Kolor: Żółty

Poznań zabytki

Poznań zabytki
Data dodanie:
28 gru 2011
Typ:
Prosta
Portal
Kolor:

O stronie:

Poznań jest jednym z najwiekowszych miast w Polsce.
Perłą starego miasta jest przepiękny renesansowy Ratusz z interesującymi koziółkami, pukającymi się codziennie.
Aby poznać najważniejsze i fascynujące miejsca w Poznaniu, wejdź na naszą stronę.

Kraków zabytki

Poznań zabytki
Data dodanie:
02 sty 2012
Typ:
Prosta
Portal
Kolor:

O stronie:

Kraków ma wiele atrakcji, liczne ciekawe deptaki i okazałe zabytki.
kameralne kawiarnie pozwolą popatrzeć na największy rynek w Polsce. Ulica Grodzka prowadzi na Wawel, w międzyczasie czekają różne sklepy z ubraniami.
Wawel to dziejowe miejsce z katedrą i zamkiem. Ze wzgórza rozpościera się widok na zakole Wisły.
Ukochanym miejscem przechadzek jest zakole Wisły, to ładne miejsce w stolicy Małopolski, moża tu spacerować, jeździć na rolkach.
Nasze fenomenalne zdjęcia zaprezentują wszystkie atrakcje Krakowa. Jeśli wyruszasz w drogę przeczytaj poradniki na naszej stronie i zapoznać najciekawsze miejsca.

Alkoholizm leczenie

Poznań zabytki
Data dodanie:
04 sty 2012
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Ośrodek Uzależnień OAZA prowadzony jest przez biegłego sądowego do spraw uzależnień. Pan Krzysztof Pilarz jest również nauczycielem uniwersyteckim i troszczy się o osoby mające trudności rodzinne. Nałóg to silna, natrętna potrzeba przyjmowania substancji, powodująca występowanie objawów abstynencyjnych po jej odstawieniu. Uzależniony przyjmuje ją, mimo że jest przekonany o jej szkodliwości. Alkoholicy dzięki Ośrodkowi Odwykowemu OAZA mogą zmienić swoje przyzwyczajenia. Będzie to miało także oddziaływanie na ich życie społeczne. Oprócz terapii w Ośrodku Terapii Uzależnień oferowany jest detoks. W ośrodku prowadzi się detoks alkoholowy i narkotykowy. W OAZIE można podjąć terapię stacjonarną. Jej realizacja jest głównym zadaniem, ale przeplatana jest ona relaksującymi wizytami w pobliskim sanatorium. Pokazywana na stronie baza zdjęć obrazuje luksusową estetykę OAZY.

Wyposażenie wnętrz

Poznań zabytki
Data dodanie:
10 sty 2012
Typ:
Sklep
Kolor:

O stronie:

Damask to sklep z artykułami wyposażenia wnętrz. Starannie wybrane i wyselekcjonowane marki o najwyższej jakości zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Asortyment podzielony na kategorię według pomieszczeń ułatwi znalezienie odpowiedniego produktu. Dzięki akcesoriom dekoracji wnętrz stworzysz niebanalny klimat w swoim mieszkaniu. Sklep oferuje wysokiej jakości o niespotykanych, designerskich wzorach pościel bawełnianą, satynową. Ponadto w asortymencie sklepu znajdują się poduszki ozdobne, narzuty, zasłony itp. Damask to także artykuły reklamowe przygotowywane na zamówienie z indywidualnymi wzorami czy z logo firmowym.

Sklep z lampami

Poznań zabytki
Data dodanie:
11 sty 2012
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Firma Handlowo-Usługowa "LAMPDOM" powstała w 2010 r. Firma mieści się w Rzeszowie. Celem firmy Lampdom jest pełne zadowolenie Klientów czemu podporządkujemy wszystkie nasze działania. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego z lampami wiszącymi, stojącymi, biurkowymi, plafonami oraz kinkietami. Zachęcamy do odwiedzenia Naszego Salonu Oświetleniowego - nasi pracownicy pomogą dopasować idealne oświetlenie dla Państwa domu oraz biura. Oferujemy wyłącznie wysoką jakość oferowanych opraw oświetleniowych dzięki naszym partnerom.

Zabawka dla kota

Poznań zabytki
Data dodanie:
12 sty 2012
Typ:
Prosta
Sklep
Kolor:

O stronie:

W udostępnionej przez sklep internetowy Super Zoo Market bogatej ofercie odnaleźć można szeroką gamę produktów poszukiwanych przez właścicieli rozmaitych zwierząt domowych. Do najczęściej wybieranych należą suche i mokre karmy, jak i preparaty, obroże na pchły i kleszcze, którymi szczególnie interesują się posiadacze czworonogów. Do akcesoriów niezbędnych na co dzień należą również budka, żwirek dla kota, piłki i zabawki pomagające w tresurze. Obsługa sklepu posiada bogate doświadczenie w branży, w razie problemów służąc pomocą i radą.

Kredyt na dowód

Poznań zabytki
Data dodanie:
18 sty 2012
Typ:
Forum
Kolor:

O stronie:

Współczesne czasy obligują nas niejednokrotnie do ryzykownych rozstrzygnięć, kiedy na przykład musimy podpisać kredyt. W analogicznych okolicznościach konieczna jest pomoc kogoś, kto będzie znał co najmniej podstawy ich funkcjonowania, co umożliwi nam uniknąć podpisania słabej umowy. Przedstawiana witryna poświęcona jest głównie kredytom na dowód, zdobędą Państwo u nas wszystko, co jest odpowiednie do swobodnego poruszania się w tej problematyce. Z naszą pomocą znajdziesz m.in. wskazówki, jak stronić od systemów argentyńskich czy pożyczek wekslowych, nie mają przed nami sekretów chwilówki i kredyty na dowód, poza tym zajmujemy się pożyczkami bankowymi i pozabankowymi.

Przedszkole Kraków

Poznań zabytki
Data dodanie:
19 sty 2012
Typ:
CMS
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Jeżeli szukasz wyjątkowego przedszkola dla swoich dzieci oraz chcesz mieć pewność, że będzie ono zupełnie bezpieczne oraz będzie pod najlepszą opieką to idealnie trafiłeś. Nasze przedszkole działa w Krakowie nieustannie już od 20 lat. Jesteśmy przedszkolem nastawionym zarówno na bezpieczeństwo Twoich maluchów, jak i na wesołą zabawę i poznawanie języka obcego. W naszej placówce maluchy mają kontakt z językiem, poprzez native speakerów. Nasz doświadczony personel zapewnia przyjemny czas połączony ze zdobywaniem wiedzy dla dzieci a także spokój dla mam i tatusiów. Uprzejmie zapraszamy do dołączenia do nas, adres przedszkola to Kraków, ul. G. Zapolskiej 10c.

Kancelaria prawna Kinga Franczak

Poznań zabytki
Data dodanie:
24 sty 2012
Typ:
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Kancelaria Prawna z Jarosławia świadczy usługi doradztwa prawnego dla osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. Naszą specjalizacją są: prawo handlowe oraz gospodarcze. Zajmujemy się również mediacjami. W naszej ofercie nie zabrakło również usług abonamentowych dla firm. Ponadto w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od 9.00 do 12.00 zapraszamy na darmowe konsultacje prawne.

Deratyzacja

Poznań zabytki
Data dodanie:
30 sty 2012
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Bielska firma GRUTOX specjalizuje się w zakresie dezynfekowania, deratyzowania, dezynsekcji czyli DDD. Grutox proponuje zwalczanie wszelkiego rodzaju owadów i szkodników, które mogą zagrażać bezpieczeństwu towaru, materiału. Firma dezynfekuje (odkaża), deratyzuje (odszczurza) i poddaje dezynsekcji.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos