Kolor: Czarny

Dagmara Photography

Dagmara Photography
Data dodanie:
24 wrz 2010
Typ:
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Strona prezentująca galerie zdjęć utalentowanej fotograf Dagmary. Strona zawiera zbiór zdjęć autorki podzielony na 3 kategorie. Zachęcam do przeglądania doskonałej jakości zdjęć z wielu zakątków świata. Strona posiada bardzo prostą i subtelną grafikę, która nie przysłania podstawowego elementu strony, czyli galerii autorki.

GLUE Interactive

Dagmara Photography
Data dodanie:
26 wrz 2010
Typ:
Portfolio
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Strona firmowa GLUE Interactive, belgijskiej agencji interaktywnej specjalizującej się w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych. Strona charakteryzuje się rewelacyjnym, prostym wyglądem i doskonałą czytelnością.

Tworzenie stron internetowych

Dagmara Photography
Data dodanie:
26 wrz 2010
Typ:
Firmowa
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Strona prezentująca ofertę i portfolio firmy Xelos, zajmującej się projektowaniem i wykonywaniem stron internetowych oraz autorskich aplikacji bazodanowych. Nasze standardowe rozwiązania posiadają system zarządzania treścią (CMS) oraz wsparcie dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). W naszej ofercie znajduje się wykonywanie: stron internetowych, wizytówek, blogów, sklepów internetowych i aplikacji internetowych.

South Side Motors Group

Dagmara Photography
Data dodanie:
11 paź 2010
Typ:
Firmowa
Wizytówka
Kolor:

O stronie:

South Side Motors Group jest renomowaną firmy, która zajmuje się sprzedażą importowanych pojazdów i motocykli sportowych z najlepszych marek w segmencie premium. Oprócz oferowania swoim klientom kompletnych usług w swoim zakresie zajmuje się sprzedażą części dla rowerzystów, części samochodowych i innych akcesorii motoryzacyjnych.

Special Services- ochrona osób i mienia

Dagmara Photography
Data dodanie:
14 paź 2010
Typ:
Firmowa
Flash
Kolor:

O stronie:

Special Services to firma ochroniarska wykonująca szeroko rozumiane usługi ochrony mienia, ochrony osiedli mieszkaniowych i innych obiektów oraz osób. Misją i priorytetem naszej firmy jest ciągłe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa naszych potencjalnych klientów. Dlatego staramy się doskonalić w dziedzinie zarówno fizycznej ochrony mienia, osób, oraz obiektów znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego wychodząc tym samym na przeciw potrzebom naszych klientów.

Grafika 3D 2D Senderski Jarosław

Dagmara Photography
Data dodanie:
15 paź 2010
Typ:
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Senderski Jarosław portfolio. Zawiera prace z zakresu grafiki 2d, 3d, projektowania stron oraz animacji komputerowej. Autorem prac jest grafik Senderski Jarosław, można go spotkać w Rzeszowie i okolicach. Do prac wykorzystuje oprogramowanie Adobe Photoshop, adobe Illustrator, autodesk 3ds Max.

Od autora:
Nazywam się Senderski Jarosław i jestem grafikiem komputerowym. Studiuję na 5 roku kierunku Informatyka i Ekonometria w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ukończyłem również specjalność Grafika i animacja komputerowa na Purde University Indianapolis.

Na co dzień pracuję jako grafik komuterowy dla B & P Engineering oraz współpracuję z kilkoma firmami, które zlecają mi wykonywanie projektów graficznych. Doświaczenie, które zdobywam pozwala mi rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności oraz poznawać wiele nowych możliwości i zagadnień.

Moją specjalnością jest grafika 3D. Właśnie w tej dziedzinie staram się rozwijać najbardziej, rozszerzając swoje umiejętności w kierunku projektowania wnętrz oraz architektury i urbanistyki.
Umiejętności szlifuję również projektując wszelakiego rodzaju fotomontaże. Zajmuję się również, opracowywyaniem identyfikacji wizualnej (logo, strony www, bannery reklamowe, katalogi produktów, foldery reklamowe) oraz przygotowywaniem materiałów do druku.

W moim portfolio prezentuję jedynie część moich prac oraz umijętności. Jeżeli ktokolwiek z Państwa ma wszelkiego rodzaju propozycje współpracy, uwagi lub spostrzeżenia, to serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną.

Properties and Construction

Dagmara Photography
Data dodanie:
26 paź 2010
Typ:
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Firma C&M Properties and Construction zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem dostosowywanych dla klientów domków jednorodzinnych. Firma wspólnie z klientami tworzy plan realizacji, po czym podaje pełne koszty wykonania domku ostatecznie przechodząc do fazy produkcji.

Pogoda Lublin

Dagmara Photography
Data dodanie:
02 lis 2010
Typ:
Portal
Prosta
Kolor:

O stronie:

Jak jest lato, trzeba się lekko ubrać. Jak jest zima, odwrotnie ! Sezony się zmieniają i pogoda tak samo. U nas, będziesz wiedział jaka jest Pogoda w Lublinie. Aktualna pogoda, długoterminowa pogoda (10dni), pogoda na jutro, na dziś... Idealna strona jak masz ochotę wiedzieć jaki będzie niebo w Lublinie. Dodaj naszą stronę do ulubionych i sprawdź co dziennie jak jest pogoda.

fotografia Szczecin - dzieci Szczecin

Dagmara Photography
Data dodanie:
03 lis 2010
Typ:
Portfolio
Kolor:

O stronie:

www.fotografiaszczecin.pl - jest witryną w całości poświęconą usługom fotograficznym na terenie Szczecina oraz jego okolic.
Można tutaj znaleźć nirezbędne informacje dotyczące usług fotograficznych:
- fotografia dziecięca
- fotografia ślubna
- fotografia ciążowa
- wykonywanie zdjęć podczas ceremonii KOścielnych - Chrest Komunia

Zapraszam serdecznie na odwiedzenie strobny oraz skorzystanie z usług

Dj Sklep Avangarda Dj Shop Jelenia Góra

Dagmara Photography
Data dodanie:
15 lis 2010
Typ:
Firmowa
Sklep
Kolor:

O stronie:

Coraz to więcej osób chce spróbować swoich sił jako DJ. Zapotrzebowanie na tego typu usługi rośnie. Głównie młodzi ludzie bawią się na imprezach, dyskotekach, weselach przy muzyce serwowanej przez DJ-ów. Żeby jednak zacząć dj'owanie potrzeba sprzętu i umiejętności korzystania z niego. Cała w tym sztuka, ponieważ mimo tego, że muzyka tworzona jest poprzez elektroniczny sprzęt i tak wymaga się talentu, umiejętności, poczucia rytmu i dobrego słuchu.
www.avangarda.info to dj sklep muzyczny ze sprzętem dla DJ'a i twórców muzyki. W ofercie znajduje się wysokiej jakości sprzęt m.in. gramofony, miksery, słuchawki, procesory dźwięku, samplery, mikrofony renomowanych firm Reloop, Denon, Technics i Numark. DJ Shop Avangarda prowadzi sprzedaż systemów oświetlenia i nagłośnienia klubów i dyskotek.

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos