Hotel Ostrołęka Zielony Zakątek
Data dodanie:
09 lut 2018
Typ:
Wizytówka
Firmowa
Kolor:

O stronie:

Hotel Ostrołęka jest jednym z najbardziej cenionych ostrołęckich instytucji. Działamy na rynku prywatnym jak również państwowym. Firma została założona na potrzeby ostrołęckiego rynku hotelowego. Znamienne doświadczenie zezwala firmie chlubić się solidną i docenianą marką. Zapewniamy pełną pomoc przy imprezach i odnalezieniu najlepszych rozwiązań. Naszym partnerom gwarantujemy duży wybór przetestowanych metod w przystępnej cenie. W naszej ofercie jest zarówno organizacja wesela jak też prowadzenie hotelu. Oferta jest adresowana głównie do klientów indywidualnych a także firm. Od początku działalności skupiamy się na zdobywaniu oraz jak najlepszych kontaktach z najlepszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych usług w Ostrołęce. Bardzo ważna jest dla nas terminowość przyjęcia Państwa oraz realizacja konferencji. Od lat staramy się przyspieszyć wszelkie elementy naszej pracy aby nic nie spowolniło przeprowadzenia szkolenia. Nasz wykwalifikowany i doświadczony team gwarantuje Państwu radość z wyboru oferty grupy Zielony Zakątek.

Może zainteresują Cię podobne strony:

 • ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania

  Assurance Service For Management Systems Sp. z o.o. jest jednostką certyfikującą systemy zarządzania ISO 9001, ISO 14001 i HACCP na terenie całej Polski. Przebieg certyfikacji stanowi niezależną weryfikację adekwatności z normami przez biegłych auditorów zewnętrznych. ASMS prowadzi zarówno szkolenia...

 • Technika diamentowa

  Technika diamentowa

  Technika diamentowa i usługi wykonywane techniką diamentową - GEOGROUP - zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej www. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju. Zapraszamy zainteresowanych do wspólpracy.

 • Browar restauracyjny

  Browar restauracyjny

  Wizytówka przedsiębiorstwa produkującego różnego rodzaju sprzęt do wyrobu browaru. Dzięki oferowanym przez firmę produktów będziesz miał możliwość otworzenia własnej warzelni piwa. Nie czekaj i już dziś poznaj szczegóły współpracy!

Dodaj swoją opinię na temat tej strony:

Podaj swoje imie lub nick pod którym jesteś znany
Adres twojej strony (opcjonalne)
Treść komentarza.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat stron w naszym katalogu

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos