Kolor: Zielony

Krzewy ozdobne

Krzewy ozdobne
Data dodanie:
19 maj 2011
Typ:
CMS
Katalog
Kolor:

O stronie:

Szukasz roślin do swojego ogrodu? U nas znajdą Państwo rośliny iglaste, świerki, ciekawe odmiany takie jak: cyprysy, żywotniki i jałowce. W naszym asortymencie także azalie japońskie i wielkokwiatowe, duże, wielobarwne kwiaty. Drzewa i krzewy liściaste także znajdują się w naszej ofercie. Każdy kolejny rok to nowe i ciekawe odmiany roślin, które pojawiają się w naszym asortymencie.

Ogrody Warszawa

Krzewy ozdobne
Data dodanie:
23 maj 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Firma z Warszawy zajmująca się projektem i wykonaniem ogrodów. Każdy ogród odznacza się wykończeniem kwestii technicznych i zgodnością z oczekiwaniami klientów. Do wyboru gotowe rozwiązania lub indywidualne pomysły. Osobiste rozwiązania i tworzenie części małej architektury typu: meble, altany, tarasy, murki. Indywidualne projekty uwzględniają możliwość doboru rozmiaru elementu oraz typu zastosowanego drewna. Fachowe konsultacje pozwala na dobór specyficznych rozwiązań, dostosowanych do warunków terenowych każdej przestrzeni. Wśród usług także pielęgnacja ogrodów. Wyróżnikiem firmy jest realizacja systemów nawadniających, do których stosuje się atestowane produkty cenionych marek. Takie nawadnianie decyduje o tym, że każdy ogród zachowuje wyjątkową trwałość. Zaś oczka wodne będą ciekawym dodatkiem, uatrakcyjniającym wygląd.

Tłumacz

Krzewy ozdobne
Data dodanie:
24 maj 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Bardzo duża ilość kursów jest obecnie na rynku, dlatego też coraz więcej osób decyduje się właśnie na tę formę edukacji. Jest ona niezwykle wygodna, gdyż taki kurs trwa zwykle kilka lub kilkanaście tygodni, a po jego ukończeniu oraz zdaniu egzaminów otrzymujemy dyplom.

Rehabilitacja Warszawa

Krzewy ozdobne
Data dodanie:
26 maj 2011
Typ:
Katalog
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Ortho Medica – warszawska klinika leczenia skolioz i wad postawy. Nasza klinika to także Rodzinna Akademia. We współpracy z firmą ORTO – MED prowadzimy turnusy zarówno w sezonie letnim i zimowym. W celu otrzymania więcej informacji o naszych turnusach oraz rehabilitacji skolioz i wad postawy zapraszamy do wypełnienia formularza dostępnego na stronie lub bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami. Ortho Medica to także oferta dla dorosłych – masaż leczniczy. Nasi pracownicy to grupa doświadczonych fizjoterapeutów, mających bogatą praktykę w kontaktach z dziećmi. Nasi pracownicy wciąż się szkolą, uczestnicząc w konferencjach i kursach na całym świecie.

Korepetycje chemia Poznań

Krzewy ozdobne
Data dodanie:
26 maj 2011
Typ:
Forum
Blog
Kolor:

O stronie:

Z Sophie organizujemy korepetycje w dziedzinie chemii. Możliwe co najmniej 4 formy współpracy. Standardowa forma lekcji to jednorazowa pomoc lub okolicznościowe spotkania w zależności od potrzeb ucznia. Skupiamy się na zagadnieniach bezpośrednio cię interesujących. Regularne korepetycje to kursy. Proponujemy kursy zwyczajne, polepszające oceny, pozwalające przyswoić wiadomości, nadrobić zaległości czy wspólnie odrobić zadanie domowe. Istnieją także kursy przygotowujące do egzaminów: gimnazjalnych, maturalnych, na studia, nastawione na utrwalenie wiadomości. Za to kursy w trybie intensywnym organizowane są dla tych, których czeka egzamin lub test poprawkowy, kolokwium, zaliczenie semestru/roku. Jesteśmy doświadczonymi korepetytorami i staramy się podchodzić do każdego indywidualnie. Propozycja dla wszystkich mieszkających na terenie Poznania i w. Chemia jest łatwa.

Skup aut Poznań

Krzewy ozdobne
Data dodanie:
27 maj 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Firma Skup Aut Poznań to pewny wspólnik w branży samochodowej. Przeprowadził setki korzystnych transakcji nie tylko na terenie Poznania – ma filie w całym kraju. Oferuje korzystne ceny za pojazdy używane w każdej kondycji technicznej. Skupuje auta wszystkich producentów, z roczników 1995-2010. Usługi firmy pomogą ustrzec się od starań o przygotowanie auta do sprzedaży, wszelkich napraw, odnowień i kwestii dotyczących ubezpieczenia auta. Transakcja jest w 100% legalna. Sprzedawcy otrzymują umowę kupno-sprzedaż niezbędną do wyrejestrowania pojazdu. Możliwa gratisowa, niezobowiązująca wycena online. Dla mających pytania do konsultantów lub ekspertów – infolinia: 533 74 74 74.

Biuro Podróży Kartagina

Krzewy ozdobne
Data dodanie:
27 maj 2011
Typ:
Portal
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Biuro Podróży Kartagina (woje. łódzkie) proponuje sprzedaż wczasów, wyjazdów autokarowych, wycieczek, wczasów samolotem w formie first minute, a także last minute. Kooperujemy od 10 lat z najdogodniejszymi organizatorami w Polsce. Posiadamy bogate doświadczenie, potrafimy wybrać ofertę z której podróżnicy zawsze są zadowoleni ponieważ rozmawiając ich i wysłuchując dowiadujemy się co dokładnie oczekuje i jakie ma wymagania. Jesteśmy ekspertami zwłaszcza dla ludzi chcących wędrować z dziećmi. Oferujemy głównie Chorwację, Turcję, Grecję, Bułgarię, Hiszpanię, a także Egipt i Tunezję czy Kenię. Oferty dostępne są z dojazdem autokarowym jak również samolotem, a także na dojazd własny. Oferujemy głównie wyżywienie all inclusive, jednak też osiągalne są śniadania i obiadokolacje albo we własnym zakresie. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycjami wstawianymi na stronie internetowej. Posiadamy różnorodne oferty, od wczasów po kolonie i kempingi, turnusy rehabilitacyjne, pielgrzymki i wyjazdy dla przedsiębiorstw. Zapraszamy!

Medycyna naturalna Poznań

Krzewy ozdobne
Data dodanie:
31 maj 2011
Typ:
Firmowa
Blog
Kolor:

O stronie:

Godna zaufania propozycja ze sfery medycyny naturalnej, skierowana do pacjentów z Poznania. Najlepsza pomoc przy leczeniu niewielkich stanów zapalnych oraz chorób trwałych. Przed podjęciem decyzji o odpowiednim leczeniu przeprowadzana jest szczegółowa konsultacja odnośnie obecnych dolegliwości i doświadczonych chorób. Dobrana kuracja może być rozłożona na dłuższy przedział czasowy. Jednocześnie u pacjentów obserwuje się natychmiastowe polepszenie. Np. medycyna naturalna wpływa pozytywnie na cały organizm. Główną cechą homeopatii jest wspomaganie posiadanych zdolności obronnych człowieka. Interesującą oferta gabinetu jest masaż leczniczy szczególnie kuracja kręgosłupa masażem kamieniami nefrytowymi. Eliminuje on szkodliwe uciski na kręgi. Używane do masażu lecznicze łóżka masujące wykorzystują nowoczesną technikę i znajomość dawnej medycyny wschodu.

Dla Ciebie - ogród zimowy

Krzewy ozdobne
Data dodanie:
07 cze 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Anta oferuje szeroki asortyment i sprawdzone rozwiązania. Jeśli tylko chcesz zaprojektować swój ogród zimowy, zakupić nowe drzwi i okiennice, okna drewniane, dobrze, żebyś się zapoznał z naszą propozycją. Wszystko co można zrobić z drewna – my zrobimy dla i za Ciebie.

Bukiety ślubne Szczecin

Krzewy ozdobne
Data dodanie:
07 cze 2011
Typ:
Firmowa
Blog
Kolor:

O stronie:

Piękny bukiet wyraża więcej niż morze słów. Najlepiej wiedzą o tym specjalistki z kwiaciarni „Zielony Ogródek” w Szczecinie. Każda wiązanka konstruowana jest w wyjątkową dokładnością. Wszystkie, nawet prosty bukiet ze stokrotek, dzięki zdolnościom i doświadczeniu florystyki, urzekają urodą. Zamówisz tu kwiaty na wszelkie okazje: na ślub przyjaciół, imieniny cioci, Dzień Babci, Walentynki. W ostatnim czasie „Zielony Ogródek” wprowadził możliwość zamawianie kwiatów przez Internet lub telefon. Podajesz jedynie zalecenia, jaki ma być bukiet i dokąd go zanieść. Kwiaciarnie wysyłkowe zajmą się szczegółami. Opcja „kwiaty na telefon” umożliwia uszczęśliwienie kogoś bez względu na odległość. „Zielony Ogródek” funkcjonuje w Szczecinie i okolicznych miejscowościach.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos