Kolor: Żółty

Płytki marmurowe

Płytki marmurowe
Data dodanie:
21 lip 2011
Typ:
Firmowa
Portal
Kolor:

O stronie:

Oferta zakładu kamieniarskiego Rogala zawiera zarówno najbardziej popularne kamienie jak granit i marmur, jak również te jeszcze mniej znane na rynku jak trawertyn. Kupując u Rogali macie Państwo pewność doskonałej jakości wyrobów oraz miłej i pomocnej obsługi. Wytwarzamy również płytki granitowe oraz marmurowe, które cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem. Jeśli interesuje Państwa granit, marmur lub trawertyn - zapraszamy do Rogali.

Salon meblowy Myślenice

Płytki marmurowe
Data dodanie:
28 lip 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

ADA Sklep meblowy Kraków - Myślenice działa na rynku od 20 lat a od 2010r. prowadzimy e-sklep z darmowym dowozem w Małopolsce. Jesteśmy zarówno pośrednikiem w handlu jak i również wytwórcą mebli. Wykonujemy ponadto sprzedaż detaliczną i składanie mebli w takich miastach jak np. Kraków, Kalwaria, Wieliczka Dzięki nabranemu doświadczeniu i szerokim kontaktom, które nawiązaliśmy w tym długim okresie czasu, jesteśmy w stanie szybko sprostać nawet najbardziej wybrednym oczekiwaniom klientów. Kupno mebli w Myślenicach ma dwa główne plusy: tak samo tanio jak w Kalwarii a zdecydowanie bliżej do Krakowa.

Nowoczesne ekskluzywne meble włoskie

Płytki marmurowe
Data dodanie:
28 lip 2011
Typ:
Sklep
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Jesteśmy firmą, działającą w sektorze meblowym od 1997 r. Specjalizujemy się w imporcie mebli włoskich. Oferujemy meble włoskie dla każdego, nowoczesne i klasyczne, z płyty i drewna, lakierowane i w bardzo oryginalnych wzorach. Po latach doświadczeń w tej branży możemy zaoferować Państwu meble wysokiej jakości od sprawdzonych włoskich producentów. Zapraszamy Państwa do naszego sklepu on-line i życzymy udanych zakupów z bardzo szerokiej gamy prezentowanych przez nas mebli.

Kroniki

Płytki marmurowe
Data dodanie:
10 sie 2011
Typ:
Prosta
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Zapoczątkowanie działalności firmy Barbara datuje się na rok 1991. Od pierwszej chwili swojego życia zajmujemy się wytwórczością i handlem artykułów szkolnych i biurowych. W naszej ofercie odkryjecie wszystko co przydatne do prowadzenia firmy oraz do poprawnego funkcjonowania szkoły. Fabrykujemy miedzy innymi dzienniki korespondencyjne i lekcyjne i wiele innych. Nasza firma dostarcza hurtownie papiernicze na terenie całego kraju transportując towar własnym transportem. Barbara cieszy się na rynku papierniczym ogromnym uznaniem. Dzięki ciężkiej pracy zdobyliśmy zaufanie naszych klientów.

szkoła językowa Szczecin

Płytki marmurowe
Data dodanie:
11 sie 2011
Typ:
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Zapraszamy Państwa do nauki w naszej mobilnej szkole językowej. Chcą Państwo nauczyć się szybko lub odświeżyć swoją znajomość języka obcego, a są Państwo zajęci pracą i obowiązkami życia prywatnego, proponujemy kursy języków obcych z dojazdem lektora do klienta. Znajdą Państwo na nich dokładnie to, czego Państwu potrzeba i w czasie, jakim Państwo dysponują. Jeżeli nie posiadają Państwo odpowiedniego miejsca do nauki, szkoła oferuje zajęcia w multimedialnej sali w siedzibie firmy na terenie Szczecina.

Montaż instalacji solarnych

Płytki marmurowe
Data dodanie:
11 sie 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży słonecznej energii odnawialnej w postaci wysokowydajnych płaskich kolektorów słonecznych. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem, dlatego nie kończymy współpracy na sprzedaży urządzeń, ale również proponujemy pomoc techniczną, montaż, serwis gwarancyjny oraz konsultacje telefoniczne w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie ich działania.

Bestsellery

Płytki marmurowe
Data dodanie:
18 sie 2011
Typ:
Sklep
Prosta
Kolor:

O stronie:

Księgarnia internetowa Kumiko posiada w swoich zbiorach propozycje skierowane dla szerokiej grupy czytelników. Znaleźć tu można nie tylko najchętniej czytane bestsellery jak i słowniki, podręczniki czy encyklopedie niezbędne przy edukacji. Dostępne są również książki informatyczne, historyczne czy sensacyjne. W bogatych zbiorach znalazły się ponadto czasopisma i poradniki, eseje, książki publicystyczne czy dzienniki i biografie wybitnych przedstawicieli świata kultury. Dodatkowym atutem księgarni są pojawiające się rabaty, promocje.

Sprzątanie szpitali

Płytki marmurowe
Data dodanie:
22 sie 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Oferujemy pełny zakres usług związanych z zapewnieniem czystości w mieszkaniu lub domu. Małe mieszkanie, dom czy willa dla nas to nie ma znaczenia - posprzątamy szybko i dokładnie. Jesteśmy gotowi na posprzątanie trudnych plam, pozostałości po awariach, wymianach instalacji i wszelkiego niespodziewanego bałaganu. Podejmiemy się zarówno jednorazowego jak i czasowego, cyklicznego sprzątania mieszkań czy domów.

Wino hiszpańskie

Płytki marmurowe
Data dodanie:
23 sie 2011
Typ:
Prosta
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Gorąca Hiszpania to nie tylko piaszczyste wybrzeża i tancerki flamenco, które znamy z kartek pocztowych. To także kuchnia hiszpańska słynąca z produktów, wśród których znajdują się: oliwki, oliwa z oliwek, ocet winny czy też wytworne wino hiszpańskie. Dodatkowo Extenda ujawnia tajniki kuchni śródziemnomorskiej. Celem rozpowszechnienia andaluzyjskich produktów oraz ułatwienia bezpośrednich kontaktów z producentami powstała Agencja Promocji Regionu Andaluzji - Extenda. Oficjalny serwis internetowy extenda.pl udostępnia także informacje o gospodarce, kulturze i turystyce w Hiszpanii.

Naprawa pogwarancyjna laptopów

Płytki marmurowe
Data dodanie:
24 sie 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Instalacja systemów Windows - zainstalowanie systemu operacyjnego Windows 98, XP, Vista, Windows 7. Instalacja uaktualnień Service Pack, sterowników urządzeń, konfiguracja łącza internetowego, instalacja oprogramowania antywirusowego. Po instalacji, system będzie gotowy do pracy i korzystania z internetu. Możliwość reinstalacji system bez utraty danych.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos