Kolor: Żółty

Repoz

Repoz
Data dodanie:
07 sty 2018
Typ:
Firmowa
Katalog
Kolor:

O stronie:

Firma Repoz oferuje układanie tarasów z kostki ozdobnej, montaż płotu, zagospodarowywanie terenów zielonych oraz niwelację terenu. Przedsiębiorstwo gwarantuje wykonanie nieodpłatnego kosztorysu całkowicie dopasowanego do zamierzeń klienta, najwyższej klasy towary i fachowe usługi objęte gwarancją. Grono wykwalifikowanych pracowników, niewygórowane ceny oraz jakość wykonania to zalety, dzięki którym przedsiębiorstwo może pochwalić się ciągle rosnącą popularnością wśród klientów. Repoz zachęca osoby z obszaru całego kraju do zapoznania się z ofertą za pomocą strony www, jak również do kontaktu telefonicznego w celu złożenia zamówienia.

Malarstwo-rysunek

Repoz
Data dodanie:
07 sty 2018
Typ:
Firmowa
Flash
Kolor:

O stronie:

Zajmujemy się wykonywaniem rysunków, portretów i karykatur na zamówienie. W szczególności wykonywane przez nas portrety i karykatury są idealnym pomysłem na prezent na ślub, rocznicę, urodziny i wiele innych okazji. Nasze pracę wykonujemy w różnych technikach. W naszej ofercie również znajdą Państwo malowanie artystyczne na ścianach. Rysunek, malunek na ścianie to bardzo dobry pomysł na aranżacje swojego salonu, czy też pokoju dziecka. Takie rysunki wykorzystywane są również z miejscach użyteczności publicznej. Zapraszamy do zapoznania się galeriami naszych produktów.

http://malarstwo-rysunek.pl

Rowerowe atrakcje to miasteczko rowerowe

Repoz
Data dodanie:
10 sty 2018
Typ:
Katalog
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Atrakcje rowerowe to ogólny projekt mający na celu podnoszenie umiejętności jazdy, poznanie przepisów drogowych, zabawę i integrację rowerzystów. Tworzymy specjalne strefy rowerowe na obszarze całego kraju, promując bezpieczną jazdę rowerem. Rowerowe atrakcje składają się z infrastruktury przeszkód drogowych, niekonwencjonalnych rowerów, specjalnych dróg i skrzyżowań. Oprócz tego proponujemy wynajem rowerów będących zwariowanymi konstrukcjami jezdnymi. Sama jazda rowerem nie jest trudna jednak jeśli specjalne konstrukcje wymagają zmiany nawyków i specjalnej techniki jazdy, stanowi ona ogromne wyzwanie. Największą strefą jest akademia rowerowa, gdzie rowerzyści doskonalą technikę jazdy by jeździć jeszcze lepiej. Uczestnicy pokonują specjalnie przygotowany tor przeszkód wymagający precyzyjnej jazdy. Rowerowa akademia jest strefą treningową i może być wykorzystywana do konkursowej jazdy rowerem. Oferujemy także strefę którą nazwaliśmy: testy rowerowe. Zadaniem uczestników jest nauka jazdy na unikalnych konstrukcjach rowerowych takich jak: bicykl, mini rower, rower biegowy itp. Zajęcia są dużym wyzwaniem, dostarczają wielu zabawnych sytuacji i świetnie integrują uczestników. Testy rowerowe powstały z myślą o imprezach integracyjnych, młodzieży i dorosłych. Najbardziej bezpiecznym modułem związanym z edukacją znaków drogowych i zasad pierwszeństwa jest miasteczko rowerowe. Przenośna infrastruktura drogowa pozwala na stworzenie miasteczka drogowego o powierzchni do 80 x 60 m, co jest rekordem w skali Polski. Dzięki nietypowym odcinkom drogi, budowane są skrzyżowania, przejścia dla pieszych oraz rondo. Rowerowe miasteczko posiada znaki drogowe i sygnalizację świetlną. Miasteczko drogowe doskonale nadaje się do przygotowania przed egzaminem na kartę rowerową. Dodatkowo oferujemy serwis rowerowy, na wypadek usterki jednośladu.

Grupa REDMET

Repoz
Data dodanie:
15 sty 2018
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Specjalizacją firmy REDMET jest produkowanie maszyn używanych do rozdrabniania biomasy drzewnej. Są to m.in. łuparki, rębaki, a także noże. Dodatkowo już od kilku lat firma zajmuje się sprowadzaniem maszyn dla rolnictwa. Pod tym względem w ofercie znajdą Państwo rozdrabniacze, młyny albo prasy. Możemy sprowadzić konkretne maszyny na zamówienie. Świadczymy też szereg usług, takich jak: frezowanie, szlifowanie, spawanie i cięcie laserowe bądź wodą. Polecamy się wszystkim klientom z okolic woj. podkarpackiego. Pełna oferta widoczna jest na naszej stronie.

Tantra Warszawa

Repoz
Data dodanie:
16 sty 2018
Typ:
Katalog
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Często zadajemy sobie pytanie, co mogę zrobić, aby związek, w którym żyję, był znowu pełen energii i ekscytacji.

Tantra pozwala nam odkryć w sobie nowe życie, poprowadzić ścieżką, która umożliwi zrozumienie własnego istnienia. Tantry nie da się objąć intelektem, można ją tylko przeżyć i doświadczyć.

Dołączając do nas, otrzymujecie możliwość skorzystania z masażu tantrycznego, warsztatów tantry lub warsztatów szamańskich.

Na warsztatach szamańskich, które proponujemy, tworzymy bezpieczną przestrzeń byś mogła, mógł, zagłębić się w pełnię swojego istnienia.

Warsztaty tantryczne, to miejsce dla tych, którzy szukają ekscytacji w związku i życiu, chcą czegoś więcej, pragną uniesienia. To uleczanie starych ran, budzenie świadomości, a następnie rozpuszczanie meczących nas już schematów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na nasz temat.

firma sprzątająca Rzeszów

Repoz
Data dodanie:
17 sty 2018
Typ:
Wizytówka
CMS
Kolor:

O stronie:

Dzięki dostępnej na naszej stronie internetowej ofercie sprzątanie stanie się zdecydowanie wygodniejsze, świadczymy usługi profesjonalnego utrzymania czystości dla przedsiębiorstw z region. Dołącz do grona zadowolonych klientów już teraz.

Opiekunki24

Repoz
Data dodanie:
17 sty 2018
Typ:
Portal
Forum
Kolor:

O stronie:

Portal Opiekunki24.pl to funkcjonalna witryna, z której na co dzień korzysta wielu użytkowników. W ramach portalu funkcjonuje forum dyskusyjne, dział z artykułami oraz ogłoszenia o pracę i informacje na temat pracodawców. Każdy, kto szuka informacji na temat pracy w opiece lub opieki seniora powinien zapoznać się z informacjami dostępnymi w serwisie.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos