Kolor: Pomarańczowy

Wyprawy w Alpy Berneńskie

Wyprawy w Alpy Berneńskie
Data dodanie:
03 maj 2011
Typ:
Portal
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Wyprawy w góry są bardzo urokliwe, niemal dla wszystkich niezapomniane. Kto raz spróbuje, nie będzie mógł przestać myśleć o przepięknych widokach, jedynych w swoim rodzaju terenach. Biuro APTER pomaga w wyprawach górskich. Organizuje ponadto wypoczynek dla grup młodzieżowych, dziecięcych. Polecamy trekkingi w Alpach, Górach Skandynawskich, Pirenejach, Apeninach i innych górach Europy.Zapraszamy także na narty.

Wyroby lecznicze z gorczycy

Wyprawy w Alpy Berneńskie
Data dodanie:
06 maj 2011
Typ:
Sklep
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Producent naturalnych produktów leczniczych proponuje materace, poduszki, opaski, pasy, woreczki, siedziska zrobione według swoich zamysłów uwarunkowanych na długiej doświadczeniu oraz wiedzy związanej z skomplikowanymi, krytycznymi schorzeniami. Wyroby wykonane i wypełnione są kompletnie tylko z naturalnych składników. W zależności od towaru i przeznaczenia podstawowym wypełnieniem jest gorczyca, następnie bursztyn, łuska gryki, łuska prosa i łuska orkiszu. Materiał użyty do naszych wyrobów jest w 100% naturalny, głównie bawełna. Wszystkie artykuły mają zastosowanie terapeutyczne i jak również zaradcze. Szczególnie gorczyca, bursztyn czy łuska gryki i orkiszu posiadają mocne właściwości lecznicze znane i używane od tysiącleci. Zalecane w szczególności na: bóle głowy, migrenę, reumatyzm, gościec, stawowy, zwyrodnienia stawów i kręgów szyjnych, różne problemy związane z kręgosłupem, układem pokarmowym, krążeniem. Solidnie wzmacniają ciało dzięki temu jest nieporównywalnie odporny na dolegliwości. Ludzie zdrowe stosujące profilaktycznie na co dzień tego typu produkty rzadziej przeziębiają się, są bardziej odporne na różnego typu choroby.

Wycieczki objazdowe

Wyprawy w Alpy Berneńskie
Data dodanie:
13 maj 2011
Typ:
Firmowa
Portal
Kolor:

O stronie:

Wycieczki objazdowe oferowane przez biuro podróży Amida pozwolą Państwu przeżyć niezapomniane chwile w wielu niezwykłych zakątkach Europy i Świata. Oferujemy wycieczki w dwóch opcjach, tj. samolotowe i autokarowe. Poza wycieczkami objazdowymi, mamy także wczasy w Bułgarii, które są naszą specjalnością. Posiadamy mnóstwo obiektów w dwóch pięknych miastach bułgarskich Sozopol i Primorsko. Co rocznie wyjeżdżają z nami rzesze stałych klientów. Jeżeli nie byli Państwo w Bułgarii, to powinna Państwa przekonać piękna słoneczna pogoda, wyśmienita bułgarska kuchnia, piaszczysta plaża i niezapomniane widoki. Szczegółowa oferta znajduje się oczywiście na naszej stronie internetowej. Chętnie odpowiemy osobiście na wszystkie Państwa pytania, dlatego zapraszamy do naszego biura w Bielsku-Białej.

Meble dębowe

Wyprawy w Alpy Berneńskie
Data dodanie:
23 maj 2011
Typ:
Firmowa
Blog
Kolor:

O stronie:

Jeśli nie możecie Państwo nigdzie znaleźć mebli o jakich marzycie, stworzymy je na zamówienie. Wybierzcie odcień, rodzaj drewna i rozmiar, a postaramy się wedle Waszych danych wyprodukować stabilny sprzęt. Posiadamy ogromne doświadczenie – konstruujemy meble według projektu klientów do hoteli, moteli, gospodarstw agroturystycznych, obiektów sakralnych i terenów publicznych. W galerii fotografie wykonanych przez nas sprzętów nietuzinkowych. Zachęcamy do zgłaszania się do nas z pytaniami i przesyłania projektów czy szkiców. Zapewniamy przewóz bezpieczny i na czas.

Psycholog Warszawa

Wyprawy w Alpy Berneńskie
Data dodanie:
23 maj 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Kompetencji specjaliści ds. zdrowia psychicznego w Warszawie– ekipa lekarzy, psychologów, psychoterapeutów i seksuologów – oferują swoją pomoc potrzebującym. Leczenie zaburzeń emocjonalnych i psychicznych przyjmuje kształt konsultacji, psychoterapii czy treningu. Po zgłoszeniu się pacjenta do Instytutu Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości, specjaliści decydują, jaka forma działań będzie dlań najlepsza. Dbamy o zachowanie wyważonych proporcji między leczeniem farmakologicznym a wsparciem terapeutycznym. Zapraszamy osoby dorosłe, dzieci i młodzież. Rejestracja w recepcji od 8 do 20.30. Komfortowy ośrodek Instytutu ulokowany jest w sąsiedztwie Ronda ONZ, jest przyjazny osobom niepełnosprawnym.

Zlecenia budowlane

Wyprawy w Alpy Berneńskie
Data dodanie:
25 maj 2011
Typ:
Portal
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Tu znajdziesz zlecenia budowlane dla firm na usługi budowlane, remonty i wykończenia wnętrz, budowę domów, tynki i elewacje, prace brukarskie, murarskie z Warszawy , Poznania , Gdańska , Szczecina , Wrocławia , Krakowa, Łodzi i Katowic. Wszystkie zlecenia budowlane podlegają kontroli operatora i są aktywne do 7 dni niezależnie od decyzji zleceniodawcy

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wyprawy w Alpy Berneńskie
Data dodanie:
25 maj 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Zdarza się często, że planujesz wyjazd i potrzebujesz do jazdy samochodu? Twój samochód jest niesprawny i chcesz zamienić je na jakiś czas? W takiej sytuacji powinieneś wejść na naszą stronę i poznać to co oferujemy. Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem samochodów na różnych warunkach, tak aby jak najszersze grono konsumentów mogło przystać na podpunkty umowy. Posiadamy w ofercie mnóstwo samochodów o zróżnicowanym przeznaczeniu, oraz o różnych cenach zakupu. Poza tym zajmujemy się dużymi zamówieniami, takimi jak zarządzanie flotą. Jeżeli chciałbyś zadać nam pytanie, zachęcamy do rozmowy z firmowym konsultantem.

Nakrętki i śruby

Wyprawy w Alpy Berneńskie
Data dodanie:
27 maj 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Stalmut – katalog śrub, wyrobów śrubowych i innych elementów złącznych. W ofercie posiadamy różne rodzaje śrub, nakrętki, wkręty, blachowkręty, opaski zaciskowe, obejmy, wiertła, elektrody, tarcze ścierne, nity, podkładki, wiertła do betonu, wiertła do metalu.

Skup aut Łódź

Wyprawy w Alpy Berneńskie
Data dodanie:
27 maj 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Od wielu lat z powodzeniem prowadzimy skup samochodów za gotówkę. Profesjonalizm naszych konsultantów sprawia, że wycena samochodu jest zawsze perfekcyjna. Staramy się zawsze klientom oferować cenę zbliżoną do średniej krajowej. Firma Skup Samochodów w Łodzi skupuje wszelkie modele samochodów, niezależnie jakiego producenta, wyprodukowane w latach 1990 – 2010. Bierzemy pod uwagę także pojazdy lekko poobijane i zabrudzone, bez przeglądu technicznego i ważnego ubezpieczenia. Skupujemy auta osobowe, ciężarowe, terenowe i busy. Gwarantujemy szybkie przeprowadzenie transakcji. Istnieje możliwość sprzedaży auta w dzień zgłoszenia. Wypracowaliśmy wysokie standardy pracy. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji i miła i profesjonalną obsługę klienta.

Biuro Podróży Digitur

Wyprawy w Alpy Berneńskie
Data dodanie:
27 maj 2011
Typ:
Portal
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Biuro Podróży DIGITUR oferuje wyjazdy do Państw położonych na Półwyspie Bałkańskim, tzn. do Czarnogóry, Chorwacji, Grecji a także Bułgarii, a także do Norwegii, Włoch, Polski. W swojej propozycji posiadamy bardzo atrakcyjne oferty, zwłaszcza do Norwegii. Dlaczego tam warto się wybrać? Bowiem Norwegia to ojczyzna wikingów, najpiękniejszej w Europie naturze, suszonego dorsza, zorzy polarnej i nie zachodzącego latem słońca. To naturalnie kraj fiordów - niezwykłych, bajkowych tworów przyrody, które występują jeszcze tylko na Islandii i w Nowej Zelandii. Kraj potrafiący poszczycić się fantastycznymi skoczkami narciarskimi i ojczyzna wielu sportów zimowych. Norwegia to jednak nie tylko fiordy, wodospady i lodowce. Życie kulturowe toczy się przede wszystkim w dużych miastach.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos