Kolor: Żółty

Marketing zapachowy Olfactive

Marketing zapachowy Olfactive
Data dodanie:
12 lut 2018
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Aromamarketing to coraz bardziej popularny marketing na polskim rynku. Nasza firma skutecznie prowadzi marketing zapachowy sklepów, hoteli i każdego innego obiektu, w którym odpowiedni zapach może pomóc w pozyskaniu nowych klientów.

Marketing zapachowy zwany aromamarketingiem to nic innego jak prowadzenie marketingu poprzez zmysł węchu za pomocą aromatyzacji pomieszczeń, gadżetów reklamowych czy nawet wizytówek. Aromamarketing prowadzony poprzez aromatyzację pomieszczeń świetnie sprawa się w sklepach, hotelach, salonach samochodowych, czy sukien ślubnych. Często stosowany jest także podczas organizacji przyjęć oraz masowych imprez, aby umilić atmosferę wszystkim gościom.

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się aromamarketingiem w Polsce. Nasze mieszanki zapachowe wykorzystywane do aromatyzacji pomieszczeń, gadżetów i wizytówek odpowiednio oddziałuje na klientów sprawiając, że podejmują oni pożądane przez naszych klientów decyzje jak np. zakup produktu czy skorzystanie z usługi. Marketing zapachowy jest również świetnym narzędziem do kreowania marki, gdyż aromamarketing pozwoli na połączenie danej nuty zapachowej z nazwą firmy, dzięki czemu zostanie ona zapamiętana na długie lata.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o aromamarketingu i aromatyzacji pomieszczeń to zapraszamy na naszą stronę internetową.

BTProject

Marketing zapachowy Olfactive
Data dodanie:
20 lut 2018
Typ:
Sklep
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Przedsiębiorstwo BTProject trudni się projektowaniem torów, jak również placów rowerowych na terytorium całego kraju. Tworzone przez firmę tory cechują się innowacyjnością oraz niebagatelną architekturą. Tory rowerowe dopasowane są do wymagań zarówno młodzieży, jak i osób dorosłych. Tory typu Pumptrack składają się z garbów, zakrętów profilowanych, jak również niskich „hopek”, które sprawiają, że trening na łyżworolkach jest znakomitą zabawą. Firma projektuje również place typu Mini Pump, które dostosowane są do najmłodszych. Najwyższej klasy materiały, bezpieczne tory, jak również różnorodność bez wątpienia charakteryzują inwestycje firmy BTProjekt. Dodatkowo tory są odporne na warunki atmosferyczne. Firma zachęca osoby zainteresowanie z Poznania i okolic do zapoznania się z zrealizowanymi już projektami, a także do zadawania dalszych pytań drogą mailową.

Software House Effectivity

Marketing zapachowy Olfactive
Data dodanie:
22 lut 2018
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Nasza firma Software House Effectivity jest jedną z czołowych tutejszych grup od aplikacji internetowych. Prowadzimy działalność na rynku prywatnym jak i firmowym. Firma powstała z myślą o dolnośląskim rynku informatycznym. Ogromne doświadczenie pozwala grupie chwalić się mocną oraz cenioną marką. Naszym nabywcom zapewniamy duży wybór przetestowanych metod w najlepszej cenie. W naszej ofercie jest zarówno programowanie gier jak też wdrażanie sklepów internetowych. Oferta grupy Software House Effectivity jest adresowana przede wszystkim do klientów indywidualnych i firm. Nasz wytrenowany i doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru oferty grupy Software House Effectivity. Od początku działalności skupiamy się na pozyskiwaniu oraz dobrych kontaktach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najlepszych ofert w Świdnicy. Prowadzimy całkowitą pomoc przy usługach programistycznych i odnalezieniu dopasowanych rozwiązań. Od lat staramy się przyspieszyć wszystkie elementy naszej działalności , żeby nic nie spowolniło dokonania usługi programistycznej. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość przyjęcia Państwa oraz uskutecznienie programowania.

Myjnia Ręczna Warszawa MCM

Marketing zapachowy Olfactive
Data dodanie:
22 lut 2018
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Myjnia Ręczna MCM Car Wash jest jedną z najbardziej cenionych Warszawskich myjni bezdotykowych. Sprawujemy działalność zarówno na rynku prywatnym jak i branżowym. Myjnia powstała z myślą o Warszawskim rynku samochodowym. Ogromne doświadczenie pozwala nam chwalić się solidną i cenioną marką. W ofercie jest zarówno mycie pojazdu ale i czyszczenie tapicerki. Nasza oferta jest adresowana przede wszystkim do klientów detalicznych i firm. Bardzo ważna jest dla naszej myjni terminowość przyjęcia petenta oraz rzetelne umycie pojazdu. Naszym klientom gwarantujemy bogaty wybór sprawdzonych metod w rozsądnej cenie. Od samego początku koncentrujemy się na pozyskiwaniu a także dobrych kontaktach z najtańszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku lokalnym. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z oferty firmy MCM Car Wash Warszawa. Zapewniamy całkowitą pomoc przy pielęgnacji auta i odnalezieniu perfekcyjnych rozwiązań.Od dawna staramy się uskutecznić wszelkie części naszej pracy aby nic nie spowolniło naszej usługi.

Sala Szkoleniowa Warszawa Stacja Wiedzy

Marketing zapachowy Olfactive
Data dodanie:
22 lut 2018
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Nasza firma jest jedną z głównych Warszawskich firm szkoleniowych. Prowadzimy działalność na rynku prywatnym jak i branżowym. PPS został założony z myślą o Warszawskim rynku szkoleniowym. Znamienne doświadczenie pozwala nam chlubić się solidną ale i docenianą marką.Od dawna staramy się usprawnić wszelkie etapy naszej działalności aby nic nie opóźniało naszej działalności. Bardzo ważna jest dla nas przekazywanie najlepszej wiedzy oraz rzetelne udoskonalanie zajęć. Nasz wytrenowany i doświadczony zespół ekspercki zagwarantuje Państwu radość ze skorzystania z usług Platformy Stacja Wiedzy Warszawa. Od początku działalności koncentrujemy się na zdobywaniu i jak najlepszych kontaktach z wyśmienitymi wykładowcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych ofert w Warszawie. W naszej ofercie są zarówno szkolenia otwarte jak też specjalne kursy. Oferta platformy Szkoleniowej PPS jest adresowana głównie do klientów pojedynczych a także firm. Naszym nabywcom gwarantujemy szeroki wybór sprawdzonych szkoleń w przystępnej cenie. Zapewniamy całkowitą pomoc przy organizacji szkoleń i wyszukaniu perfekcyjnych rozwiązań.

Sarbinowo Domki Letniskowe

Marketing zapachowy Olfactive
Data dodanie:
22 lut 2018
Typ:
Wizytówka
Prosta
Kolor:

O stronie:


Nowe domki letniskowe w Sarbinowie 4-6 osobowe w pełni wyposażone, położone 500m od plaży. Posesja jest ogrodzona. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill, parking.
Serdecznie zapraszamy!


W okolicy:
-restauracja – 150 m
-kawiarnia – 150 m
-stołówka – 150 m
-bar – 150 m
-wypożyczalnia rowerów – 400 m
-basen – Aquapark w Koszalinie
-kort tenisowy – Mielno
-wędkowanie – morze i jezioro Jamno
-sklep – 100 m
-poczta – 800 m
-jazda konna – 1500 m
-komunikacja – PKS i BUS
-jezioro Jamno – 6 km
-do plaży – 500 m

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos