Kolor: Niebieski

Garnki

Garnki
Data dodanie:
11 sty 2011
Typ:
Sklep
Blog
Kolor:

O stronie:

Le Creuset- francuski producent emaliowanych naczyń żeliwnych o świetnej kolorystyce i wzornictwie. Firma powstała w 1925r. na północy Francji w miejscowości Fresnoy-le-Grand, wykonuje naczynia żeliwne opierając się na wieloletniej wiedzy i doświadczeniu.
Le Creuset stosuje tradycyjne techniki (wiele operacji wykonywanych jest ręcznie) Każde naczynie jest odlewane w jednorazowej formie wykonanej ze sprężonego sypkiego piasku. Po uzyskaniu odlewu forma jest rozdrabniana, a piasek wykorzystywany do produkcjji nowych form.
Po oczyszczeniu i wygładzeniu form naczynia są poddawane wieloetapowemu procesowi emaliowania, suszenia i wypalania dzięki czemu produkt uzyskuje odporność na korozję i estetyczny niepowtarzalny kolor.  Obecnie firma wytwarza ok.75% światowej produkcji naczyń żeliwnych.

Profesjonalne pranie dywanów

Garnki
Data dodanie:
12 sty 2011
Typ:
Prosta
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Doczysta.eu proponuje profesjonalne usługi porządkowe. Naszą specjalnością i pasją jest pranie dywanów, czyszczenie wykładzin podłogowych i tapicerek meblowych. Zebraliśmy wiele doświadczeń w tej branży. Pozwala nam to zaoferować usługi najwyższej jakości, w przystępnych cenach. Sprzęt, na którym pracujemy jest w pełni profesjonalny i sygnowany najlepszymi światowymi markami. Używamy tylko najlepszych środków czyszczących dostępnych na rynku. Warszawa i jej bezpośrednie okolice to teren, na którym działamy i dojeżdżamy bez dodatkowych opłat.
Pamiętajmy, że w naszych dywanach i wykładzinach znajdziemy między innymi: roztocza, włosy, sierść zwierząt domowych, bakterie i grzyby, pozostałości pokarmu oraz zaschnięte płyny takie jak kawa, herbata i napoje. Wypierz dywan a pozbędziesz się tego typu zanieczyszczeń i odświeżysz je na długi czas.
Jakość pracy w każdym biurze uzależniona jest w dużym stopniu od przyjaznego otoczenia. Codzienne, profesjonalne sprzątanie biur, magazynów czy lokali usługowych pozwala pracownikom skupić się na swoich zadaniach. Skontaktuj się z nami, a my wycenimy usługi biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Sprzątamy codziennie lub jednorazowo np. pierzemy wykładziny czy myjemy okna.
Dywany i wykładziny czyste jak w dniu zakupu, lśniące okna i wnętrza. Uważamy, że na takie otoczenie zasługuje każdy z Nas, dlatego robimy wszystko, aby to urzeczywistnić. Wejdź na stronę www.doczysta.eu i zamów nasze usługi.

Pharmacovigilance

Garnki
Data dodanie:
13 sty 2011
Typ:
Firmowa
Prosta
Kolor:

O stronie:

Tylko u nas profesjonalna obsługa systemu Eudravigilance. Nasze możliwości pozwalają Nam na szybką rekrutację uczestników przeprowadzanych doświadczeń. Nasza firma oferuje profesjonalne opracowania z działu dokumentacji rejestracyjnej akcesoriów leczniczych. Oferujemy przedstawicielstwo firm w zakresie rejestracji leków. Stosujemy atrakcyjne rabaty cenowe. Systematycznie aktualizujemy teksty druków informacyjnych. Zapewniamy opracowania PSUR wraz z ważnymi raportami fachowca klinicznego. Proponujemy klientom szeroki pakiet usług. Posiadamy duże doświadczenie a także praktykę w realizowaniu badań. Realizujemy również tłumaczenia dokumentacji rejestracyjnej doniesień naukowych. Kładziemy szczególny nacisk na aktualne wymagania prawne. Główne Nasze atuty to odpowiedzialność oraz dynamika działania. Z każdym współpracujemy na każdym etapie badania. Na przestrzeni funkcjonowania zdobyliśmy wiele wyróżnień np: "Moja firma, moja przyszłość". Oferujemy także niekliniczne i kliniczne raporty w formacie CTD. Zabiegając o wysoką jakość usług wdrożyliśmy liczne udogodnienia. Klienci mogą liczyć na Naszą niezawodność. Okresowo powiększamy zakres Naszych usług. Oferta gwarantuje wykonanie całego badania czytelności materiału reklamowego. Naszą mocną stroną są opracowania kompletów druków informacyjnych (QRD). Charakteryzuje Nas indywidualne dopasowanie do klienta każdej usługi. Oferujemy zaawansowane projekty ulotek farmaceutycznych oraz ich wydruk.

Biuro Podróży Gdynia

Garnki
Data dodanie:
14 sty 2011
Typ:
Portal
Kolor:

O stronie:

Renomowane biuro podróży z Gdyni oferujące cieszące się zainteresowaniem wycieczki do różnych miejsc na świecie i w Europie. Lemon Travel to atrakcyjne wycieczki zagraniczne oraz wynajem autokarów i tanie bilety lotnicze i autokarowe. Biuro oferuje dostęp do swoich usług drogą elektroniczną.

Konica-Minoltaa

Garnki
Data dodanie:
19 sty 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, mamy Nowe, niższe ceny - Biuro-Styl - dzierżawa kserokopiarki bez ponoszenia kosztów ich zakup, wynajem, sprzedaż, naprawa, leasing kopiarek i serwis kserokopiarek - kopiarki Warszawa. Dzierżawa kserokopiarek - życzymy udanego korzystania z naszego serwisu. Sklep Kserokopiarki Canon - kserokopiarki używane z importu oraz nowe. Dzierżawa kserokopiarki - xero, urządzenia biurowe, wysokiej klasy kopiarki i kserokopiarki Canon. Serwis i dzierżawa kopiarek - kserokopiarka konica-minolta w Warszawie, mazowieckie. Posiadamy szeroki wybór modeli - kserokopiarki Warszawa. Używane z importu, niskie przebiegi - udzielamy pisemnej gwarancji. Także fabrycznie nowe, wynajem krótkoterminowy, proste i szybkie finansowanie.

Samotna w wielkim mieście

Garnki
Data dodanie:
19 sty 2011
Typ:
Blog
Prosta
Kolor:

O stronie:

Samotna w wielkim mieście to blog o życiu samotnych i nieśmiałych. Znajdziecie tutaj porady i felietony dla osób samotnych oraz informacje na temat mojej książki: "Zawstydzeni, czyli skazani na.. samotność", którą od kwietnia można kupić na terenie całego kraju. Opisuję tutaj życie osób chorobliwie nieśmiałych i ich perypetie dnia codziennego. Każdy singiel znajdzie tutaj dla siebie coś ciekawego.

Kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne

Garnki
Data dodanie:
20 sty 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Szkolenia bhp - Liwax Warszawa - posiadamy Status Ośrodka Szkoleniowego i Kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne. Pomożemy, doradzimy, opracujemy niezbędną dokumentację. Okresowe szkolenia bhp, ocena ryzyka zawodowego, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, outsourcing bhp. Rzetelnie sporządzona dokumentacja, odpowiednie środki profilaktyczne, wypadki. Proponujemy atrakcyjne ceny - kompleksowa i profesjonalna pomoc w przeprowadzeniu dochodzenia powypadkowego.

katalog stron www

Garnki
Data dodanie:
20 sty 2011
Typ:
Katalog
Kolor:

O stronie:

Katalog stron qstart.pl, w naszym katalogu stron www obecnie znajduje się mnóstwo interesujących i ciekawych serwisów z których każdy ma wiele ciekawych informacji do zaprezentowania. Katalog stron www.qstart.pl wyniesie twoją stronę na nowy poziom. Jeśli posiadasz stronę internetową nie może zabraknąć Cię w naszym katalogu – dzięki wpisom do katalogów jesteś w stanie na własną rękę pozycjonować swój serwis, nie musisz korzystać z pomocy innych osób. Katalog stron internetowych to również doskonała promocja nie tylko sklepu ale również marki którą dany sklep reprezentuje.

Wynajem Sal Wrocław

Garnki
Data dodanie:
25 sty 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

Wynajem sal, sala konferencyjna, sala szkoleniowa sala komputerowa Wrocław. Sale mieszczą się na I piętrze w budynku C.H. Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Sale idealnie nadają się do zorganizowania szkoleń, konferencji, wykładów, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych i spotkań biznesowych.
Proponujemy Państwu nowoczesną, ergonomiczną i klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 25 m2, dla sześciu osób i trenera/szkoleniowca oraz nowoczesną, ergonomiczną, przestronną salę szkoleniowo - komputerową o powierzchni 75 m2

Kredyty pożyczki

Garnki
Data dodanie:
25 sty 2011
Typ:
Firmowa
Prosta
Kolor:

O stronie:

Kredyty, pożyczki, karty kredytowe, konta bankowe, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, odszkodowania. W naszym serwisie poznasz, porównasz i zamówisz produkty finansowe, które najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Proponujemy wypełniać po klika wniosków różnych ofert, danego produktu. Dla zwiększenia szans i lepszego poznania ofert. To nic nie kosztuje a pozwala lepiej dopasować produkt do naszych potrzeb.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos