Grafika 3D 2D Senderski Jarosław
Data dodanie:
15 paź 2010
Typ:
Portfolio
Kolor:

O stronie:

Senderski Jarosław portfolio. Zawiera prace z zakresu grafiki 2d, 3d, projektowania stron oraz animacji komputerowej. Autorem prac jest grafik Senderski Jarosław, można go spotkać w Rzeszowie i okolicach. Do prac wykorzystuje oprogramowanie Adobe Photoshop, adobe Illustrator, autodesk 3ds Max.

Od autora:
Nazywam się Senderski Jarosław i jestem grafikiem komputerowym. Studiuję na 5 roku kierunku Informatyka i Ekonometria w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ukończyłem również specjalność Grafika i animacja komputerowa na Purde University Indianapolis.

Na co dzień pracuję jako grafik komuterowy dla B & P Engineering oraz współpracuję z kilkoma firmami, które zlecają mi wykonywanie projektów graficznych. Doświaczenie, które zdobywam pozwala mi rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności oraz poznawać wiele nowych możliwości i zagadnień.

Moją specjalnością jest grafika 3D. Właśnie w tej dziedzinie staram się rozwijać najbardziej, rozszerzając swoje umiejętności w kierunku projektowania wnętrz oraz architektury i urbanistyki.
Umiejętności szlifuję również projektując wszelakiego rodzaju fotomontaże. Zajmuję się również, opracowywyaniem identyfikacji wizualnej (logo, strony www, bannery reklamowe, katalogi produktów, foldery reklamowe) oraz przygotowywaniem materiałów do druku.

W moim portfolio prezentuję jedynie część moich prac oraz umijętności. Jeżeli ktokolwiek z Państwa ma wszelkiego rodzaju propozycje współpracy, uwagi lub spostrzeżenia, to serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną.

Może zainteresują Cię podobne strony:

 • Biuro podatkowe Poznań

  Biuro podatkowe Poznań

  Polecamy swoje profesjonalne usługi z zakresu rachunkowości i księgowości. Nasze biuro księgowe i podatkowe ŁABUTKA & NIEDBAŁA odznacza się wysoką jakością obsługi. Działając od 2000 roku biuro stale współpracuje z biegłym rewidentem i kancelarią prawniczą. To oraz wieloletnie doświadczenie w obsługiwaniu...

 • Posadzki przemysłowe - Implus

  Posadzki przemysłowe - Implus

  Strona o tematyce budownictwa. Znajdziesz na niej informacje na temat garażów, wylewek, ale ten na temat wyposażenia wnętrza oraz budowy domu. Artykuły zaopatrzone są w atrakcyjne wideo, aby informacja była bardziej atrakcyjna dla odbiorcy.

 • Maxmeble- meble na wymiar Warszawa

  Maxmeble- meble na wymiar Warszawa

  Nasza firma wykonuje wszelkiego rodzaju zabudowę wnętrz powierzchni mieszkalnych i na biuro. W naszej ofercie znajdą Państwo meble do kuchni i klasyczne, a także meble do łazienki, pokojowe czy niekonwencjonalne meble na wymiar. Cechujemy się odpowiednim warsztatem tworzenia mebli wytrzymałych i funkcjonalnych....

Dodaj swoją opinię na temat tej strony:

Podaj swoje imie lub nick pod którym jesteś znany
Adres twojej strony (opcjonalne)
Treść komentarza.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat stron w naszym katalogu

Copyright © 2018 katalog.proste.pl

Mapa strony | Projekt i wykonanie: Xelos