Kolor: Pomarańczowy

Hotel w Poznaniu

Hotel w Poznaniu
Data dodanie:
30 maj 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Hotel Max, obok Poznania oferuje zintegrowanie sprzyjających propozycji na terenie wnętrza oraz w sferze lokalizacji. Jest realizacją innowacyjnej budowy oraz wytworności odnośnie urządzenia pomieszczeń. Został zbudowany z wykorzystaniem wytrzymałych surowców. Oryginalna szklana konstrukcja zadecydowała o nazwaniu obiektu „Szklanym domem”. Ten hotel w Luboniu to wspólny sukces lokalnych władz oraz firmy Budmax. Dojechanie do niego ułatwia wygodne umiejscowienie przy węźle komunikacyjnym, zespalającym ważne szlaki wielkopolski. Dla hotelu istotna jest m.in. droga A2. Z kolei poznański dworzec PKP mieści się w odległości 9 km. Może stanowić doskonałą bazę dla osób zwiedzających i gości biznesowych.

Kruszywo betonowe i dolomitowe Sasbud

Hotel w Poznaniu
Data dodanie:
10 cze 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Usługa kruszenia gruzu budowlanego kruszarką szczękową firmy PEGSON napędzaną silnikiem spalinowym, posiadającą elektromagnes usuwającą zbrojenie z kruszywa oraz boczny taśmociąg usuwający zbędne frakcje piaskowe. Z uwagi na niezależny napęd, kruszarka może pracować w terenie. Wydajność kruszarki wynosi od 60 do 180 ton na godzinę, w zależności od rodzaju kruszonego materiału.

Wizualizacje tworzone na zamówienie

Hotel w Poznaniu
Data dodanie:
11 cze 2011
Typ:
Prosta
Firmowa
Kolor:

O stronie:

3DLive: kompleksowa reklama inwestycji poprzez wizualizacje architektoniczne 3d. Dotyczy prezentacji obiektów np. osiedla mieszkaniowego. Firma 3D Live posiada wieloletnie doświadczenie - wysoka jakość wykonania i innowacyjne materiały. Katalogowe wizualizacje architektoniczne tworzone na zamówienie, nowoczesna wizualizacje 3D, filmy z wnętrz projektowanych pomieszczeń, architektura i wystrój wnętrz, tworzenie modeli w przestrzeni 3D. wizualizacja na zlecenie - współpracujemy z architektami. Zapraszamy do skorzystania z oferty - projekt architektoniczny w celu zaaranżowania przestrzeni, rzuty pomieszczeń.

Public relations

Hotel w Poznaniu
Data dodanie:
16 cze 2011
Typ:
Portal
Forum
Kolor:

O stronie:

Z myślą o wszystkich zainteresowanych tematyką Public Relations powstał portal Newsline.pl. Stanowi kompleksową bazę danych, dostarczająca zarówno informacje, porady ekspertów, działających w branży PR, jak i dane na temat sprawdzonych agencji PR. Dzięki witrynie można na bieżąco śledzić zmiany, trendy dotyczące środowiska i poszerzać swoja wiedzę. Podjęcie dyskusji umożliwia forum, gdzie można wypowiadać się na tematy związane z branżą.

Karma dla psa

Hotel w Poznaniu
Data dodanie:
24 cze 2011
Typ:
Sklep
Kolor:

O stronie:

Pierwszorzędnej jakości składniki umieszczone w karmie w dużym stopniu działają na kongruentny rozwój narządów zmysłów dowolnego zwierzaczka. Wierzymy w skorzystanie z polecanych pokarmów dla min. kotów. Bardzo pokaźna przyswajalność pokarmu zapewnia wydzielanie małych i odpowiednio uformowanych odchodów o nieintensywnym zapachu. Odpowiednia karma zagwarantuje właściwy rozwój Twojego pupila. Omawiana firma funkcjonuje od 7 lat. Od 2 lat prowadzimy sklep internetowy w którym popularyzujemy wartościowe pokarmy dla zwierząt. Sugerowane karmy pozwalają na małym pieskom bezzwłoczne przejście z jedzenie matczynego na posiłkowanie pokarmów stałych. Nieprzerwane ulepszenia z dziedziny jakości polecanych karm, prowadzą nas do bezwarunkowego profesjonalizmu.

TRAVELME

Hotel w Poznaniu
Data dodanie:
03 lip 2011
Typ:
Prosta
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Świadczymy usługi polegające na wyszukiwaniu najciekawszych informacji turystycznych, a następnie przedstawiamy je jako plan podróży, który Wy realizujecie tak jak lubicie. Gwarantujemy przy tym rzetelność i dokładność. Zajmiemy się znalezieniem transportu (tanie loty, pociągi, samochody, autobusy, promy, itp.) zakwaterowania, wycieczek, a ponadto dostarczymy informacje o lokalnych atrakcjach, zabytkach, muzeach, restauracjach, festiwalach, klubach wraz z mapami dojazdu i cenami. Dodatkowo na życzenie klienta dokonamy rezerwacji.

Design wnętrza

Hotel w Poznaniu
Data dodanie:
06 lip 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Lewandowski Architektura Wnętrz ma spore doświadczenie w projektowaniu wnętrz. Wykonane przez firmę Lewandowski projekty pozwalają wierzyć, że jest to firma profesjonalna, a aranżacja wnętrz stoi na wysokim poziomie. Nad wystrojem wnętrza pracuje kadra specjalistów, którzy uwzględniają wymagania Klientów, przygotowując rewelacyjny design wnętrza. Biura, obiekty mieszkalne, wille i inne interiery to wnętrza z sukcesami projektowane i aranżowane przez firmę Lewandowski Architektura Wnętrz. Satysfakcja gwarantowana.

Fototapety

Hotel w Poznaniu
Data dodanie:
06 lip 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Sztukateria i tynki ozdobne to dwa popularne sposoby na wykończenie wnętrza w fascynujący sposób. Sztukaterie są bardzo stylowymi dekoracjami, które umieszcza się na ścianie oraz suficie. Przybierają one postać gzymsów, listew, różnego rodzaju profili, a także rozet sufitowych.Zarówno tynki dekoracyjne, jak i sztukateria są dobrym pomysłem na prawdziwą aranżację wnętrza. Może to być mieszkanie, dom, hotel, gabinet prezesa firmy itd. Fototapety oraz tapety ścienne przeżywają swoją drugą młodość.

Oświetlenie ledowe

Hotel w Poznaniu
Data dodanie:
06 lip 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Sklep www przedsiębiorstwa Foch dysponuje obszerną ofertą lamp, które mają różne zastosowania. Sprzedajemy między innymi łańcuchy świetlne, oświetlenie ledowe oraz eleganckie oświetlenie sufitowe znanych firm takich jak: Kanlux, Spotline i Skoff. Siedzibą firmy są Różyny. Dokładamy starań, aby obsługa klienta była na najwyższym poziomie. W przypadku, gdy dany produkt jest niedostępny w aktualnej ofercie, można go zamówić drogą mailową.

Produkcja butelek z tworzyw sztucznych

Hotel w Poznaniu
Data dodanie:
11 lip 2011
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Opakowania z tworzyw sztucznych są tak powszechne, że trudno ich nie zauważyć. Coraz więcej produktów pakujemy właśnie w ten sposób. Nie tylko żywność, ale także sprzęt elektroniczny, zabawki, ubrania i wiele innych. Opakowania z PP mogą być przetwarzane kilkanaście razy, dlatego są przyjazne dla środowiska. Wszystkiego o opakowaniach dowiesz się na stronie producenta. Zapraszamy.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos