Kolor: Pomarańczowy

Sushi Warszawa

Sushi Warszawa
Data dodanie:
02 lut 2012
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Witamy w nowo otwartej restauracji Senso Suhi, oferującej niecodzienne smaki i pyszną atmosferę. Bogate menu, oparte na potrawach kuchni japońskiej oraz miła obsługa sprawia, że odwiedza nas coraz więcej gości.
Istnieje możliwość wynajęcia części bądź całości lokalu z przeznaczeniem na spotkania biznesowe bądź prywatne. W ofercie także dostawa do domu.
Zapraszamy do Kraju Kwitnącej Wiśni – teraz na Mokotowie!

Meble biurowe Poznań

Sushi Warszawa
Data dodanie:
02 lut 2012
Typ:
Firmowa
Blog
Kolor:

O stronie:

Najważniejszym obszarem działań firmy JANTOM jest urządzanie i kompleksowe wyposażanie w meble biur i obiektów hotelowo-pensjonatowych. Realizowane są też zamówienia pod klucz lub w oparciu o projekt klienta. Tworzywa, z których wykonuje się meble wyróżnia wysoka jakość. Meble objęte są 2-letnią gwarancją. Na stronie internetowej jantom.com.pl do wglądu wzorcowe łóżka hotelowe i meble biurowe. Poznań, kontakt: biuro@jantom.com.pl.

doradztwo podatkowe

Sushi Warszawa
Data dodanie:
03 lut 2012
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Biuro Rachunkowo-Prawne Abicus. Sp. z o.o. od lat świadczy całościowe usługi dla spółek oraz osób prywatnych. Wszystkie procesy księgowe dopasowane są poszczególnie do wymagań klienta, co obniża koszty, jak i pogłębia skuteczność. Ważnym atutem Abicus jest kompleksowość oferty - tak usługi księgowe, jak i prawne. Przez co oferuje kompleksowe usługi outsourcingowe dla swoich klientów. Tak więc, nie tylko rachunkowość, ale i wsparcie przy tworzeniu spółek i wiele innych czynności doprowadzić może za Ciebie i Twoją firmę Biuro Abicus. Przekonaj się również i Ty ile zyskasz dzięki współpracy z Abicus.

Tonery HP oraz Canon

Sushi Warszawa
Data dodanie:
05 lut 2012
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Firma Drukton Service z siedzibą Kraków prowadzi działalność związaną z zaopatrywaniem biur w materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych. Wykonujemy regenerację pustych kaset tonerów firmy HP oraz Canon. Napełnianie tonerów odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów na każdym etapie produkcyjnym. Nasze regenerowane tonery posiadają porównywalne parametry techniczne jak oryginalny toner OEM. Drukarki, jak każde urządzenie z czasem ulega zużyciu mechanicznemu, bądź awarii. W związku z powyższym posiadamy serwis urządzeń drukujących, gdzie wykonujemy: naprawa, konserwacja oraz czyszczenie drukarek.

Drzwi szklane

Sushi Warszawa
Data dodanie:
06 lut 2012
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

W pracowni Olech Glass Studio każdy odnajdzie coś dla siebie. Pracownia Tworzy w szkle, ich specjalność to drzwi szklane różnorodnego rodzaju jak i koloru. Projektuje różnorakie konstrukcje w których światło rozchodzi się w sposób fascynujący tworząc wielorakie co więcej zadziwiające złudzenie spostrzeganej rzeczy. Za sprawą ich szkłu wszelkie wnętrze błyśnie ewolucją i innością. Nasze miasto to Wrocław natomiast projektujemy na całą Polskę. Impulsy jakie napływają nam do głowy podczas projektowania są niezliczone. Nieprawdopodobne konstrukcje używaja w większości wypadków w aranżacji wnętrz mieszkań jak i biur. Profesjonalizm jaki stawiaja w szkło pozwala im na sporządzenie najpiękniejszych ozdoby do wnętrz. Szkło artystyczne w architekturze stało się dla nich pasją którą najlepiej odzwierciedla stworzona szklana rzeźba np. imitująca część przyrody, zwierzęta, postaci ludzkie bądź takie jak powszednie płytki łazienkowe w zarysie rzeźb. Zapraszamy na paginę www.olech-studio.pl w celu obejrzenia zdjęć i szkiców.

Tworzenie stron Lubliniec

Sushi Warszawa
Data dodanie:
08 lut 2012
Typ:
Prosta
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Strona firmowa Agencji Interaktywnej Web-labor zajmującej się tworzeniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem - statyczna strona HTML z dynamicznymi elementami jquery (galeria zdjęć, slider). Bez elementów FLash.

sklep narty

Sushi Warszawa
Data dodanie:
17 lut 2012
Typ:
Sklep
Kolor:

O stronie:

Lubisz uprawiać sport w górach? W takim razie z pewnością poszukujesz wysokiej jakości wyposażenia. W sklepie internetowym WildSports kupisz prawdopodobnie wszystko co łączy ze sobą szeroko pojętą turystykę górską. Na asortyment sklepu składają się m.in. rowery górskie, deski snowboardowe, ochraniacze i rakiety śnieżne. Ponadto buty trekkingowi, bielizna termoaktywna, spodnie oraz wiele innych zestawów odzieży potrzebnych do ochrony ciała w trudnych zimowych warunkach. W sklepie nie brakuje też namiotów, toreb, sprzętu wspinaczkowego i wielu innych akcesoriów. Z WildSports bez problemu wybierzesz się pod namiot.

Szkolenia wdrożenia czj infox

Sushi Warszawa
Data dodanie:
21 lut 2012
Typ:
Blog
Kolor:

O stronie:

Firma Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. świadczy usługi w zakresie specjalistycznych szkoleń i usług konsultingowych dla zakładów pracy. Prowadzimy szkolenia oraz wdrożenia na obszarze całego kraju z główną siedzibą w Krakowie. Oprócz prowadzonych przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. szkoleń przeprowadzamy audity m.in. audyt ochrony danych osobowych, świadczymy usługi doradcze, wdrażamy przede wszystkim systemy Zarządzania Jakością, Środowiskiem, HACCP, Bezpieczeństwa Informacji. Polecamy szczególnie organizowane przez naszą firmę szkolenia otwarte z zakresu ochrony danych osobowych, szkolenia ISO 9001, 14001, szkolenia z prawa ochrony środowiska a także systemu HACCP. Misja firmy polega przede wszystkim na dostarczeniu wiedzy kierownictwu oraz pracownikom, która pozwoliłaby organizacjom skutecznie osiągać cele, zwiększać swoją konkurencyjność i wydajność. Spółka jest akredytowana przy PARP, przy Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie pod numerem 2.12/00084/2007.

Szkoły Policealne Rzeszów

Sushi Warszawa
Data dodanie:
22 lut 2012
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Centrum Oświata w Rzeszowie zapewnia szeroką ofertę, w ramach której występują: szkoły policealne, zajęcia językowe oraz kurs fotografii. Zakres prowadzonych u nas kursów językowych jest szeroki i nieustannie polepszamy ofertę. Posiadamy odpowiednio wyposażone, duże sale szkoleniowe i samych najlepszych wykładowców. Dużym zainteresowaniem darzone są takie zajęcia jak: kurs wizażu, okresowe szkolenia BHP, kursy kadry i płace, a także kursy dla sekretarek. Oferujemy także zajęcia przygotowania do prowadzenia własnej działalności. Biorąc udział w kursach nauki języków obcych można uzyskać specjalne rabaty.

Sprzątanie osiedli Warszawa

Sushi Warszawa
Data dodanie:
23 lut 2012
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą na sprzątanie osiedli. Jesteśmy firmą rodzinną wykonującą prace porządkowe od wielu lat. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, wyposażenie, a przede wszystkim starannie sprawdzonych pracowników, którzy zadbają o Państwa osiedle. Nasza usługa sprzątania osiedli jest oczywiście kompleksowa - wchodzą więc w grę wszelkie czynności związane z dbaniem o wizerunek osiedla. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www - zapraszamy.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos