii wiąże się ze stopniowym odkrywaniem  źródeł spersonalizowanych trudności, lepszym rozumieniem istoty i znaczenia wewnętrznych przeżyć , a ponadto relacji z innymi. Proces psychoterapii obejmuje zazwyczaj od kilku do kilkudziesięciu sesji terapeutycznych, zależnie od dylematu i zastosowanej metody.

Biuro Podróży KANION Poznań

hurtownia perfum
Data dodanie:
01 lis 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Specjalizujemy się w:
obsłudze klienta indywidualnego oraz grup w zakresie wczasów autokarowych, wycieczek objazdowych (samolot, autokar), wypoczynku ze zwiedzaniem oraz pobytów z dojazdem własnym w Bułgarii, Chorwacji, Grecji, Turcji, Hiszpanii, Włoszech w pełnym systemie rezerwacji on - line.
organizacji wyjazdów szkoleniowo - konferencyjnych dla firm
organizacji imprez integracyjnych
obsługujemy grupy szkolne.
Z wielką starannością przygotowaliśmy programy, wybraliśmy hotele, kontrahentów oraz wszystkich współpracowników, którzy z pasją tworzą dla Państwa niezapomniane wrażenia.

PPU Morad- producent drzwi aluminiowych

hurtownia perfum
Data dodanie:
10 lis 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Oferta producenta okien, drzwi i fasad wykonanych z aluminium, stali i/lub PCV. Firma Morad działa na rynku od 1990 roku i spełnia najwyższe wymagania Klientów dotyczące stolarki. Firma wykonuje drzwi aluminiowe, drzwi przeciwpożarowe i dymoszczelne, fasady stalowe oraz świetliki dachowe. Produkty wykonywane są w oparciu m.in. o profile Jansen oraz Sapa

Egipt

hurtownia perfum
Data dodanie:
11 lis 2011
Typ:
Portal
Kolor:

O stronie:

Ten kraj to istny raj na ziemi, plaże, pustynie, morze, piramidy, a dosłownie Sfinks, o jakim kraju mowa? Oczywiście, że o Egipcie państwie położonym na dwóch kontynentach Afryce i Azji. Kraj jest ten wspaniałym miejsce dla odwiedzających go turystów, dlatego, że turyści to główne źródło zysku Egiptu, czyni to turystów bardzo cennych dla samego państwa, skoro z nich mają pieniądze to o nich trzeba dbać.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos