Kolor: Niebieski

Seriale Online

Seriale Online
Data dodanie:
21 lut 2011
Typ:
CMS
Portal
Kolor:

O stronie:

Tysiące seriali i filmów online czeka na Ciebie w serwisie internetowym Best-Film.pl. Wszystkie filmy online udostępnione za pośrednictwem naszego portalu internetowego są całkowicie za darmo i oczywiście bardzo dużej jakości. Jedyne co musisz zrobić to wybrać ulubione filmy i seriale i natychmiast masz możliwość ich oglądania, nawet bez rejestracji w serwisie. Best-Film.pl to prawdziwe darmowe kino online.

Przeprowadzki Wrocław

Seriale Online
Data dodanie:
22 lut 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Profesjonalna Firma specjalizująca się przeprowadzkami Wrocman z Wrocławia trudni się przeprowadzkami w rejonie kraju jak i zagranicą osób oraztowarów. Specjalnością działalności są przeprowadzki, przede wszystkim naobszarze Wrocławia, jednak zlecenia z pozostałej części Europy również nas interesują.


Przeprowadzki Wrocław oferowane przez firmę Wrocman, to oddzielne podejście do każdego klienta, by przedstawić dokładny koszt transportu musimy wiedzieć o ile km. oddzielone są punkty kursu jak i czas który będzie potrzebny na realizację usługi. Jeśli potrzebujesz również pomocy w postaci naszego pracownika do przenoszenia szaf i innego sprzętu do auta dostawczego i następnie pomoc w wyniesieniu go również możesz domówić taką usługę.

Precyzyjną specyfikację naszych aut jak i możliwych ładunków do przewiezienia odnajdziesz na stronie www wrocman.eu, tam też znajduje się oferta jak i dużo innych cennych danych, które powinny Ci być pomoce w wyborze działalności transportowej. Wrocman zapewnia,szybką,rzetelną, ubezpieczoną i bardzo miłą atmosferę co sprawia, iż jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie przeprowadzek i transportu na Dolnym Śląsku.Wrocman
Mariusz Szczygieł
ul. Popowicka 10/5
54-237 Wrocław
501 578 059
NIP: 894-193-96-30

Edukacja Internet Dialog

Seriale Online
Data dodanie:
25 lut 2011
Typ:
Portal
Blog
Kolor:

O stronie:

EiD to platforma służąca do wymiany poglądów i informacji na temat współczesnej edukacji. Kreujemy nową świadomość w postrzeganiu przez spoleczeństwo polskiej oświaty i wizerunku nauczyciela.
Nasze działania zmierzają do zbudowania aktywnej społeczności. Stawiamy na Social Networking w edukacji, wykorzystujemy e-video, e-learning, blogi, web 2.0.
Użytkownicy portalu umieszczają newsy i publikacje, biorą czynny udział w dyskusjach prowadzonych na forach oraz komentują zamieszczane treści. Każdy z nich współtworzy portal i przyczynia się do jego rozwoju.

Biuro rachunkowe Bielsko

Seriale Online
Data dodanie:
25 lut 2011
Typ:
CMS
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Biuro rachunkowe Ewi-Dor to jedno z najstarszych biur rachunkowych w okolicach Bielska-Białej. Swoje istnienie na rynku datuje od 1991 roku. Obsługuje podmioty gospodarcze, zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i spółki kapitałowe. Usługi biura rachunkowego Ewi-Dor obejmują prowadzenie księgowości firmy, ale także doradztwo w zakresie finansów, które są najważniejszą stroną działalności w każdym przedsiębiorstwie. Pracownicy biura rachunkowego Ewi-Dor to specjaliści najwyższej klasy, którzy cały czas poszerzają i aktualizują swoją wiedzę.

Weterynarz Częstochowa

Seriale Online
Data dodanie:
26 lut 2011
Typ:
Portal
Flash
Kolor:

O stronie:

Witamy na portalu na którym znajdują się adresy większości lecznic w dużych miastach Polski: weterynarz Częstochowa, weterynarz Katowice czy weterynarz Białystok. Znajdą tu Państwo również dane kontaktowe do weterynarz Lublin i weterynarz Słupsk. Całodobowe lecznice dla zwierząt z rejestracją on-line.

Konfekcjonowanie

Seriale Online
Data dodanie:
28 lut 2011
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

CUP - PAMAR to działalność usługowa która wykonuje usługi pocztowe(pakowanie, druk masowy, kopertowanie, obsługa korespondencji) oraz zajmujemy się również konfekcjonowaniem i wysyłką mailingu.

Szczeble działania na jakie można sklasyfikować nasze nasz projekt wykonania usługi:
Przygotowanie i wysyłka materiałów mailingowych,
Codzienna lub cykliczna obsługa poczty i przesyłek wychodzących,
Pomoc wysyłkowa sklepów online, wydawnictw i innych firm.


Usługi pocztowe Pamar to fachowcy którzy właściwie obsłużą Twoją działalność wszystkimi usługami związanymi z wysyłką masową. Pamar Sp. z o.o Zakład Pracy Chronionej działa na rynku od 1996 roku, w tym okresie wykonano bardzo duże zaplecze w obsłudze przesyłek, w magazynie, w rozdzielniach i punktach spedycyjnych przesyłek. Usługi pocztowe - PAMAR zatrudnia dziesiątki pracowników którzy posiadają odpowiednią praktykę, nabyte podczas współpracy z Pocztą Polską, która pozostaje naszym priorytetowym klientem do czasu teraźniejszego. Usługi pocztowe PAMAR to działalność dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Współpracuje przede wszystkim z firmami.

Ubranie antyelektrostatyczne

Seriale Online
Data dodanie:
02 mar 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

W naszej ofercie znajdziecie Państwo odzież roboczą np.ubranie antyelektrostatyczne,ubranie spawalnicze,ubranie dla pilarza,odzież ochronną, obuwie robocze, obuwie medyczne, posiadamy kompleksowe wyposażenie BHP i PPOŻ, a także wiele innych produktów związanych z ochroną pracownika. Najważniejszą dewizą naszej firmy jest satysfakcja naszych klientów z sprzedawanych przez nas produktów. Każdy klient traktowany jest indywidualnie dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług jest na bardzo wysokim poziomie. Nasze atuty to: wysoka jakość produktów, korzystne warunki płatności, atrakcyjne ceny, rozbudowana sieć przedstawicieli, dowóz towaru do klienta, miła i fachowa obsługa, doradztwo i konsultacje. Hurtownia Polwex - Świat BHP

Gant Development S A

Seriale Online
Data dodanie:
04 mar 2011
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Spółka jest holdingiem kilkudziesięciu spółek celowych prowadzących działalność deweloperską i budowlaną. Aktywność deweloperska koncentruje się na budowie lokali mieszkalnych i usługowych, a także sprzedaży i zarządzaniu wybudowanymi nieruchomościami. Obecna jest w siedmiu polskich miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków, Opole i Polanica Zdrój. To jedyny deweloper, którego działalność można uznać za ogólnopolską.

darmowe ebooki

Seriale Online
Data dodanie:
08 mar 2011
Typ:
Prosta
Blog
Kolor:

O stronie:

W ostatnim czasie na polskim rynku wydawniczym nastąpił prawdziwy przełom. Chodzi mianowicie o proces wydawania książek, który zmienia się w bardzo szybkim tempie. Obecnie, bowiem większość literatury lub tez książek tematycznych wydawanych jest pod dwiema postaciami. Jedna w postaci normalnej książki drukowanej, która trafia do bieżącej sprzedaży druga zaś w postaci elektronicznego, ebooki, który trafia do sieci. Tą drugą formę najczęściej przechwytują portale zajmujące się rozpowszechnianiem darmowych ebooków i udostępniają go bardzo szybko swoim czytelnikom. Na Moim blogu znajdziesz również tego typu informacje w formie ebooka jak i audioboka . Gdzie możesz słuchać gotowych nagrać lektora . Wystarczy tylko że wejdziesz na blog , a na pewno Ci się spodoba.

Tonery

Seriale Online
Data dodanie:
10 mar 2011
Typ:
Sklep
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Nie wiesz, gdzie kupić wielofunkcyjną drukarkę? Gdzie nabyć toner? Odpowiadamy. Na stronie www.tonershop.pl. Nasz atut to ogromna oferta i dobra cena - tusze, tonery, folie do faksów, urządzenia drukujące HP, Lexmark, Epson, Oki i nie tylko.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos