Kolor: Zielony

Katalog stron

Katalog stron
Data dodanie:
12 sty 2011
Typ:
Wizytówka
Katalog
Kolor:

O stronie:

Przedstawiamy katalog stron internetowych Top-indeksacja.pl. Dodawanie stron do katalogów jest najprostszym sposobem na zwiększenie oglądalności swojej strony internetowej oraz na poprawę jej pozycji w wyszukiwarkach internetowych.Katalog Top-indeksacja.pl jest ściśle moderowany i nie akceptuje opisów stron które były już wcześniej zamieszczone w internecie.Dzięki tym zabiegom dodanie wpisu do naszego katalogu gwarantuje jego szybką indeksację.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Sanok Warszawa

Katalog stron
Data dodanie:
13 sty 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Eurores to firma której specjalizacją jest przewóz osób. Działalność prowadzona jest już od kilkunastu lat, w tym okresie wzbogaciliśmy firmę o kilkanaście busów oraz sporą ilość autokarów. Eurores posiada siedzibę w Połomi koło Rzeszowa.

Nasza firma skupia się na transporcie osób z Podkarpacie do Warszawy, jednak prowadzimy również kursy do różnych krajów Europejskich, szczególnie często jeździmy do Włoch. Nasze autobusy kursują do Warszawy kilka razy dziennie, szczegółowy rozkład jazdy naszych linii można znaleźć na stronie eurores.pl, na stronie istnieje również rezerwacja onlina biletu jak i rezerwacja telefoniczna.

Na życzenie klienta przewozimy również same paczki.
Eurores Busy Rzeszów to jeden z najtańszych środków lokomocji a w dodatki nasze autokary są nowe przez co gwarantujemy duża satysfakcję z jazdy.
Oto kilka przykładowych tras jakie wykonujemy: Sanok Warszawa, Rzeszów Warszawa, Krosno Warszawa.

Zachęcamy do korzystania z usług Euroresu, zapewniamy 100% satysfakcji. Miła i fachowa obsługa, umili i sprawi że przejazd z Polski do Włoch będzie niezapomnianym przeżyciem. Dodatkowo posiadamy odpowiednie Certyfikaty oraz zaświadczenia, spełniamy także wymogi obowiązujących przepisów drogowych oraz prawnych. Zapraszmy do korzystania z naszych usług.


Eurores Sp.z o.o
tel..biuro: 17 277 37 59
tel.kom. 0607 311 940
Połomia 38-115
Połomia 33

Kredyty Wrocław

Katalog stron
Data dodanie:
26 sty 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Niniejsza witryna przedstawia ofertę wrocławskiej firmy PromoFinanse. Zaprojektowana ona została na powszechnie dostępnym systemie CMS - Joomla. Lekka grafika, przejrzysty disign to zapewne atuty nieniejszej witryny. Kilka słów o ofercie. Oferta kredytowa, którą przyszykowaliśmy dla firmowych przypuszczalnych kontrahentów jest propozycją kompleksową, gdyż kooperujemy z wieloma bankami i instytucjami finansowymi. Promo Finanse sugeruje godne zainteresowania świadczenia finansowe. Rolnicy mają prawo skorzystać z pożyczek preferencyjnych. Gwarantujemy min. kredyty gotówkowe od 15.500 do 250.000 pln. Dzięki Naszemu podejściu, każdy zainteresowany klient uzyskuje ofertę kredytową do granic zbliżoną do prywatnych wymagań. Nasze doświadczenie oraz własne idee, skłoniły nas do uruchomienia własnej korporacji. Niezwykle gigantyczną wagę przywiązujemy do poziomu obsługi kontrahenta, tak aby panujące relacje z klientem były odpowiednie, a korzyści z wzajemnej współpracy- obopólne. Ta propozycja skierowana jest dla osób fizycznych także dla klientów instytucjonalnych (firmy). Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą brokerską prosperującą w sprzedaży produktów finansowych.

Huhtamaki

Katalog stron
Data dodanie:
29 sty 2011
Typ:
Firmowa
Prosta
Kolor:

O stronie:

Sugerujemy zadowalający wybór naczyń konsumpcyjnych i opakowań gstronomicznych. Działają z Nami najwięksi, Państwo też mogą. Nasze punkty zlokalizowane są w Kaliszu oraz Luboniu k. Poznania. Od momentu powstania naszej firmy, wtopiliśmy się do godnych zaufania przedsiębiorstw działających w branży opakowań. Z omawianych produktów skorzystało już wiele punktów gastronomicznych. Chcąc sprostać oczekiwaniom wszystkich osób okresowo zwiększamy asortyment. Mamy świadomość, że w tej branży jesteśmy profesjonalistami. Przy większych realizacjach oferujemy bardzo atrakcyjne zniżki cenowe. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, mailowo oraz drogą faxową. Oferowane przez Nas produkty spełnia wszelkie standardy, w tym także ekologiczne. Systematyczne dążenie do automatyzacji firmy to Nasz atut. Okresowo organizujemy korzystne promocje na opakowania. Zapraszamy do Nas gwarantując naprawdę efektywną współpracę. Nasza oferta to bardzo dobry wybór. Niniejsze opakowania otrzymały wszelkie certyfikaty jakości. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę dotyczącą opakowań dedykowanych przemysłowi gastronomicznemu. Oferujemy korzystne warunki płatności. W sprzedaży także posiadamy ściereczki i zmywaki kuchenne, gąbki kąpielowe itp.

Telefonia VoIP darmowe rozmowy

Katalog stron
Data dodanie:
04 lut 2011
Typ:
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. Są też numery we wszystkich strefach miejskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Medycyna Wschodnia

Katalog stron
Data dodanie:
04 lut 2011
Typ:
Portal
Kolor:

O stronie:

Życie w młodości nie odwołuje się do tego by dążyć do przetrwania w ówczesnym, silnie zmodernizowanym otoczeniu. Pojęcie to nie dotyczy życia w tłoku, ciągłej pogoni za bogactwem czy chęci posiadania rzeczy materialnych. Odwołuje się ono natomiast do spokojnego, pełnego harmonii życia, bogatego także w jedność duchową jak i cielesną. Marzeniem chyba każdego z nas jest zachowanie młodości duchowej, co przekłada sie następnie na doskonały wygląd ciała i świetne samopoczucie. Bo przecież jak zakłada Medycyna Chińska: "W zdrowym ciele młody duch". Można więc wyjsć z założenia, że zdrowie jest najważniejsze ale jak wobec tego je utrzymać? Wielu naukowców uczy, że podstawa zdrowia to odpowiednio dobrana, dostosowana do wieku, płci i zawierająca dzienną dawkę odpowiednich składników dieta. Medycyna wschodnia mówi o tym nie od dziś. Ale według wschodnich lekarzy dietę trzeba wspomagać jeszcze o dodatkowe składniki które również mają wpływają na nasze zdrowie. Należą do nich między innymi zioła. Ziołolecznictwo zajmuje się poznaniem właściwości roślin leczniczych, w tym:
-mechanizmów działania leków roślinnych na organizmy żywe,
-metabolizmu zawartych w nich substancji czynnych
-dawkowania sporządzonych z nich preparatów
-ewentualnych działań niepożądanych
-interakcji zachodzących pomiędzy lekami syntetycznymi a produktami ziołowymi
Fitoterapia wiąże się również z poszukiwaniem nowych leków roślinnych oraz odkrywaniem nowych zastosowań fitoterapeutycznych znanych już roślin leczniczych. Pozwala to na ciągłe doskonalenie tak istotnej dziedziny jaką stanowią naturalne metody lecznicze.

Fotografia ślubna Lublin

Katalog stron
Data dodanie:
10 lut 2011
Typ:
Portfolio
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Firma Marcin Kamiński Lublin dostarcza profesjonalne zdjęcia z uroczystości weselnych i ślubów. Oferta obejmuje zdjęcia z przygotowań, błogosławieństwa, ślubu, przyjęcia weselnego do oczepin włącznie oraz zdjęcia plenerowe. W jednym z dostępnych pakietów otrzymujecie państwo minimum 400 zdjęć w formacie jpg, multimedialną prezentację wraz z podkładem muzycznym oraz 100 zdjęć w formacie 15x23 w eleganckim albumie, 10 zdjęć w formacie 20x30 oraz prywatną galerię internetową.

Strona o zwierzętach

Katalog stron
Data dodanie:
11 lut 2011
Typ:
Portal
Prosta
Kolor:

O stronie:

Umieszczona w sieci witryna internetowa o nazwie Przyrodnicza Platforma Internetowa Zoowioska powstała w głównej mierze z myślą o wszystkich tych, którzy poszukują informacji dotyczących kotów i psów jak też uznanych ras tych zwierząt. Zawiera dużą dawkę wiedzy opowiadającej o hodowli kotów i psów rasowych, mnogość zdjęć zamieszczanych w różnych galeriach, a także poradniki dla właścicieli . Natomiast nie jest poświęcona jedynie kotom i psom rasowym. Rozkwit platformy jest ukierunkowany na tematykę związaną z wieloma innymi gatunkami zwierzaków oraz przyrodą w ogóle. W portalu udostępniamy dodatkowo moduł ogłoszeniowy, w którym drobne, nie promowane ogłoszenia mogą być zamieszczane bez ponoszenia kosztów.

Agroturystyka

Katalog stron
Data dodanie:
13 lut 2011
Typ:
Portal
Kolor:

O stronie:

Portal Agroturystyczny24.pl dostarcza kompleksowej informacji o turystyce wiejskiej w Polsce. Baza ofert agroturystycznych zapisanych w serwisie przyczynia się do łatwej komunikacji z właścicielami gospodarstw agroturystycznych. Wpisy na portalu dostarczają informacji o danych teleadresowych, opisy atrakcji turystycznych, mapkę dojazdu, galerię zdjęć oraz reklamy w formie video. Interesująco wygląda również dział będący poradnikiem dla wszystkich turystów wiejskich. Zapraszamy – Agroturystyczny24.pl

Portal kurortów polskich

Katalog stron
Data dodanie:
15 lut 2011
Typ:
Portal
Prosta
Kolor:

O stronie:

Portal kurortów polskich to przewodnik po uzdrowiskach i wartościowych turystycznie miejscowościach. Stale aktualizowane informacje o ofertach leczniczych, wypoczynkowych, rekreacyjnych i rehabilitacyjnych. Portal szeroko informuje również o zdrowiu i urodzie, medycynie estetycznej, ośrodkach SPA, produktach leczniczych. Na stronach funkcjonują programy obsługi wprowadzanych kart rabatowych. "Kurort Polski". Turystyka zdrowotna to dynamicznie rozwijająca się gałąź gospodarki, emitująca coraz większą ilość informacji. Użytkownicy portalu - osoby troszczące się o swoje zdrowie - traktują to sieciowe miejsce jako pełną platformę informacyjną.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos